Zilveren duit V.O.C. afslag West-Friesland 1731. Zeer Fraai.Zilveren duit V.O.C. afslag West-
Zilveren duit V.O.C. afslag West-Friesland 1731. Zeer Fraai.Zilveren duit V.O.C. afslag West-Friesland 1731. Zeer Fraai. ...[more]
Zilveren duit V.O.C. afslag Holland 1749. Zeer Fraai.Zilveren duit V.O.C. afslag Holland 1749.
Zilveren duit V.O.C. afslag Holland 1749. Zeer Fraai.Zilveren duit V.O.C. afslag Holland 1749. Zeer Fraai. ...[more]
Zilveren afslag, V.O.C. Duit RR Utrecht 1755. Zeer Fraai.Zilveren afslag, V.O.C. Duit RR Utrecht
Zilveren afslag, V.O.C. Duit RR Utrecht 1755. Zeer Fraai.Zilveren afslag, V.O.C. Duit RR Utrecht 1755. Zeer Fraai. ...[more]
Halve duit V.O.C. Holland 1756. Prachtig -.Halve duit V.O.C. Holland 1756. Prachtig -. ...[more]
Zilveren afslag, halve duit V.O.C. Holland 1760. Prachtig.Zilveren afslag, halve duit V.O.C. Holland
Zilveren afslag, halve duit V.O.C. Holland 1760. Prachtig.Zilveren afslag, halve duit V.O.C. Holland 1760. Prachtig. ...[more]
3 Gulden V.O.C. Utrecht 1786. Prachtig -.3 Gulden V.O.C. Utrecht 1786. Prachtig -. ...[more]
10 Stuivers V.O.C. West-Friesland 1786. Zeer Fraai.10 Stuivers V.O.C. West-Friesland 1786. Zeer
10 Stuivers V.O.C. West-Friesland 1786. Zeer Fraai.10 Stuivers V.O.C. West-Friesland 1786. Zeer Fraai. ...[more]
2 Stuiver V.O.C. Zeer Fraai -.2 Stuiver V.O.C. Zeer Fraai -. ...[more]
Nederlands-Indië . Ropij 1783. Zeer Fraai.Nederlands-Indië . Ropij 1783. Zeer Fraai. ...[more]
Nederlands-Indië. 1 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 1 Gulden Bataafse
Nederlands-Indië. 1 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 1 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +. ...[more]
Halve scheepjesgulden herslag 1802 (1968). Proof.Halve scheepjesgulden herslag 1802 (1968). Proof.
Halve scheepjesgulden herslag 1802 (1968). Proof.Halve scheepjesgulden herslag 1802 (1968). Proof. ...[more]
Nederlands-Indië. Halve Gulden Bataafse Republiek 1802. Fraai.Nederlands-Indië. Halve Gulden
Nederlands-Indië. Halve Gulden Bataafse Republiek 1802. Fraai.Nederlands-Indië. Halve Gulden Bataafse Republiek 1802. Fraai. ...[more]
Nederlands-Indië. Kwart Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai.Nederlands-Indië. Kwart Gulden
Nederlands-Indië. Kwart Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai.Nederlands-Indië. Kwart Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai. ...[more]
Nederlands-Indië. 1/8 Gulden V.O.C. Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 1/8
Nederlands-Indië. 1/8 Gulden 1802. FDC -.Scho. 494 a.Nederlands-Indië. 1/8 Gulden 1802. FDC -.
Nederlands-Indië. 1/8 Gulden 1802. FDC -.Scho. 494 a.Nederlands-Indië. 1/8 Gulden 1802. FDC -.Scho. 494 a. ...[more]
Nederlands-Indië. 1/16 Gulden licht gevouwen Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië.
Nederlands-Indië. 1/16 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 1/16 Gulden
Nederlands-Indië. 1/16 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 1/16 Gulden Bataafse Republiek 1802. Zeer Fraai +. ...[more]
Nederlands-Indië. Ropij Bataafse Republiek 1806. Zeer Fraai.Nederlands-Indië. Ropij Bataafse
Nederlands-Indië. Ropij Bataafse Republiek 1806. Zeer Fraai.Nederlands-Indië. Ropij Bataafse Republiek 1806. Zeer Fraai. ...[more]
Nederlands-Indië. Stuiver Bataafse republiek 1799. Zeer Fraai -.Scho. 553. Nederlands-Indië. Stuiver
Nederlands-Indië. Bataafse Republiek 1 Stuiver 1799. Fraai.Nederlands-Indië. Bataafse Republiek 1
Nederlands-Indië. Bataafse Republiek 1 Stuiver 1799. Fraai.Nederlands-Indië. Bataafse Republiek 1 Stuiver 1799. Fraai. ...[more]
Nederlands-Indië Duit 1836. Prachtig -.Nederlands-Indië Duit 1836. Prachtig -. ...[more]
Nederlands-Indië. 25 Cent Willem III 1858. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 25 Cent Willem III 1858.
Nederlands-Indië. 25 Cent Willem III 1858. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië. 25 Cent Willem III 1858. Zeer Fraai +. ...[more]
Nederlands-Indië. 1 Cent Wilhelmina 1942 P met excentrisch gat. Prachtig -.Nederlands-Indië. 1
Nederlands-Indië 1 cent 1945 met excentrisch gat. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië 1 cent 1945 met
Nederlands-Indië 1 cent 1945 met excentrisch gat. Zeer Fraai +.Nederlands-Indië 1 cent 1945 met excentrisch gat. Zeer Fraai +. ...[more]
Nederlands Indië 1/4 Gulden. 1945. Proof.Nederlands Indië 1/4 Gulden. 1945. Proof. ...[more]
Nederlands-Indië. Lot (circa 145) voornamelijk duiten en halve duiten. Fraai.Nederlands-Indië.
Nederlands-Indië. Lot (4) gulden, halve gulden en (2) 25 centen Willem I 1826-1840. Zeer Fraai.
Nederlands-Indië. Lot (2) Plantage geld Goerachbatoe, gut fur 1 Dollar 1890. F/ZF.Nederlands-
Nederlands-Indië Lot: ½ cent t/m 25 cent. Fraai t/m FDC.Nederlands-Indië Lot: ½ cent t/m 25 cent.
Nederlands-Indië Lot: ½ cent t/m 25 cent. Fraai t/m FDC.Nederlands-Indië Lot: ½ cent t/m 25 cent. Fraai t/m FDC. ...[more]
Nederlands West-Indië. 2 Stuiver 1794. Zeer Fraai.Nederlands West-Indië. 2 Stuiver 1794. Zeer
Nederlands West-Indië. 2 Stuiver 1794. Zeer Fraai.Nederlands West-Indië. 2 Stuiver 1794. Zeer Fraai. ...[more]
Curacao. 1 Stuiver 1822. Prachtig. Curacao. 1 Stuiver 1822. Prachtig. ...[more]
Stuiver V.O.C. 1786. Zeer Fraai -.Stuiver V.O.C. 1786. Zeer Fraai -. ...[more]
Stuiver V.O.C. 1793. Zeer Fraai.Stuiver V.O.C. 1793. Zeer Fraai. ...[more]
V.O.C. Voor Indie, Ceylon, Negapatnam. Kasje. Zeer Fraai.Scho. 1241 e.V.O.C. Voor Indie, Ceylon,
Nederlands-Indië. Lot (4) bonken 1 stuiver z.j.Nederlands-Indië. Lot (4) bonken 1 stuiver z.j.
Nederlands-Indië. Lot (4) bonken 1 stuiver z.j.Nederlands-Indië. Lot (4) bonken 1 stuiver z.j. ...[more]
V.O.C. Brits bestuur. Tinnen Duit Brits bestuur 1813. Zeer Fraai -. R.Scho. 613. V.O.C. Brits
V.O.C. Brits bestuur . Tinnen Duit Brits bestuur 1814. Fraai.Scho. 614.V.O.C. Brits bestuur . Tinnen