Remove filter- Kacheln, Plaketten (21)
- Lots with images only,
collectie van 30 antieke tegels waaronder met voorstelling van soldaat, bloemenvaas, tulpen,
2 polychrome tegeltableaus met voorstelling van Prins Willem de eerste en zijn vrouw Frederica
2 plaquettes met 8 tegels voorzien van bijbelse voorstellingen 17e/18e eeuw, h. 27, br. 52 ...[more]
serie van 8 polychrome kwadranttegels met voorstelling van dieren, 1e helft 17e eeuw, samen in lijst
serie van 8 polychrome kwadranttegels met voorstelling van dieren, 1e helft 17e eeuw, samen in lijst ...[more]
7 diverse tegels met voorstelling van o.a. vogels en figuur bij waterput, 17e eeuw ...[more]
10 tegels met voorstelling van spelende kinderen, 17e eeuw ...[more]
6 diverse tegels met voorstelling van tulpen, 17e eeuw ...[more]
bronzen reliëfplaquette met voorstelling van Maria met Kind en cerubijnen, circa 1900, h. 40, br.
bronzen reliëfplaquette met voorstelling van Maria met Kind en cerubijnen, circa 1900, h. 40, br. 33, in lijst ...[more]
Franse emaille plaquette met voorstelling van heilige familie, Limoges, 19e eeuw, h. 22, br. 10 -
Franse emaille plaquette met voorstelling van heilige familie, Limoges, 19e eeuw, h. 22, br. 10 -coll. Crone-Haver Droeze- ...[more]
collectie van 63 antieke tegels met voorstelling van bloemen, bijbels scènes, ambachten en landschappen, 17e en 18e eeuw ...[more]
20 aardewerk tegels waaronder met voorstelling van figuren en schepen, 17e en 18e eeuw ...[more]
Friese accoladevormige aardewerk plaquette met blauw decor van haven, gemerkt: Tichelaar, Makkum,
Friese accoladevormige aardewerk plaquette met blauw decor van haven, gemerkt: Tichelaar, Makkum, circa 1900, h. 39 cm (A) ...[more]
uitgebreid lot Delftse witjes, 18e/19e eeuw ...[more]
12-pas tegeltableau met transferdecor van sagen in cirkelmotief geïnspireerd op Tennysons'"Idylls of
19 diverse tegels waaronder met voorstelling van bijbelse scènes, schepen en koe, 17e eeuw en later
19 diverse tegels waaronder met voorstelling van bijbelse scènes, schepen en koe, 17e eeuw en later ...[more]
6 blauw/wit aardewerk tegels met voorstelling van engel en figuren, 17e eeuw ...[more]
13 tegels met voorstelling van soldaten, 17e eeuw ...[more]
9 mangaankleurige cartouchetegels, begin 18e eeuw, h. 39 cm (beschadigingen) ...[more]
antieke tegel met polychrome voorstelling van vogel, 17e eeuw ...[more]
ovale gipsen reliëfplaquette met voorstelling van putti omgeven door druiventrossen, h. 56, br.
ovale gipsen reliëfplaquette met voorstelling van putti omgeven door druiventrossen, h. 56, br. 67 -collectie Crone- ...[more]
2 tegeltableaus met voorstelling van de VII provincieën en De Hoop, h. 45 ...[more]