Rijder goudgulden Karel van Egmond Gelderland z.j. Zeer Fraai +. Delm. 620. Rijder goudgulden
Goudgulden Rudolf van Diepholt Utrecht z.j. Prachtig -. Delm. 939. Goudgulden Rudolf van Diepholt
Goudgulden Rudolf van Diepholt Utrecht z.j. Prachtig -. Delm. 939. Goudgulden Rudolf van Diepholt Utrecht z.j. Prachtig -. Delm. 939. ...[more]
Karolusgulden Karel V z.j. Zeer Fraai +. Delm. 516. Karolusgulden Karel V z.j. Zeer Fraai +. Delm.
Karolusgulden Karel V z.j. Zeer Fraai +. Delm. 516. Karolusgulden Karel V z.j. Zeer Fraai +. Delm. 516. ...[more]
Patard Karel V Brabant Antwerpen z.j. Fraai. Patard Karel V Brabant Antwerpen z.j. Fraai. ...[more]
Dubbele groot, Jan zonder vrees Vlaanderen z.j. Zeer Fraai +. Dubbele groot, Jan zonder vrees
Dubbele groot, Jan zonder vrees Vlaanderen z.j. Zeer Fraai +. Dubbele groot, Jan zonder vrees Vlaanderen z.j. Zeer Fraai +. ...[more]
Leeuwengroot Willem VI van Beieren Holland z.j. Zeer Fraai +. v.d. Chijs 8.5. Leeuwengroot Willem VI
Albert en Isabella. Maastricht dubbele albertin 1601. Zeer Fraai. Delm. 163. Albert en Isabella.
Dukaton Philips IIII Vlaanderen 1632. Zeer Fraai +. Delm. 276. Dukaton Philips IIII Vlaanderen 1632.
Dukaton Philips IIII Vlaanderen 1632. Zeer Fraai +. Delm. 276. Dukaton Philips IIII Vlaanderen 1632. Zeer Fraai +. Delm. 276. ...[more]
Dukaton Philips IIII Brabant 1647. Fraai (montage sporen). Delm. 284. Dukaton Philips IIII Brabant
Dukaton Philips IIII Brabant Antwerpen 1664. Zeer Fraai +. Delm. 284. Dukaton Philips IIII Brabant
Patagon Brabant z.j. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.08.25. Delm. 257. Patagon Brabant z.j. Fraai / Zeer
Patagon Brabant z.j. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.08.25. Delm. 257. Patagon Brabant z.j. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.08.25. Delm. 257. ...[more]
Patagon Philips IIII Tournai 1661. Zeer Fraai +. Delm. 300. Patagon Philips IIII Tournai 1661.
Patagon Philips IIII Tournai 1661. Zeer Fraai +. Delm. 300. Patagon Philips IIII Tournai 1661. Zeer Fraai +. Delm. 300. ...[more]
1/8 Dukaton Maria Theresia Vlaanderen 1751. Zeer Fraai +. KM 5. 1/8 Dukaton Maria Theresia Vlaanderen 1751. Zeer Fraai +. KM 5. ...[more]
Couronne Maria Theresia Brabant Antwerpen 1756. Prachtig. Delm. 387. Couronne Maria Theresia Brabant
Couronne Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai. KM 21. Couronne Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai. KM
Couronne Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai. KM 21. Couronne Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai. KM 21. ...[more]
3 Patards Albert & Elisabeth Brabant 1616. Zeer Fraai. KM 45.1. 3 Patards Albert & Elisabeth Brabant
3 Patards Albert & Elisabeth Brabant 1616. Zeer Fraai. KM 45.1. 3 Patards Albert & Elisabeth Brabant 1616. Zeer Fraai. KM 45.1. ...[more]
Philips IIII, Doornik, Patagon 1625. Delm. 300. Fr. Philips IIII, Doornik, Patagon 1625. Delm.
Philips IIII, Doornik, Patagon 1625. Delm. 300. Fr. Philips IIII, Doornik, Patagon 1625. Delm. 300. Fr. ...[more]
Dukaton of zilveren rijder Amsterdam 1673. Fraai +. Dukaton of zilveren rijder Amsterdam 1673. Fraai
Dukaton of zilveren rijder Amsterdam 1673. Fraai +. Dukaton of zilveren rijder Amsterdam 1673. Fraai +. ...[more]
Daalder van 30 stuiver Deventer 1685. Fraai +. CNM 2.12.31. Delm. 1092. Daalder van 30 stuiver
Florijn van 28 stuiver Deventer 1618. Fraai -. CNM 2.12.38. Delm. 1107. Florijn van 28 stuiver
1 Gulden Deventer 1687. Fraai. CNM 2.12.48. Delm. 1176. 1 Gulden Deventer 1687. Fraai. CNM 2.12.
1 Gulden Deventer 1687. Fraai. CNM 2.12.48. Delm. 1176. 1 Gulden Deventer 1687. Fraai. CNM 2.12.48. Delm. 1176. ...[more]
1 Gulden Deventer 1698. Zeer Fraai -. CNM 2.12.50. 1 Gulden Deventer 1698. Zeer Fraai -. CNM 2.12.
1 Gulden Deventer 1698. Zeer Fraai -. CNM 2.12.50. 1 Gulden Deventer 1698. Zeer Fraai -. CNM 2.12.50. ...[more]
Rijksdaalder Deventer (niet authentiek) 1672. Zeer Fraai. CNM 2.12.97. Rijksdaalder Deventer (niet
Scheepjesschelling van 6 stuiver Enkhuizen 1678. Zeer Fraai. CNM 2.15.8. Scheepjesschelling van 6
1 Stuiver Friesland 1623. Fraai. CNM 2.16.117. 1 Stuiver Friesland 1623. Fraai. CNM 2.16.117.
1 Stuiver Friesland 1623. Fraai. CNM 2.16.117. 1 Stuiver Friesland 1623. Fraai. CNM 2.16.117. ...[more]
Leeuwendaalder Friesland 1600. Zeer Fraai -. CNM 2.16.33. Delm. 850. Leeuwendaalder Friesland
Leeuwendaalder Friesland 1602/00. Zeer Fraai -. CNM 2.16.33. Delm. 850. Leeuwendaalder Friesland
Leeuwendaalder Friesland 1615. Fraai +. CNM 2.16.47. Delm. 852, 854A. Leeuwendaalder Friesland 1615.
Nederlandse rijksdaalder Friesland 1619. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.16.61. Delm. 947. Nederlandse
Daalder van 30 stuiver Friesland 1687. Zeer Fraai. CNM 2.16.72. Delm. 1987. Daalder van 30 stuiver
Florijn van 28 stuiver Friesland 1665/64. Zeer Fraai -. CNM 2.16.77. Delm. 1100 - 1100A. Florijn van
Florijn van 28 stuiver Friesland 1665. Zeer Fraai. CNM 2.16.77. Delm. 1100 - 1100A. Florijn van 28
Florijn van 28 stuiver Friesland 1665 klop (HOL). Zeer Fraai. CNM 2.16.77. Delm. 1100. Florijn van
Halve florijn van 14 stuiver Friesland 1684. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.16.86. Delm. 1101. Halve
Philipsdaalder Gelderland 1558 of 1558/1559. Prachtig -. CNM 2.17.8. Delm. 29. Philipsdaalder
1/5 Philipsdaalder Philips II Gelderland 1567. Zeer Fraai +. CNM 2.17.20. 1/5 Philipsdaalder Philips
3 Gulden Gelderland 1786. Zeer Fraai +. CNM 2.17.48. Delm. 1145. 3 Gulden Gelderland 1786. Zeer
3 Gulden Gelderland 1786. Zeer Fraai +. CNM 2.17.48. Delm. 1145. 3 Gulden Gelderland 1786. Zeer Fraai +. CNM 2.17.48. Delm. 1145. ...[more]
7 Gulden of halve gouden rijder Gelderland 1760. Prachtig. CNM 2.17.69. Delm. 654. 7 Gulden of halve
Leeuwendaalder Gelderland 1599. Zeer Fraai -. CNM 2.17.103. Delm. 831. Leeuwendaalder Gelderland
Leeuwendaalder Gelderland 1640. Fraai +. CNM 2.17.107. Delm. 825. Leeuwendaalder Gelderland 1640.
Leeuwendaalder Gelderland 1640. Fraai +. CNM 2.17.107. Delm. 825. Leeuwendaalder Gelderland 1640. Fraai +. CNM 2.17.107. Delm. 825. ...[more]
Dukaton of zilveren rijder Gelderland 1792 montage. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.17.133. Delm. 1010.
1 Gulden Gelderland 1712. Zeer Fraai. CNM 2.17.152. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1712. Zeer
1 Gulden Gelderland 1712. Zeer Fraai. CNM 2.17.152. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1712. Zeer Fraai. CNM 2.17.152. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1712. Fraai +. CNM 2.17.152. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1712. Fraai +.
1 Gulden Gelderland 1712. Fraai +. CNM 2.17.152. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1712. Fraai +. CNM 2.17.152. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1736. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.154. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1736.
1 Gulden Gelderland 1738. Zeer Fraai -. CNM 2.17.154. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1738. Zeer
1 Gulden Gelderland 1738. Zeer Fraai -. CNM 2.17.154. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1738. Zeer Fraai -. CNM 2.17.154. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1762. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1762. Zeer
1 Gulden Gelderland 1762. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1762. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1763. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1763. Zeer
1 Gulden Gelderland 1763. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1763. Zeer Fraai. CNM 2.17.155. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1763. Fraai +. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1763. Fraai +.
1 Gulden Gelderland 1763. Fraai +. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1763. Fraai +. CNM 2.17.155. Delm. 1178. ...[more]
1 Gulden Gelderland 1764. Zeer Fraai -. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1764. Zeer
1 Gulden Gelderland 1764. Zeer Fraai -. CNM 2.17.155. Delm. 1178. 1 Gulden Gelderland 1764. Zeer Fraai -. CNM 2.17.155. Delm. 1178. ...[more]
1 Stuiver Gelderland 1640. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.17.178. 1 Stuiver Gelderland 1640. Fraai / Zeer
1 Stuiver Gelderland 1640. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.17.178. 1 Stuiver Gelderland 1640. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.17.178. ...[more]
1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai. CNM 2.17.179. 1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai. CNM 2.
1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai. CNM 2.17.179. 1 Stuiver Gelderland 1764. Zeer Fraai. CNM 2.17.179. ...[more]
Duit Gelderland 1760. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.195. Duit Gelderland 1760. Zeer Fraai /
Duit Gelderland 1760. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.195. Duit Gelderland 1760. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.17.195. ...[more]
50 Stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai +. CNM 2.20.2. Delm. 736. 50 Stuiver Groningen 1672. Zeer
50 Stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai +. CNM 2.20.2. Delm. 736. 50 Stuiver Groningen 1672. Zeer Fraai +. CNM 2.20.2. Delm. 736. ...[more]
Rijderschelling van 6 stuiver Groningen 1691. Fraai +. CNM 2.20.17. Rijderschelling van 6 stuiver
Rijderschelling van 6 stuiver Groningen 1691. Fraai +. CNM 2.20.17. Rijderschelling van 6 stuiver Groningen 1691. Fraai +. CNM 2.20.17. ...[more]