- Silver & Silver-plated items (1209)
- Jewellery (888)
- Collectables (640)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Clocks, Watches & Jewellery (261)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
- Item Type
Zuid-Europese school, 18e/19e eeuw.Portret van een heilige. Olieverf op koper. Ovaal. Afm. 10 cm.
Een Grand Tour object, 19e eeuw. Een marmeren portret in reliëf van Keizer Nero. Ovaal. Afm. H: 16
Een decreet gedateerd 31 Maart 1798 mbt de Bataafse Revolutie van Dr. Wibo Fijnje (Zwolle 1750 -
Een grote Franse schildpad sigaretten-etui. Gemerkt "veritable ecaille". Afm. 8 x 12 cm.A large
Een Franse schildpad sigarettenetui. Gemerkt "veritable ecaille".Afm. 8,5 x 8,5 cm.A French tortoise
Een Franse schildpad visitekaartjes-etui. Met zilveren montuur. Afm. 8 x 6 cm.A French tortoise
Een metalen ringkan. Duitsland, 19e eeuw.Met schade. Afm. 37,5 x 24,5 x 14 cm.A metal ring jug.
Een stenen baardmankruik met zegel van Amsterdam?, 17e/18e eeuw.Gebruikssporen. Afm. 36 x 20 cm.A
Een lot van twee miniatuur portretten van elegante dames, een gesigneerd. Frankrijk, 1e helft 20e
Twee massief marmeren cassolettes met bronzen beslag. 20e eeuw.Een Chip. Afm. 47 x 18 cm.Two solid
Een vruchtenhout gefineerd theekistje met interieur voorzien van porseleinen flacons. Franrijk,
Een gietijzeren vierpas boerenvenster.Glas ontbreekt. Ø 80 cm.A cast iron tracery farmer's window.
Een gietijzeren vierpas boerenvenster.Glas ontbreekt. Ø 80 cm.A cast iron tracery farmer's window. Glass is missing. Ø 80 cm. ...[more]
Een koperen tabaksdoos, 19e eeuw.Met Hebreeuwse teksten en taferelen. Afm. 17,5 x 4,5 x 3,5 cm.A
Een schrijfkist, eind 19e eeuw.Afm. 30 x 22 x 12 cm.A writing case, late 19th century. Dim. 30 x
Een schrijfkist, eind 19e eeuw.Afm. 30 x 22 x 12 cm.A writing case, late 19th century. Dim. 30 x 22 x 12 cm. ...[more]
Albums met ansichtkaarten van Parijs en Duitse steden.Circa 1900/1920.Albums with postcards from
Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.Diverse afmetingen en lijstjes. Eén met gebroken
Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.Waarvan één op porselein. Diverse afmetingen en
Een drietal doosjes, 19e eeuw.Waaronder één beschilderd schildpad doosje en een Venetiaans doosje.
Een parelmoer belegd lepeldoosje.Met sleuteltjes. Op de hoek van de deksel missen 2 stukjes
Een lot van drie kistjes w.o. een documenten-, thee- en bridgekist met benen fiches.A lot with three
Een tinnen kraantjeskan. Nederland, 19e eeuw.Afm. H: 47 cm.A pewter tap jug. The Netherlands, 19th
Een tinnen kraantjeskan. Nederland, 19e eeuw.Afm. H: 47 cm.A pewter tap jug. The Netherlands, 19th century. Dim. H: 47 cm. ...[more]
Twee miniatuur portretjes van onder andere Napoleon. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.Two miniature
Een houten kistje met intarsia en marqueterie. Circa 1900.Bijgevoegd een bijbeltje met zilveren
Een lot van vier Russische lakdoosjes en een adressenboekje.A lot with four Russian lacquer boxes
Een lot van vier Russische lakdoosjes en een adressenboekje.A lot with four Russian lacquer boxes and an address book. ...[more]
Een mahonie gefineerde Louis Seize bestekkist. Engeland, 18e eeuw.Met roodfluwelen binnenzijde.
Twee uitgebreide schilders en beeldhouwers kisten met inhoud.Two extensive painter and sculptor
Twee uitgebreide schilders en beeldhouwers kisten met inhoud.Two extensive painter and sculptor boxes with various contents. ...[more]
Een antieke blikken koffiebonendispenser.Afm. H: 65 cm.A vintage tin coffee bean dispenser. Dim.
Een antieke blikken koffiebonendispenser.Afm. H: 65 cm.A vintage tin coffee bean dispenser. Dim. H: 65 cm. ...[more]
Een lot van twee benen vergrootglazen. 20e eeuw.Afm. 16 x 5 cm.A lot of two bone magnifying glasses.
Een lot van twee benen vergrootglazen. 20e eeuw.Afm. 16 x 5 cm.A lot of two bone magnifying glasses. 20th century. Dim. 16 x 5 cm. ...[more]
Een benen speldenkussen in de vorm van een muis. 20e eeuw.Afm. 3,5 x 5,5 cm.A bone pincushion in the
Een Jacquard-geweven gobelin met voorstelling van een wijnoogst. Naar middeleeuws voorbeeld. Afm.
Een houten theekist met marquetterie, compleet met 2 binnenbakken en glazen schaal. 19e eeuw.
Een Indiase bronzen "catfish". 1e helft 20e eeuw.Afm. 4 x 31 cm.An Indian bronze catfish. First half
Een verguld sieradendoosje met Limoges portretje. Frankrijk. Circa 1900.Afm. 2,5 x 12 cm.A gilded
Een antieke bronzen bel, vermoedelijk Utrecht.Afm. 22,5 x 11 cm.An antique bronze bell, presumably
Een antieke bronzen bel, vermoedelijk Utrecht.Afm. 22,5 x 11 cm.An antique bronze bell, presumably Utrecht. Dim. 22.5 x 11 cm. ...[more]
naar Emil Fuchs (1866 - 1929). Een stel Art Nouveau bronzen vazen met bloemenranken en putti.
Een handgeschreven document. In naam van Leopold I van België.A handwritten document. In the name of
Een handgeschreven document. In naam van Leopold I van België.A handwritten document. In the name of Leopold I of Belgium. ...[more]
Een empire borduurwerk van moeder en kind onder een boom. Zijde op zijde. Huidtonen geschilderd.Afm.
Een stel tinnen cassolettes of kastanjevazen. Midden 20e eeuw. Afm. H.33 cm.A couple of pewter
Een pre-revolutionaire Russische mahonie disk met tinnen versierselen en halfedelstenen. "Erfgoed
Een gedreven koperen theebusje met tinnen schepje. Eind 19e eeuw. A driven copper tea caddy with
Een gedreven koperen theebusje met tinnen schepje. Eind 19e eeuw. A driven copper tea caddy with pewter scoop. Late 19th century. ...[more]
Een bronzen bijouteriedoosje met decoraties aan vijf zijden. Frankrijk 19e eeuw. Onleesbaar
Een Zeeuws mes of "Paeremes". 19e eeuw.Afm. L: 33 cm, incl. heft.A Zeeland knife or "Paeremes". 19th
Een koperen tabaksdoos, met inscripties en afbeeldingen. O.a. "hat ik mijn van te vooren Wel
Een rood-, en geelkoperen tabaksdoos met voorstellingen van kruisiging en kruisafname. Holland 18e/
Een verzameling tassen van alligator,- en slangenleer.A collection of bags made of aligator and
Een verzameling tassen van alligator,- en slangenleer.A collection of bags made of aligator and snake leather. ...[more]
Een bontmantel en een nerts shawl.Inclusief aankoopbon uit 1988.A fur coat and a mink shawl.
Een bontmantel en een nerts shawl.Inclusief aankoopbon uit 1988.A fur coat and a mink shawl.Including purchase receipt from 1988. ...[more]
Een slangenleren damestas incl. portefeuille. 20e eeuw.Afm. 34 x 33 cm.A snake leather ladies' bag
Een lederen dokterstas.A leather doctor's bag. ...[more]
Twee wandelstokken met zilveren heft. Circa 1900.Two walking canes with silver handles. Approx
Twee wandelstokken met zilveren heft. Circa 1900.Two walking canes with silver handles. Approx 1900. ...[more]
Een zijden sjaal, Hermès Parijs. Frankrijk, eind 20e eeuw.Met originele doos. Afm. 85 x 85 cm.A silk
Een lot van twee lederen vintage reiskoffers.A lot of two leather vintage travel bags. ...[more]
Een lot van vier wandelstokken en paraplu's.A lot of four walking canes and umbrellas. ...[more]
Een mantel van wasberenbont.A raccoon fur coat. ...[more]
Een Curta calculator type 1. Liechtenstein, ca. 1950.Afm. 11 x 5,5 cm.A Curta calculator type 1.
Een Buizenradio, Stern, Zweden. 1e helft 20e eeuw.Afm. 28 x 33 x 32 cm.A Tube Radio, Stern.
Een groot model bakelieten speaker, Philips. Nederland, 1e helft 20e eeuw.A bakelite speaker,
Een houten J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, ca. 1910.A wooden J. Lizars, Glasgow - "
Een houten J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, ca. 1910.A wooden J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, approx 1910. ...[more]
Een Sovjet spionagecamera. Krasnogorsk F-21 "Ajax" - De vermomming in vorm van een knoop - ca.
Een bakelieten Philips platenspeler, zgn "Hoedendoos". Nederland, 1e helft 20e eeuw.Afm. 15 x 26,5