50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig -. 50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig -.
50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig -. 50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig -. ...[more]
50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808 montage. Fraai / Zeer Fraai. 50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808
50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808 montage. Fraai / Zeer Fraai. 50 Stuiver Lodewijk Napoleon 1808 montage. Fraai / Zeer Fraai. ...[more]
Bleyensteinse duit afslag in goud Willem I 1819. FDC. Bleyensteinse duit afslag in goud Willem I
Bleyensteinse duit afslag in goud Willem I 1819. FDC. Bleyensteinse duit afslag in goud Willem I 1819. FDC. ...[more]
Bleyensteinse duit afslag in zilver Willem I 1819. FDC. Bleyensteinse duit afslag in zilver Willem I
Bleyensteinse duit afslag in zilver Willem I 1819. FDC. Bleyensteinse duit afslag in zilver Willem I 1819. FDC. ...[more]
Bleyensteinse duit Willem I 1819. Prachtig. Bleyensteinse duit Willem I 1819. Prachtig. ...[more]
Bleyensteinse duit Willem I 1819. Zeer Fraai. Bleyensteinse duit Willem I 1819. Zeer Fraai.
Bleyensteinse duit Willem I 1819. Zeer Fraai. Bleyensteinse duit Willem I 1819. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem I 1819 U. Zeer Fraai -. ½ Cent Willem I 1819 U. Zeer Fraai -. ...[more]
½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. ½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig.
½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. ½ Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. ...[more]
½ Cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai -. ½ Cent Willem I 1823 U. Zeer Fraai -. ...[more]
½ Cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai -. ½ Cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai -. ...[more]
½ Cent Willem I 1827 U. Prachtig. ½ Cent Willem I 1827 U. Prachtig. ...[more]
½ Cent Willem I 1828 U. Zeer Fraai. ½ Cent Willem I 1828 U. Zeer Fraai. ...[more]
½ Cent Willem I 1832. Prachtig +. ½ Cent Willem I 1832. Prachtig +. ...[more]
½ Cent Willem II 1846. FDC -. ½ Cent Willem II 1846. FDC -. ...[more]
½ Cent Willem III 1851. Prachtig +. ½ Cent Willem III 1851. Prachtig +. ...[more]
½ Cent Willem III 1854. FDC. ½ Cent Willem III 1854. FDC. ...[more]
½ Cent Willem III 1873. FDC -. ½ Cent Willem III 1873. FDC -. ...[more]
½ Cent Willem III 1877. Prachtig +. ½ Cent Willem III 1877. Prachtig +. ...[more]
½ Cent Willem III 1884. FDC. ½ Cent Willem III 1884. FDC. ...[more]
1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai +. 1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai +. ...[more]
1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. 1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig.
1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. 1 Cent Willem I 1823 B. Zeer Fraai / Prachtig. ...[more]
1 Cent Willem I 1823 B. Fraai / Zeer Fraai. 1 Cent Willem I 1823 B. Fraai / Zeer Fraai. ...[more]
1 Cent Willem I 1837 U. FDC. 1 Cent Willem I 1837 U. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1863. FDC. 1 Cent Willem III 1863. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1876 patina. FDC. 1 Cent Willem III 1876 patina. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1877. FDC. 1 Cent Willem III 1877. FDC. ...[more]
1 Cent Willem III 1882. Prachtig +. 1 Cent Willem III 1882. Prachtig +. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1897. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1897. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1898. Prachtig. 1 Cent Wilhelmina 1898. Prachtig. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig / FDC. 1 Cent Wilhelmina 1902. Prachtig / FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1904. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1904. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1906. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1906. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1913. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1913. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1916. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1916. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1917. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1917. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1920. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1920. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1921. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1921. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1922. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1922. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1924. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1924. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1930. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1930. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1931. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1931. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1942 P. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1942 P. FDC. ...[more]
1 Cent Wilhelmina 1944. FDC. 1 Cent Wilhelmina 1944. FDC. ...[more]
2½ Cent Willem III 1877. Prachtig. 2½ Cent Willem III 1877. Prachtig. ...[more]
2½ Cent Willem III 1881. Prachtig / FDC. 2½ Cent Willem III 1881. Prachtig / FDC. ...[more]
2½ Cent Willem III 1884. Prachtig. 2½ Cent Willem III 1884. Prachtig. ...[more]
2½ Cent Willem III 1886. Prachtig +. 2½ Cent Willem III 1886. Prachtig +. ...[more]
2½ Cent Willem III 1890. FDC. 2½ Cent Willem III 1890. FDC. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC. 2½ Cent Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1905. Prachtig / FDC. 2½ Cent Wilhelmina 1905. Prachtig / FDC. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1906. FDC -. 2½ Cent Wilhelmina 1906. FDC -. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1915. FDC. 2½ Cent Wilhelmina 1915. FDC. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1929. FDC. 2½ Cent Wilhelmina 1929. FDC. ...[more]
2½ Cent Wilhelmina 1942. FDC. Geslagen in Utrecht en heeft een oplage van 200.000. De zeldzame
5 Cent Willem I 1819 U. Zeer Fraai. 5 Cent Willem I 1819 U. Zeer Fraai. ...[more]
5 Cent Willem I 1825 B. Zeer Fraai +. 5 Cent Willem I 1825 B. Zeer Fraai +. ...[more]
5 Cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai. 5 Cent Willem I 1826 B. Zeer Fraai. ...[more]