zurückgezogen / withdrawn<
Chinees porseleinen famille rose dekselkan met decor van dames in interieur omgeven door florale
2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van draak, 18e eeuw, diam. 21 cm (randschilfers)<
Chinese bronzen wierookbrander met open oren, gemerkt met zegelmerk, Ming, 16e/17e eeuw, diam. 9 cm
3 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met deksel, Qianlong, 18e eeuw (lichte randschilfers en 2 HAARLIJN BARSTEN) ...[more]
Chinees gesneden roze koraal sculptuur met decor van Quanyin bij boom op kristallen voet, h. 31 cm
4 diverse Chinese jade voorwerpen waaronder gesp, ruiji en sculptuur met voorstelling van man