- Silver & Silver-plated items (1209)
- Jewellery (888)
- Collectables (640)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Clocks, Watches & Jewellery (261)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
- Item Type
Een aardewerk serviesdeel, decor "Abbey" Special Request Decor kleuren. Petrus Regout. Begin 20e
Een aardewerk kaststel met Imari decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. Delft, 20e eeuw.Afm. 39 x 18
Een lot van twee aardewerk vazen, gesigneerd Flora Gouda. 20e eeuw.Afm. 25 x 19 cm.A lot of two
Een lot divers aardewerk w.o. Mobach.A lot of various earthenware including Mobach. ...[more]
Een lot divers aardewerk w.o. Petrus Regout, Makkum en Delfts blauw.Diverse condities. A loth with
Een lot divers aardewerk w.o. Petrus Regout, Makkum en Delfts blauw.Diverse condities. A loth with various pottery.Various conditions. ...[more]
Een aardwerk bolvaasje, gesigneerd Koninklijke Plateelbakkerij, Zuid Holland. Gouda, eerste helft
Een lot van twee porseleinen groepen. Waarvan één gemerkt "Rudolfstadt".Beiden met beschadigingen.
Anna Mobach, Utrecht (geb. 1934).Twee vrouwen met kind. Terracotta plaque. Met stempel verso. Afm.
Een grote porceleinen tafellamp met romantische voorstelling. Dresden, 20e eeuw.. H: 58 x 33 cm.A
Een lot van drie Hummels, gemerkt Goebel. Duitsland, 2e helft 20e eeuw.A lot of three Hummels,
Een lot van vijf Hummels, gemerkt Goebel, Duitsland, 2e helft 20e eeuw.A lot of five Hummels, marked
Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).Een lot van vijf aardewerk objecten.Jan (J.H.C) Speksnijder (
Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).Een lot van vijf aardewerk objecten.Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).A lot of five pottery items. ...[more]
Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).Een lot van vier aardewerk objecten.Jan (J.H.C) Speksnijder (
Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).Een lot van vier aardewerk objecten.Jan (J.H.C) Speksnijder (1947-2016).A lot of four pottery items. ...[more]
Een lot van vier aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 19e eeuw.A lot of four earthenware
Twee aardewerk tegels afgebeeld met een ridder in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.A lot of two
Een lot van drie aardewerk tegels met polychroom decor in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.A lot
Twee aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.A lot of two earthenware tiles in wooden
Twee aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.A lot of two earthenware tiles in wooden frames. Delft, 18th century. ...[more]
Een set van 6 ingelijste tegels. 18e/19e eeuw.Met afbeeldingen van kinderspellen.A set of framed
Een serie van twintig Delftse tegels. 17e eeuw en later.Op de hoeken met spinnenkop en ossenkop
Een lot van twaalf aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.A lot of
Een lot van acht aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.A lot of
Een lot van negen aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.A lot of
Een lot van drie aardewerk tegels met Hollandse taferelen. Gemerkt Rozenburg, Den Haag. Diverse
Een lot met 12 Delftse tegels. 17e eeuw en later.Verschillende motieven en kleuren.A lot of 12 Delft
Een lot Delftse tegels, 18e/19e eeuw.A lot of Delft tiles, 18th/19th century. ...[more]
Een lot van drie aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.A lot of three earthenware
Een lot van drie aardewerk tegels met polychroom decor in koperen omlijsting. Delft, 18e eeuw. A lot
Een lot van drie aardewerk cloisonné tegels, gemerkt Porceleyne fles. Delft, midden 20e eeuw. A