(21x) Diversen.Waaronder houtsnijwerk.(21x) Miscellaneous.Including wood carving. ...[more]
Beschilderde plaat en bronzen beeld. 19e/20e eeuw.Painted plate and bronze statue.19th / 20th
Beschilderde plaat en bronzen beeld. 19e/20e eeuw.Painted plate and bronze statue.19th / 20th century. ...[more]
Diversen.Waaronder Balinees houtsnijwerk.Lot miscellaneous.Including Balinese wood carving.
Diversen.Waaronder Balinees houtsnijwerk.Lot miscellaneous.Including Balinese wood carving. ...[more]
(4x) Diversen.Waaronder een stilleven en aardewerk.(4x) Lot miscellaneous.Including a still life and
(4x) Diversen.Waaronder een stilleven en aardewerk.(4x) Lot miscellaneous.Including a still life and pottery. ...[more]
Diversen.Waaronder een toverlantaarn, vensters en beelden.Lot miscellaneous.Including a magic
Diversen.Waaronder een toverlantaarn, vensters en beelden.Lot miscellaneous.Including a magic lantern, windows and statues. ...[more]
Beelden/groepen.Grotendeels Bisquit gebakken.Statues / groups.Largely baked Bisquit. ...[more]
Beelden/groepen.Grotendeels bisquit gebakken.Statues / groups.Mostly bisquit baked. ...[more]
Schenkkan.Jugendstil, begin 20e eeuw. Hoogte 36 cm.Decanter.Art Nouveau, early 20th century.
Schenkkan.Jugendstil, begin 20e eeuw. Hoogte 36 cm.Decanter.Art Nouveau, early 20th century. Height 36 cm. ...[more]
Afrikaans snijwerk.Leeuwenjacht. 20e eeuw. 33 x 100 cm.African carving.Lion hunting. 20th century.
Afrikaans snijwerk.Leeuwenjacht. 20e eeuw. 33 x 100 cm.African carving.Lion hunting. 20th century. 33 x 100 cm. ...[more]
(1+2) Sculptuur + bodemvondsten.Bronzen beeldje Hans van Eerd & twee bodemvondsten van terracotta.
(2x) Bronzen beelden.Voorstellende een leeuw en een tor, 20ste eeuw.(2x) Bronze sculptures.
(2x) Bronzen beelden.Voorstellende een leeuw en een tor, 20ste eeuw.(2x) Bronze sculptures.Presenting a lion and a tor, 20th century. ...[more]
Bronzen golfer.T. Dast. Op bronzen voet. 32 x 16 cm.Bronze golfer statue.T. Dast. On bronze foot. 32
Bronzen golfer.T. Dast. Op bronzen voet. 32 x 16 cm.Bronze golfer statue.T. Dast. On bronze foot. 32 x 16 cm. ...[more]
Bronzen golfster.T. Dast. Op bronzen voet. 35 x 19 cm.Bronze golfer statue.T. Dast. On bronze
Bronzen golfster.T. Dast. Op bronzen voet. 35 x 19 cm.Bronze golfer statue.T. Dast. On bronze foot. 35 x 19 cm. ...[more]
Marilyn Monroe.Gipsen Buste. 51 x 26 cm.Marilyn Monroe.Plaster Bust. 51 x 26 cm. ...[more]
A.bofill.Bronzen sculptuur. "En avant" Frankrijk. 1875-1939 55 x 13 cm.A.bofill.Bronze sculpture. "
Houten sculptuur van een ridder.Mogelijk Zuidelijk Belgie. 17e eeuw. 49 x 19 cm.Wooden sculpture
Houten sculptuur.Voorstellende Garuda en een draak. Bali, Indonesië. Aan de achterzijde delen
Judith Braun.Bronzen sculptuur op marmeren voet. Nederland. eind 20e eeuw. 29,5 x 19 cm.Judith
(2x) Miniaturen brons Fritz Bermann.Kabouters, koudbeschilderd brons. Oostenrijk.(2x) Miniatures
Miniatuur brons Fritz Bermann.Twee kikkers onder een paraplu, koudbeschilderd brons. Oostenrijk
(2x) Miniaturen brons Fritz Bermann.Spelende kinderen, koudbeschilderd brons. Oostenrijk 20e eeuw.
(6x) Beeldjes.Swarovski. A7693, A7624 (Beschadigd), A7675 (beschadigd), A7669, A7674 (Beschadigd),
(6x) Beeldjes.Swarovski. A7693,A7680,A7604 (gelijmd), A7660 (beschadigd), A7657 (Beschadigd), A7676.
(7x) Beeldjes.Swarovski. A7674 (beschadigd), A7693 (gelijmd), A7669 , A7675,A7624 Beschadigd),
Bronzen beeld.Vermoedelijk Indonesië. 1 hand gebroken. 7,5 x 20 cm.Bronze statue.Presumably
Bronzen beeld.Vermoedelijk Indonesië. 1 hand gebroken. 7,5 x 20 cm.Bronze statue.Presumably Indonesia. 1 hand broken. 7.5 x 20 cm. ...[more]
Bronzen beeld.Vermoedelijk Zuid Oost Azië. 6 x 30 cm.Bronze statue.Presumably South East Asia. 6 x
Bronzen beeld.Vermoedelijk Zuid Oost Azië. 6 x 30 cm.Bronze statue.Presumably South East Asia. 6 x 30 cm. ...[more]
Fat Lady.Vervaardigd in terracotta. China. 20e / 21e eeuw. 60 x 20 cm.Fat Lady.Made in terracotta.
Ivoren snijwerk China. Uitgesneden als landschappen, begin 20e eeuw. 56 x 6,9 cm.Ivory carving
Jade sculptuur.China. eind 20e eeuw. Beschadigingen aan roosjes. 20 x 10 cm.Jade sculpture.China.
(2x) Beelden.IJsbeer en vrouw met kip. Lladro. Spanje.(2x) Statues.Polar bear and woman with
(2x) Beelden.IJsbeer en vrouw met kip. Lladro. Spanje.(2x) Statues.Polar bear and woman with chicken. Lladro. Spain. ...[more]
(2x) Beelden.Staand & zittend meisje. Lladro. Spanje.(2x) Statues.Portrait & sitting girl. Lladro.
(2x) Beelden.Staand & zittend meisje. Lladro. Spanje.(2x) Statues.Portrait & sitting girl. Lladro. Spain. ...[more]
Jean Nelissen (1917-1975).Afbeelding van een harpspelende engel. Nederland. Emaille op koper 1954.