Zilveren Dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Prachtig / FDC.Zilveren Dukaat Lodewijk Napoleon 1807.
Zilveren Dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Prachtig / FDC.Zilveren Dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Prachtig / FDC. ...[more]
Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Zeer Fraai +.Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Zeer
Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Zeer Fraai +.Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Zeer Fraai +. ...[more]
Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig.Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig.
Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig.Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig. ...[more]
1 Gulden Lodewijk Napoleon 1808 afslag verbronsd tin. Prachtig.1 Gulden Lodewijk Napoleon 1808
1 Gulden Lodewijk Napoleon 1808 afslag verbronsd tin. Prachtig.1 Gulden Lodewijk Napoleon 1808 afslag verbronsd tin. Prachtig. ...[more]
Gouden dukaat Utrecht 1806. Prachtig / FDC.Gouden dukaat Utrecht 1806. Prachtig / FDC. ...[more]
Gouden dukaat Utrecht 1806. Zeer Fraai / Prachtig.Gouden dukaat Utrecht 1806. Zeer Fraai / Prachtig. ...[more]
Gouden dukaat (3e type) Lodewijk Napoleon 1809. Prachtig.Gouden dukaat (3e type) Lodewijk Napoleon
Gouden dukaat (3e type) Lodewijk Napoleon 1809. Prachtig.Gouden dukaat (3e type) Lodewijk Napoleon 1809. Prachtig. ...[more]
50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Zeer Fraai / Prachtig.50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Zeer
50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Zeer Fraai / Prachtig.50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Zeer Fraai / Prachtig. ...[more]