Zilveren en koperen Bleyensteinse duit 1819. Prachtig.Zilveren en koperen Bleyensteinse duit 1819.
Zilveren en koperen Bleyensteinse duit 1819. Prachtig.Zilveren en koperen Bleyensteinse duit 1819. Prachtig. ...[more]
½ Cent Willem I 1821 B. Fraai / Zeer Fraai.½ Cent Willem I 1821 B. Fraai / Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai +.½ Cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai +. ...[more]
½ Cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai.½ Cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem I 1823 B. FDC -.½ Cent Willem I 1823 B. FDC -. ...[more]
½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai.½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai +.½ Cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai +. ...[more]
½ Cent Willem I 1832. Zeer Fraai / Prachtig.½ Cent Willem I 1832. Zeer Fraai / Prachtig. ...[more]
½ Cent Willem II 1841. Zeer Fraai.½ Cent Willem II 1841. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem II 1846. FDC.½ Cent Willem II 1846. FDC. ...[more]
½ Cent Willem II 1847. Zeer Fraai.½ Cent Willem II 1847. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem III 1850. FDC.½ Cent Willem III 1850. FDC. ...[more]
½ Cent Willem III 1861. Zeer Fraai.½ Cent Willem III 1861. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem III 1869. Fraai +.½ Cent Willem III 1869. Fraai +. ...[more]
½ Cent Willem III 1873. Prachtig.½ Cent Willem III 1873. Prachtig. ...[more]
½ Cent Willem III 1877. Prachtig / FDC.½ Cent Willem III 1877. Prachtig / FDC. ...[more]
½ Cent Willem III 1878. FDC.½ Cent Willem III 1878. FDC. ...[more]
½ Cent Willem III 1886. Fraai / Prachtig.½ Cent Willem III 1886. Fraai / Prachtig.
½ Cent Wilhelmina 1891. FDC.½ Cent Wilhelmina 1891. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1900. FDC.½ Cent Wilhelmina 1900. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhemina 1903. FDC.½ Cent Wilhemina 1903. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1903. FDC.½ Cent Wilhelmina 1903. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1906. FDC.½ Cent Wilhelmina 1906. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1909. FDC.½ Cent Wilhelmina 1909. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhemina 1912. FDC.½ Cent Wilhemina 1912. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1914. FDC.½ Cent Wilhelmina 1914. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhemina 1922. Prachtig.½ Cent Wilhemina 1922. Prachtig. ...[more]
½ Cent Wilhelmina 1934. FDC.½ Cent Wilhelmina 1934. FDC. ...[more]
½ Cent Wilhemina 1937. FDC.½ Cent Wilhemina 1937. FDC. ...[more]
1 Cent Willem I 1821 U. FDC.1 Cent Willem I 1821 U. FDC. ...[more]
1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai.1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai. ...[more]
1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai -.1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai -. ...[more]
1 Cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai -.1 Cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai -. ...[more]
1 Cent Willem I 1822 B. Fraai / Zeer Fraai.1 Cent Willem I 1822 B. Fraai / Zeer Fraai. ...[more]
1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai +.1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai +. ...[more]
1 Cent Willem I 1827 B. Prachtig / FDC.1 Cent Willem I 1827 B. Prachtig / FDC. ...[more]
1 Cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai.1 Cent Willem I 1828 B. Zeer Fraai. ...[more]
1 Cent Willem I 1831. Zeer Fraai.1 Cent Willem I 1831. Zeer Fraai. ...[more]
1 Cent Willem I 1837 U. FDC.1 Cent Willem I 1837 U. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1860. Prachtig.1 Cent Willem III 1860. Prachtig. ...[more]
1 Cent Willem III 1861. Prachtig.1 Cent Willem III 1861. Prachtig. ...[more]
1 Cent Willem III 1877. FDC.1 Cent Willem III 1877. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1880. FDC.1 Cent Willem III 1880. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1896. Prachtig / FDC.1 Cent Wilhelmina 1896. Prachtig / FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1896. Prachtig -.1 Cent Wilhelmina 1896. Prachtig -. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1898. FDC.1 Cent Wilhelmina 1898. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1899. Prachtig +.1 Cent Wilhelmina 1899. Prachtig +. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1900. FDC.1 Cent Wilhelmina 1900. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1900 ovale nullen. FDC -.1 Cent Wilhelmina 1900 ovale nullen. FDC -. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1900. Prachtig +.1 Cent Wilhelmina 1900. Prachtig +. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1901. FDC.1 Cent Wilhelmina 1901. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1901. Prachtig.1 Cent Wilhelmina 1901. Prachtig. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1902. FDC.1 Cent Wilhelmina 1902. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig / FDC.1 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig / FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1913. FDC.1 Cent Wilhelmina 1913. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1914. FDC -.1 Cent Wilhelmina 1914. FDC -. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1916. FDC.1 Cent Wilhelmina 1916. FDC. ...[more]