- Lots with images only,
klein tafelklokje in gezwarte houten kast, voorzien van messing wijzerplaat en verzilverde cijferring, in 18e eeuwse stijl, h. 30 cm ...[more]
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en beschilderde wijzerplaat, adres: William
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en beschilderde wijzerplaat, adres: William Ray, Battle, 19e eeuw, h. 215 ...[more]
Franse Louis XV consoleklok in beschilderde houten kast met floraal decor, voorzien van emaille
Franse consoleklok in mahonie en rozenhouten behuizing uitbundig versierd met vergulde ornamenten,
wortelnoten gefineerd Amsterdams staand horloge, met ajourgezaagde kap, bekroond door atlas en
Amsterdams mahonie en wortelnoot gefineerd staand horloge met ajourgezaagde kap, bekroond door atlas
Engels eiken staand horloge met rechte geprofileerde kap, gestoken fries, verzilverde wijzerplaat
eiken kortstaart klok met verhoogde Amsterdamse kap en ajourgezaagde fries, goudbeschilderde
Friese eiken staartklok bekroond door engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h.
Friese eiken staartklok bekroond door engelen en atlas, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 150 ...[more]
Engelse mahonie wandklok met snek uurwerk en verlichting achter de glazen wijzerplaat, circa 1900,
Engelse mahonie wandklok met snek uurwerk en verlichting achter de glazen wijzerplaat, circa 1900, h. 60 cm ...[more]
Duitse noten wandklok, bekroond door baluster en met verzilverde wijzerplaat, 14-daags Lenzkirch
Engels wortelnoten gefineerd staand horloge met verzilverde wijzerplaat en 30-daags uurwerk met
Groninger eiken staartklok, zogenaamde burgermeestersklok, bekroond met timpaanvormige verhoogde
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap, ingelegd met fijnhouten bies en schelpmotief,
Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde wijzerplaat, 19e
Friese eiken staartklok bekroond door latoenkoperen schilden, met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 145 ...[more]
Franse comtoise, de fries bekroond door een haan, met geëmailleerde wijzerplaat, 18e/19e eeuw, h. 37
Franse comtoise, de fries bekroond door een haan, met geëmailleerde wijzerplaat, 18e/19e eeuw, h. 37 cm. ...[more]
savonet vestzakhorloge in 14 krt. gouden kast, Systeme Glashütte Chronomètre, diameter: 56 mm. en
savonet vestzakhorloge in 14 krt. gouden kast, Systeme Glashütte Chronomètre, diameter: 56 mm. en een 14 krt. gouden horlogeketting ...[more]
gouden savonet vestzakhorloge met wit geëmailleerde wijzerplaat, merk: Patek Philippe, circa 1925,
14 krt. gouden horlogeketting, gewicht: 29,9 gram en vestzakhorloge in 18 krt. gouden kast,
14 krt. gouden horlogeketting, gewicht: 29,9 gram en vestzakhorloge in 18 krt. gouden kast, diameter: 36 mm. ...[more]
Zwitsers herenhorloge in stalen kast en voorzien van lederen band met clipsluiting, merk: Tag Heuer,
Zwitsers heren/unisex polshorloge in stalen kast en met stalen band, merk: Tag Heuer, Professional
14 krt. gouden dameshorloge, merk: Zurial, breed: 11 mm., brutogewicht: 10,8 gram -handopwind
14 krt. gouden dameshorloge, merk: Zurial, breed: 11 mm., brutogewicht: 10,8 gram -handopwind uurwerk- ...[more]
Zwitsers 18 krt. witgouden dameshorloge met ronde wijzerplaat rondom bezet met diamant, diameter: 22
Zwitsers herenhorloge met stalen band en stalen kast, vergulde lunette en schakels, merk: Maurice
antiek vestzakhorloge in dubbele zilveren kast met snek en spillegang en koperen kast belijmd met
pendule in schildpad belijmde kast versierd in boulle techniek, voorzien van bronzen wijzerplaat met
reiswekker in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 12 cm
reiswekker in beglaasde messing behuizing en voorzien van emaille wijzerplaat, circa 1900, h. 12 cm ...[more]
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende edelman, midden 19e eeuw,, h. 44 cm
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van rustende edelman, midden 19e eeuw,, h. 44 cm ...[more]
verguld bronzen pendule met voorstelling van biddende dame, midden 19e eeuw, h. 33 cm ...[more]
pendule in albasten kast bekroond door bronzen sculptuur van moeder en kind op zetel, circa 1880, h.
pendule in albasten kast bekroond door bronzen sculptuur van moeder en kind op zetel, circa 1880, h. 43 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen cartelklokje met emaille wijzerplaat, Louis XV-stijl , 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
empire pendule in mahonie gefineerde behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en versierd met
Franse pailissander gefineerde tafelklok met messing inlegwerk, 19e eeuw, h. 54 cm ...[more]
Engelse mahonie stick barometer met verzilverde wijzerplaat, adres: Parkinson & Fiedsham, London,
Engelse mahonie stick barometer met verzilverde wijzerplaat, adres: Parkinson & Fiedsham, London, 19e eeuw, l. 92 cm. ...[more]
messing skeletklok onder stolp, 2e helft 19e eeuw, h. 39 cm ...[more]
pendule in eiken kast voorzien van messing wijzerplaat, met slagwerk, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
Franse verguld bronzen tafelklok bekroond door vaas met mascarons, de wijzerplaat en zijden
pendule in vergulde kast met emaille wijzerplaat, versierd met ornamenten van dames en florale
pendule in vergulde kast met emaille wijzerplaat, versierd met ornamenten van dames en florale motieven, 19e eeuw, h. 37 cm ...[more]
bronzen pendule versierd met sculpturen met voorstelling van putt en porseleinen plaquettes, 19e
bronzen pendule versierd met sculpturen met voorstelling van putt en porseleinen plaquettes, 19e eeuw, h. 30 cm ...[more]
Franse bronzen empire pendule met afbeelding koningin van de zee, circa 1820, h. 41 cm ...[more]
Franse verguld bronzen empire pendulette met voorstelling van fluitspelende man, voorzien van
verguld bronzen pendule met voorstelling van dame met tuingereedschap bij hekje, voorzien van
pendule in marmeren kast bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van boerin, h. 65
pendule in marmeren kast bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van boerin, h. 65 ...[more]
3-delig grijsmarmeren pendulestel, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 40 cm ...[more]
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van zittende dame, midden 19e eeuw, h. 38 cm
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van zittende dame, midden 19e eeuw, h. 38 cm ...[more]
stoelklok bekroond door dubbele bel met Zaanse koperen fries en dubbele beschilderde wijzerplaat,
stoelklok bekroond door dubbele bel met Zaanse koperen fries en dubbele beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw, h. 68, mariage ...[more]
Friese eiken staartklok, zogenaamde burgermeestersklok, met verhoogde timpaanvormige kap, bekroond
hanghorloge in gouden kast en voorzien van geëmailleerde wijzerplaat, diameter: 32 mm. ...[more]
antiek vestzakhorloge met geëmailleerde wijzerplaat, in dubbele zilveren kast, gesigneerd op het
14 krt. bicolor gouden dameshorloge met rechte kast, merk: Zentra, 21 x 16 mm., 18 krt. gouden
quartz dameshorloge met blauw stalen band, merk: H. Stern, 27 x 20 mm. ...[more]
18 krt. witgouden dameshorloge met ronde wijzerplaat, rondom bezet met 24 diamantjes van totaal
Zwitsers 14 krt. gouden dameshorloge met vierkante wijzerplaat, merk: Tissot, 17 x 17 mm., brutogewicht: 42,4 gram ...[more]
14 krt. gouden quartz dameshorloge met ovale wijzerplaat, merk: Bernard Piot, 22 x 19 mm., brutogewicht: 24,8 gram ...[more]
gouden dameshorloge Jean Perret
gouden dameshorloge Jean Perret ...[more]
Zwisters quartz herenhorloge in gebogen en stalen kast, voorzien van roodlederen band, merk: Tissot,
Zwisters quartz herenhorloge in gebogen en stalen kast, voorzien van roodlederen band, merk: Tissot, 49 x 27 mm. ...[more]