- Category,
- Item Type
167 items
Lot 2
Engelse mahonie stommeknecht met 3 ronde plateaus en rustend op 3-sprant, 19e eeuw, h. 104 cm.
Lot 3
palissander gefineerd kastje met deurtje voorzien van schijnboeken, 19e eeuw, h. 75, br. 40, d. 35
Lot 71
stel mahonie empire tabourets met gebogen zijkanten, bekleed met gebloemd velours, circa 1820