- Silver & Silver-plated items (1209)
- Jewellery (888)
- Collectables (640)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Clocks, Watches & Jewellery (261)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
- Item Type
Een laat 19e-eeuwse muziekdoos. Gedecoreerd met veldboeketje. Met 6 verschillende melodiën. Afm.
Een Minolta - 16, "spionage camera" - Verstopt in een vintage Marlboro pakje.A Minolta - 16, "spy
Een grammofoon merk Montero met extra naalden en platen. A gramophone of the brand Montero with
Een grammofoon merk Montero met extra naalden en platen. A gramophone of the brand Montero with extra needles and records. ...[more]
Een medisch instrument in originele houten kist. 1e helft 20e eeuw.Afm. 13,5 x 19 cm.A medical
Een lot van twee natuurkundige instrumenten in originele houten kisten. 1e helft 20e eeuw.A lot with
Een 19e-eeuws theedoosje met intarsia later omgebouwd tot muziekdoosje. Afm. H: 7,7 cm, B: 16 cm, D:
Een lot van vier natuurkundige instrumenten. 1e helft 20e eeuw.A lot with four physical instruments.
Een lot van vier natuurkundige instrumenten. 1e helft 20e eeuw.A lot with four physical instruments. First half of the 20th century. ...[more]
Een lot van twee ontvangers. Zweden, 1e helft 2e eeuw.A lot with two receivers. Sweden, first half
Een lot van twee ontvangers. Zweden, 1e helft 2e eeuw.A lot with two receivers. Sweden, first half of the 20th century. ...[more]
Een lot van twee radio's van Saba en Philips. 1e helft 20e eeuw.A lot with two radios of Saba and
Een lot van drie radio's w.o. Nordmende. 1e helft 20e eeuw.A lot with three radios including
Een lot van drie radio's w.o. Nordmende. 1e helft 20e eeuw.A lot with three radios including Nordmende. First half of the 20th century. ...[more]
Een klarinet in originele koffer, pelisson. Frankrijk 2e helft 20e eeuw.A clarinet in original case,
Een Philips radio 2501, compleet. Nederland, 1e helft 20e eeuw.A Philips radio 2501, complete. The
Een apothekersweegschaal, circa 1900.Gewichten ontbreken. Afm. 33 x 39 x 17,5 cm.A pharmacy scale,
Een viool met strijkstok in koffer.A violin with bow in case. ...[more]
Een Prufer klarinet met zilveren beslag.Met bijbehorende koffer. A Prufer clarinet with silver
Een Prufer klarinet met zilveren beslag.Met bijbehorende koffer. A Prufer clarinet with silver fittings. With accompanying case. ...[more]
Een Arosia Organette. Amerika, 1e kwart 20e eeuw.Inclusief 41 platen. Afm. 23 x 38 x 33 cm.An Ariosa
Een gietijzeren boekenpers. 19e eeuw.En daarbij een gietijzeren snijmachine. Afm. 40 x 50 x 30 cm.
Een lot van twee camera's; - Compur No 258646 met G. Rodenstock lens in lederen tas met toebehoren
Een Kodak camera. Eastman Kodak company 6210 - No 4 Kodak 1890 - oplage van 3750 A Kodak camera.
Een 19e-eeuwse camera. Fallowfield's "Facile" ca. 1887.A lot with four 19th century cameras.
Een 19e-eeuwse camera. Fallowfield's "Facile" ca. 1887.A lot with four 19th century cameras. Fallowfield's "Facile" approx 1887. ...[more]
Een Falz & Werner, Leipzig, Reiscamera ca. 1895.A Falz & Werner, Leipzig, travelcamera approx.
Een Falz & Werner, Leipzig, Reiscamera ca. 1895.A Falz & Werner, Leipzig, travelcamera approx. 1895. ...[more]
Een houten camera. City Sale & Exchange met Pioneer lens ca. 1900.A wooden camera. City Sale &
Een houten camera. City Sale & Exchange met Pioneer lens ca. 1900.A wooden camera. City Sale & Exchange with Pioneer lense approx 1900. ...[more]
Een houten camera. Thornton-Pickard No. 750 - Zeiss Ross, London lens - ca. 1890.Redelijke staat,
Een set van twee Bilora-Boy camera's - Ca. 1950.A Bilora-Boy camera - approx 1950. ...[more]
Een lot van drie camera's bestaande uit een "Victory Canary Songster" U.S.A - ca. 1920, een Rubberen
Een lot van twee Fotolijstjes - waarvan één in lederen foedraal met rood velours - ca. 1900.A lot of
Een lot van twee stereokijkers met een stapel diverse stereofoto's.A lot of two stereo viewers
Een lot van twee stereokijkers met een stapel diverse stereofoto's.A lot of two stereo viewers with a stack of various stereo pictures. ...[more]
Een Blair "Hawk-eye" Detective camera - ca. 1890. met krantenknipsel over de verkoop van de camera.A
Een vintage camera: Toko Photo co. Japan. "Cyclops" - ca. 1950 - In fraaie lederen tas.A vintage
Een vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - ca. 1950.A vintage camera: Mercury Univex U.S.A. -
Een vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - ca. 1950.A vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - approx 1950. ...[more]
Een bakelieten fotolijst met Daguerreotypie van een heer - ca. 1910.A bakelite picture frame with
Een camera: Ica Reflex 755 - Carl Zeiss lens.A camera: Ica Reflex 755 - Carl Zeiss lense. ...[more]
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een meisje.An antique picture frame with the Daguerreotype
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een meisje.An antique picture frame with the Daguerreotype of a girl. ...[more]
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een heer.An antique picture frame with the Daguerreotype
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een heer.An antique picture frame with the Daguerreotype of a gentleman. ...[more]
Een Marion Fils & Cie, Paris - Camera ca. 1910 met daarbij een fotohouder met vergrootglas.A
Een spionage camera - Mycro - in originele lederen tas.A spy camera - Mycro - in original leather
Een spionage camera - Mycro - in originele lederen tas.A spy camera - Mycro - in original leather bag. ...[more]
Een Nicnon No. 740107 - verrekijker met camera.A Nikon No. 740107 - binoculars with camera.
Een Nicnon No. 740107 - verrekijker met camera.A Nikon No. 740107 - binoculars with camera. ...[more]
Een Nikon MD-2 fotocamera - met MF-1 rug voor filmrolletjes van 250 foto's en MB-1 motor drive.A
Twee expo Watch camera U.S.A. - 1 in origineel doosje - ca. 1905. Inclusief filmrolletje (in doos).
Een Eastman Kodak - No. 3-A Model B5 - Folding Pocket Kodak camera - ca. 1900 - In leren tas.An
Lot van diverse camera onderdelen w.o. draadontspanner in doos, Junka en Plaubel makina camera - ca.
Een Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes.A Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2
Een Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes.A Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes. ...[more]
Een Watson & Sons London, field camera.A Watson & Sons London, field camera. ...[more]
Een Thornton Pickard "Folding Ruby" Camera.a Thornton Pickard "Folding Ruby" Camera.
Een Preco "unicum" folding camera" met een Bausch & Lomb lens.Afm. H: 53 cm, B: 25,5 cm, D: 12 cm.
Een architecten passerset. In foedraal van roggenhuid. 19e eeuw.Kleine restauratie aan roggehuid.
Een bronzen set sluitgewichten. Eind 19e eeuw.Afm. 10,5 x 9 cm.A bronze nested weight. Late 19th
Een bronzen set sluitgewichten. Eind 19e eeuw.Afm. 10,5 x 9 cm.A bronze nested weight. Late 19th century. Dim. 10.5 x 9 cm. ...[more]
Een koffergrammofoon, gemerkt: "His Masters Voice". Begin 20e eeuw. - restauratie object.Afm. 14 x
Maanglobe.Denoyer-Geppert. circa 1969. Ø 40 cm.Denoyer-Geppert. Approx 1969.Moon globe. Ø 40 cm.
Maanglobe.Denoyer-Geppert. circa 1969. Ø 40 cm.Denoyer-Geppert. Approx 1969.Moon globe. Ø 40 cm. ...[more]
Een "USA Heritage Sterling Silver" dwarsfluit in originele doos. Enkele deukjes.A "USA Heritage
Een Sila Camerano musette instrument occ. Accordeon in originele koffer. Herkomst: Dirk Witte,
Een lot albums w.o. postzegelalbums en diverse OXO plaatjes albums.A lot consisting of albums
Een lot van diverse kunst en antiek boeken.A lot consisting various art and antique books. ...[more]
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick Jacob and Hendrick Keur 1738. ...[more]
Een militaire kaart. "Theatre de la Guerre". Carte des Pays Bas. 1792.door: M. Brion de la Tour.
Een 18e eeuwse Statenbijbel door Jacob en Hendrick Keur. Met restauraties. Sloten beschadigd. Afm.
Een lot oude boeken w.o. bijbels.A lot with old books including Bibles. ...[more]