- Armband- und Taschenuhren (14)
- Asian Art (222)
- Bücher und Graphiken (1)
- Ceramics (21)
- Design (2)
- European porcelain (23)
- Furniture (167)
- Glass (10)
- Goldene Objekte (11)
- Grafiken (1)
- Ikonen (7)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (12)
- Paintings Graphics (223)
- Schmuck (137)
- Silver (132)
- Skulpturen (27)
- Spielzeug (1)
- Teppiche (31)
- Uhren (42)
- Varia (85)
- Asian Art (221)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (185)
- Furniture (167)
- Jewellery (147)
- Silver & Silver-plated items (131)
- Collectables (115)
- Clocks, Watches & Jewellery (56)
- Watercolours (39)
- Carpets & Rugs (31)
- Sculpture (27)
- Ceramics (26)
- Lighting (12)
- Glassware (10)
- Fine Art & Antiques (5)
- Books & Periodicals (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
18 krt. witgouden alliancering bezet met briljanten van totaal 1.35 karaat, ringmaat 17 3/4
stel 18 krt. witgouden oorbellen bezet met met 256 briljanten, totaal 1,22 karaat, lengte: 5 cm
Chinees porseleinen famille rose dekselkan met decor van dames in interieur omgeven door florale
2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van draak, 18e eeuw, diam. 21 cm (randschilfers)<
Chinese bronzen wierookbrander met open oren, gemerkt met zegelmerk, Ming, 16e/17e eeuw, diam. 9 cm
3 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met deksel, Qianlong, 18e eeuw (lichte randschilfers en 2 HAARLIJN BARSTEN) ...[more]