(5) Delig lot miniaturen w.o. ijscokar,hondenkar, vleeskruiwagen zilver.20e eeuw, keurtekens:
(9) Delige eierdopjes set porselein met zoutbakje op gezwart houten plateau en ivorine pootjes.
Beugeltasje voorzien van malienkolder en beugel voorzien van florale guirlandes en putti zilver.
Beugeltasje voorzien van opengewerkte beugel voorzien van gegoten decoraties van o.a. putti zilver.
Vintage broche zilver - 925/1000.Met Delfts blauw tafereel - LxB: 2,1 x 6,2 cm. Gewicht: 6,4 gram.
Vintage collier zilver - 835/1000.Met Delfts blauwe hanger - L: 61 cm. Gewicht: 29,1 gram.Vintage
Vintage oorstekers zilver - 835/1000.Delfts blauw tafereel - D: 1,3 cm. Gewicht: 3,1 gram.Vintage
Collier / oorbellen, kralen in Meissen stijl.Kralen in Meissen stijl. L collier: 46 cm en L
Collier, kralen in Meissen stijl.Kralen in Meissen stijl. L: 44 cm. Gewicht: 47,9 gram.Necklace,
Collier, kralen in Meissen stijl.Kralen in Meissen stijl. L: 80 cm. Gewicht: 84,6 gram.Necklace,
Aardewerk & porselein.Delfts en Maastrichts.Pottery & porcelain.Delft and Maastricht. ...[more]
(2x) Engels aardewerkCirca 1900. Vaasje heeft chip.(2x) English potteryCirca 1900. Vase has chip.
(2x) Engels aardewerkCirca 1900. Vaasje heeft chip.(2x) English potteryCirca 1900. Vase has chip. ...[more]
Diversen.Waaronder serviesdelen, dienblad en Beugeltas.Miscellaneous.Including tableware parts, tray
Diversen.Waaronder serviesdelen, dienblad en Beugeltas.Miscellaneous.Including tableware parts, tray and shackle bag. ...[more]
Hazewindhonden.Grotendeels aardewerk. Verschillende conditiesGreyhound dogs.Largely earthenware.
Hazewindhonden.Grotendeels aardewerk. Verschillende conditiesGreyhound dogs.Largely earthenware. Different conditions ...[more]
(3x) Schaal op voet, bord en tegel.2x De Porceleyne Fles en 1x Westraven tegel. Nederland 20e
Serviesdelen. Anne Michels.Lot tableware parts.Anne Michels. ...[more]
Lot diversen.Waaronder porselein en glasLot miscellaneous.Including porcelain and glass ...[more]
(2x) Dozen glas/aardewerk.(2x) Boxes glass / earthenware. ...[more]
Aardewerk. Waaronder Hollands plateel en Engels aardewerk. Chips.Earthenware pottery.Including Dutch
Aardewerk. Waaronder Hollands plateel en Engels aardewerk. Chips.Earthenware pottery.Including Dutch & English pottery. chips. ...[more]
(8x) Divers aardewerk.Grotendeels Schoonhoven Delfts blauw aardewerk.(8x) Piece lot various
Verzameling Wade porseleinen dieren Engeland, 20e eeuw Collection of Wade porcelain animalsEngland, 20th century ...[more]
Divers.Waaronder een 18e eeuwse tegel en Zilver.Lot miscellaneous.Including an 18th century tile and
Divers.Waaronder een 18e eeuwse tegel en Zilver.Lot miscellaneous.Including an 18th century tile and Silver. ...[more]
(6x) Hummeltjes.Diverse leeftijden Duitsland Goebel. Allen beschadigd/gelijmd.(6x) Piece lot of
Diversen.Waaronder porselein.Lot miscellaneous.Including porcelain. ...[more]
Diversen.Waaronder 19e eeuwse Chinese trekpotjes.Lot miscellaneous.Including 19th century Chinese
Diversen.Waaronder 19e eeuwse Chinese trekpotjes.Lot miscellaneous.Including 19th century Chinese teapot jars. ...[more]
Verzameling diverse schelpenCollection of various shells ...[more]
Aardewerk.Waaronder De Porceleyne Fles. Diverse kwaliteiten.Pottery.Including De Porceleyne Fles.
Aardewerk.Waaronder De Porceleyne Fles. Diverse kwaliteiten.Pottery.Including De Porceleyne Fles. Various qualities. ...[more]
Aardewerk.Waaronder De Porceleyne Fles.Pottery.Including De Porceleyne Fles. ...[more]
Porselein en aardewerk.Waaronder Wedgewood.Lot of porcelain and earthenware.Including Wedgewood.
Porselein en aardewerk.Waaronder Wedgewood.Lot of porcelain and earthenware.Including Wedgewood. ...[more]
Diversen.Waaronder glas en aardewerk.Lot miscellaneous.Including glass and earthenware. ...[more]
(9x) Gouda plateel.Diverse leeftijden en kwaliteiten. Nederland. Beeldje is gelijmd.(9x) piece lot
Aziatica.Waaronder porselein, aardewerk en houten beelden. China. 20e eeuwLot Asian miscellaneous.
Lot Goebel.Waaronder paters.Lot Goebel.Including fathers. ...[more]
Schildpadden en kikkers.Steen glas & aardewerk.Collection of turtles and frogs.Stone glass &
Schildpadden en kikkers.Steen glas & aardewerk.Collection of turtles and frogs.Stone glass & earthenware. ...[more]
Verzameling keramiekW.o. Delfts blauw, o.a. De Porceleyne Fles en Société Céramique decor Beatrix
Gevarieerd lot.O.a. Sieraden, zilver en porselein.Lot miscellaneous.With Jewelry, silver and
Gevarieerd lot.O.a. Sieraden, zilver en porselein.Lot miscellaneous.With Jewelry, silver and porcelain. ...[more]
(22x) Kop en schotels.Waaronder Royal Albert.(22x) piece lot of cup and saucers.Including Royal
(22x) Kop en schotels.Waaronder Royal Albert.(22x) piece lot of cup and saucers.Including Royal Albert. ...[more]
Lot diverse Tin.Waaronder maatkannen.Lot Pewter itemsIncluding measuring jugs. ...[more]
Lot diverse Aardewerk.Waaronder De Porceleyne Fles.Lot various Pottery.Including De Porceleyne
Lot diverse Aardewerk.Waaronder De Porceleyne Fles.Lot various Pottery.Including De Porceleyne Fles. ...[more]
Maastrichts aardewerk.Diverse motieven waaronder Beatrix.Maastricht earthenware pottery.Various
Maastrichts aardewerk.Diverse motieven waaronder Beatrix.Maastricht earthenware pottery.Various motives including Beatrix. ...[more]
Lot diverse dieren.Bisquit & porselein.Lot various animals.Bisquit & porcelain. ...[more]
(6x) Diversen.Waaronder een hummel en klm tegeltjes.(6x) piece lot of Miscellaneous.Including a
(6x) Diversen.Waaronder een hummel en klm tegeltjes.(6x) piece lot of Miscellaneous.Including a hummel and klm tiles. ...[more]
Aardewerk.Waaronder Maastricht.Lot Pottery.Including Maastricht. ...[more]
Delfts aardewerk..Waaronder De Porceleyne Fles. 1 object is gelijmd.Delft earthenware .Including
Delfts aardewerk..Waaronder De Porceleyne Fles. 1 object is gelijmd.Delft earthenware .Including De Porceleyne Fles. 1 object is glued. ...[more]
Verzameling porselein en aardewerk.Waaronder Makkum.Collection of porcelain and earthenware.
Verzameling porselein en aardewerk.Waaronder Makkum.Collection of porcelain and earthenware.Including Makkum. ...[more]
(4x) Kruiken en potten. Diverse leeftijden en afkomsten.(4x) Jugs and pots.Various ages and
(4x) Kruiken en potten. Diverse leeftijden en afkomsten.(4x) Jugs and pots.Various ages and outcomes. ...[more]
(7x) Divers porselein en aardewerk.W.o. een Goebel strooiertje, pillendoosjes en bijzondere
Lot diversen.Waaronder aardewerk.Lot miscellaneous.Including pottery. ...[more]
Emaille plaquette.Limoges. Frankrijk. eind 20e eeuw 1 hoek mist emaille 11 x 16,5 cm.Enamel plaque.
Verzameling diversen W.o. een Delftse en Makkumer tegel. 18e/19e eeuw. En een Miniatuur portretje in
Emaille schaal.Duban & Christel. Limoges. Frankrijk. 18 x 3 cm.Enameled bowl.Duban & Christel.
Emaille schaal.Duban & Christel. Limoges. Frankrijk. 18 x 3 cm.Enameled bowl.Duban & Christel. Limoges. France. 18 x 3 cm. ...[more]
Voorraadkist.19e eeuw. Sleutel ontbreekt. 22 x 17 cm.Storage case.19th century. Key is missing. 22 x
Voorraadkist.19e eeuw. Sleutel ontbreekt. 22 x 17 cm.Storage case.19th century. Key is missing. 22 x 17 cm. ...[more]
Kraantjeskan.Groningen. 19e eeuw. Kleine beschadiging. 45 x 20 cm.Tap coffee jug.Groningen. 19th
Kraantjeskan.Groningen. 19e eeuw. Kleine beschadiging. 45 x 20 cm.Tap coffee jug.Groningen. 19th century. Small damage. 45 x 20 cm. ...[more]
Porseleinen pendule.Weimar. Duitsland. 1 chip aan wijzerplaat. 16 x 23 cm.Porcelain pendulum.Weimar.
Pendule.Vrouw met bok, porseleinen plaquetten en beschilderde wijzerplaat. Brons en zamac. Frankrijk
Pendule op houten console.Kind met portret in zijn hand. Porseleinen plaquettes. Frankrijk, 19e
Platelen lamp. Handbeschilderd gekleurd decor. Hoogte 28 cm.Platelen lamp.Hand painted colored
Platelen lamp. Handbeschilderd gekleurd decor. Hoogte 28 cm.Platelen lamp.Hand painted colored decor. Height 28 cm. ...[more]