Silver & Jewellery, Art & Antiques

18 items 18 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Silver & Jewellery, Art & Antiques

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1555-2441)
  • ( Lots: 2442-3092)
  • ( Lots: 3093-4479)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 22.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Auction house

Refine your search

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Remove filter

Filtered by:

  • Category
18 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Miniatuur Korenmolen met rietkap zilver.Nederland, Schoonhoven, Niekerk b.v, 1977, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, R , H 9,5cm, 57,7 gra...

(2) Delig lot miniatuur molens zilver.20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 31,1 gram, 835/1000.(2) Piece lot miniature mills si...

(4) Delig lot miniaturen w.o. koffiemolen, stoof zilver.20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 103,9 gram, 835/1000.(4) Piece lot...

(6) Delig lot miniaturen w.o. ophaalbrug, ijscokar en lantaarnopsteker zilver.20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 96,8 gram, 8...

(6) Delig lot diverse w.o. minatuur molen en parfum trechter zilver.20e eeuw, keurtekens: , 69,5 gram, 835/1000.(6) Piece lot various with minatur...

Miniatuur molen naar 18e eeuws model zilver.Nederland, Hoorn, 20e eeuw, keurtekens: 18e eeuwse pseudo keuren , H 12cm, 58,2 gram, 835/1000.Miniatu...

(3) Delig setje koffiepot en roomstel geschulpt gedecoreerd met gemoteerde rozen en verzonken deksel zilver.Nederland, Amsterdam, Pieter Pieterse,...

(12x) delige messenset in originele etuiSola, verzilverde handvatten, 20e eeuw(12x) knife set in original caseSola, silver-plated handles, 20th ce...

Boekenmolen.19e eeuw. Nederland. Eiken. In goede staat. 100 x 41 x 41 cm.Book mill.19th century. The Netherlands. Oak. In good condition. 100 x 41...

Loading...Loading...