Miniatuur Korenmolen met rietkap zilver.Nederland, Schoonhoven, Niekerk b.v, 1977, keurtekens:
(2) Delig lot miniatuur molens zilver.20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, 31,1
(4) Delig lot miniaturen w.o. koffiemolen, stoof zilver.20e eeuw, keurtekens: diverse keuren -
(6) Delig lot diverse w.o. minatuur molen en parfum trechter zilver.20e eeuw, keurtekens: , 69,5
Miniatuur molen naar 18e eeuws model zilver.Nederland, Hoorn, 20e eeuw, keurtekens: 18e eeuwse
(3) Delig setje koffiepot en roomstel geschulpt gedecoreerd met gemoteerde rozen en verzonken deksel
Lot diverse emaille.Waaronder potten en pannen.Lot of various enamel.Including pots and pans.
Lot diverse emaille.Waaronder potten en pannen.Lot of various enamel.Including pots and pans. ...[more]
Blikken en tin.Blikken zijn naar oud model.Lot Tins and Pewter.Cans are of older models. ...[more]
Koperwerk.Waaronder een ketel en Joodse kandelaar.Lot copper items.Including a kettle and Jewish
Koperwerk.Waaronder een ketel en Joodse kandelaar.Lot copper items.Including a kettle and Jewish candlestick. ...[more]
Steengoed.Waaronder een Keulse pot.Stoneware.Including a Cologne pot. ...[more]
(8x) Opiumgewichten.19e eeuw.(8x) Opium weights.19th century. ...[more]
(12x) delige messenset in originele etuiSola, verzilverde handvatten, 20e eeuw(12x) knife set in
Messenset. SolingenIn originele etui.Knife set. SolingenIn original case. ...[more]
"De Koopman"."The merchant".
"De Koopman"."The merchant". ...[more]
Boekenmolen.19e eeuw. Nederland. Eiken. In goede staat. 100 x 41 x 41 cm.Book mill.19th century. The
Grote schaal.Gesigneerd Rippel. 45 x 9 cm.Big bowl.Signed Rippel. 45 x 9 cm. ...[more]
Gemberpot.China. 19e / 20e eeuw. Deksel manco. 16 x 15 cm.Ginger pot.China. 19th / 20th century. Lid
Gemberpot.China. 19e / 20e eeuw. Deksel manco. 16 x 15 cm.Ginger pot.China. 19th / 20th century. Lid missing. 16 x 15 cm. ...[more]