- Silver & Silver-plated items (1209)
- Jewellery (888)
- Collectables (640)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Clocks, Watches & Jewellery (261)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
- Item Type
Adrianus van der Schouw (1873-1946).Een weidelandschap met koeien en boerenhoeve. Olieverf op
Willem I Van Dort (1875-1949).Meisjesportret. Pastel op papier. Ovaal. Afm. 85 x 70 cm.Willem I
Cornelis Eckhart.Surrealistische compositie. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder "
Oost Europese school. 21e eeuw.Zeeslag. Olieverf op doek. Afm. 50 x 60 cm. East European School.
Anton Verhoeven (1920-2006).Stilleven met fruit en stenen nap. Olieverf op doek. Gesigneerd
V. Selst. Eind 20e eeuw.Havengezicht Rotterdam. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Afm. 50
Hollandse School, 20e eeuw.Een portret van een dame. Pastel op papier. Afm. 50 x 40 cm.Dutch School,
Duitse School, 20e eeuw.Een kasteel aan de rivieroever. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd
Onbekend, ca. 1900.Een landschap met figuren langs een pad met eikenbomen. Aquatint. Afm. 45 x 63
gesigneerd "Harts", 20e eeuw. Een houtvester met mallejan in de sneeuw. Olieverf op paneel.
Gesigneerd "Franz von Stuck".Een portret van een dame. Ca. 1920. Pastel op papier. Afm. 28 x 19 cm.
Een ets van Marius Jansen voorstellende de Laurenskerk. Daarbij een houtsnede op rijstpapier.An
Een stel optica prenten getitled "Claire de Lune".Afm. 25,5 x 32,5 cm.A pair of optica prints
Een pendant van schilderijen voorstellende een een landschapje.Olieverf op paneel. Gesigneerd. 20ste
H. Calvert, Schotse School, 19e/20e eeuw.Schotse hooglanders in een landschap. Olieverf op doek.
Frans Hens (1856-1928).Polderlandschap met platbodem bij een sluis. Olieverf op doek. Gesigneerd
Hollandse School, 19e/20e eeuw. Een bosgezicht in de herfst. Olieverf op doek. Daarbij een kleiner
David Beemdelust (geb. 1957).Een in MS-DOS vervaardigde computer matrix print van een valkenier.
Andre Grijp, 20e eeuw.Ploegende boer. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Craquelé. Afm.
Een lot van onder andere een ingelijst boek van Jan Cremer, een ets en aquarel.A lot including a
Hollandse School, 20e eeuw.Amsterdamse grachten bij nacht. Olieverf op doek. Afm. 50 x 40 cm.Dutch
Een gevarieerd lot porselein, aardewerk en glaswerk.Diverse condities. A varied lot of porcelain,
Een lot divers koperwerk w.o. ketels en bakvormen.A lot of diverse copperware including boilers
Een lot divers koperwerk w.o. ketels en bakvormen.A lot of diverse copperware including boilers and baking tins. ...[more]
Een lot divers Hollands tin. Diverse leeftijden.Diverse condities.A lot of diverse Dutch tin. 18th
Een kavel met vintage fiets onderdelen w.o. een cijferslot, een batterijlamp, een fietstasje enz.A
Een kavel met vintage bureau assecoires. W.o. Een griffeldoos, een bakelieten paperclipdoosje,
Een reisetui met scheerset met daarbij een Rolls Razor Imperial in nieuwstaat in doos. A travel
Een lot divers w.o. een brievenweegschaal, reisikoon, bronzen beeld en diverse kleinoden.A lot of
Een lot koperwerk met o.a 2 ketels, jardiniere, waterkan, kandelaar en koffiemolen.A lot with
Een gevarieerd lot met onder andere porselein, aardewerk, glas en zilver.A diverse lot with, among
Een divers lot met onder andere schaakstukken en een klokje.A diverse lot including a chess game and
Een divers lot met onder andere schaakstukken en een klokje.A diverse lot including a chess game and a clock. ...[more]
Een lot diversen met onder andere bronzen kandelaren, barometer, kraantjeskan.A lot of miscellaneous
Een lot divers Chinees porselein.Diverse kwaliteiten en periodes.A lot with diverse Chinese pottery.
Een lot divers Chinees porselein.Diverse kwaliteiten en periodes.A lot with diverse Chinese pottery. Various qualities and periods. ...[more]
Een lot koper met daarin een appelketel, kroonluchter en kandelaar. 19e eeuw.A lot with copperware
Een lot van 5 diverse schotels en borden.Daaraan toegevoegd 3 tegels mangaan. Allen beschadigd.A lot
Een lot van 8 reeschaafjes. Circa 1900.A lot with 8 diverse wood planes. Approx 1900. ...[more]
Drie ingelijste filmposters "Scareface".Three framed movie posters of "Scareface". ...[more]
Een lot divers koperwerk w.o. een strijkijzer, verfbrander en olielamp.A lot with diverse copperware
Een lot koperwerk w.o. twee kandelaren en een schotel met Adam en Eva in het paradijs. Circa 1900 en
Een lot van diversen miniaturen uit mineraal gesteente.A lot with diverse miniatures from mineral
Een lot van diversen miniaturen uit mineraal gesteente.A lot with diverse miniatures from mineral rocks. ...[more]
Een groot lot diverse landbouwwerktuigen.A large lot consisting of diverse agricultural tools.
Een groot lot diverse landbouwwerktuigen.A large lot consisting of diverse agricultural tools. ...[more]
Een lot van 28 KLM huisjes.A lot with 26 KLM houses. Added a house. ...[more]
Een lot divers aardewerk w.o. een tabakspot en kommen.Diverse kwaliteiten.A lot with diverse
Een lot van 16 Blokker huisjes.A lot with 16 Blokker houses. ...[more]
Lot diversen w.o. een kraantjeskan, kralen buideltas, documentenkist, een koperen strijkbout en
Een lot divers glaswerk w.o. een persglazen bloemenvaas en karaffen.Diverse kwaliteiten.A lot with
Een verzameling keramiek. W.o. Delfts blauw, o.a. De Porceleyne Fles en Société Céramique decor
Een lot geëmailleerde metalen keukenobjecten w.o. een broodtrommel, lunchbox en voorraadblikken. A
Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.A
Een lot diversen w.o. een weegschaal, bureaulamp en twee prenten.A lot with miscellaneous items
Een lot diversen w.o. een weegschaal, bureaulamp en twee prenten.A lot with miscellaneous items including of a scale and two prints. ...[more]
Een lot verzilverde voorwerpen w.o. onderborden en bestekdelen.A lot with silver-plated items
Een lot verzilverde voorwerpen w.o. onderborden en bestekdelen.A lot with silver-plated items including plates and cutlery. ...[more]
Een verzameling horloges.A collection of watches. ...[more]
Een lot van diverse koperen gewichten.A lot of various copper weights. ...[more]