- Lots with images only,
uitgebreide set modelbouwonderdelen, modelspoor treinen en toebehoren, wo. Marklin Miniclub
uitgebreide set modelbouwonderdelen, modelspoor treinen en toebehoren, wo. Marklin Miniclub ...[more]
uitgebreid lot speelgoed waaronder Dinky Toys modelauto's, deels in originele verpakkingen en
Dinky Toys fabrication Meccano draaibare molen, circa 1960, h. 45 ...[more]
collectie Edocar the Flintstones super car collection en speelgoed autootjes in orginele doosjes
collectie Edocar the Flintstones super car collection en speelgoed autootjes in orginele doosjes ...[more]
lot diverse speelgoed autootjes waaronder Bentley, the bus collection en vrachtauto's ...[more]
grote collectie James Bond model autootjes in originele doos met bijbehorende tijdschriften van de
grote collectie James Bond model autootjes in originele doos met bijbehorende tijdschriften van de James Bond car collectie 007 ...[more]
lot diverse beschilderd metalen boerderijdieren en figuren, merk: Britains, huisje en boerderij,
lot diverse beschilderd metalen boerderijdieren en figuren, merk: Britains, huisje en boerderij, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Doll Germany stoommachine, circa 1920, compleet met brander ...[more]
collectie van circa 45 stuks Elastolin "Masse" indianen, cowboys en toebehoren ...[more]
4 diverse poppen waaronder 2 Duitse meisjespoppen, 1 pop mist hoofd ...[more]
uitgebreid lot tinnen speelgoed waaronder beschilderde tinnen soldaatjes en dieren ...[more]
uitgebreid speelgoed waaronder veel modelauto's in originele dozen ...[more]
collectie pluche dieren, merk: Steiff ...[more]
staande blikken en metalen stoommachine, gemerkt: G.B.N. (= Gebrüder Bing Nurnberg), circa 1910,
staande blikken en metalen stoommachine, gemerkt: G.B.N. (= Gebrüder Bing Nurnberg), circa 1910, hoogte: 37,5 cm. ...[more]
beschilderd houten winkeltje, 20,5 x 32 x 32 en 2 losse toonbanken, gemerkt: ADO 'Arbeid Door
beschilderd houten winkeltje, 20,5 x 32 x 32 en 2 losse toonbanken, gemerkt: ADO 'Arbeid Door Onvolwaardigen', circa 1930, h. 20 cm ...[more]
6 diverse modelspoor locomotieven, waaronder Marklin, spoor O ...[more]
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O en blikken station
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O en blikken station ...[more]
lot diverse gelithografeerde blikken modelspoor wagons, hoofdzakelijk spoor O ...[more]
groot lot diverse treinonderdelen waaronder 2 blikken Märklin locomotieven, blikken tender,
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, open mondje en slaapogen, gemerkt AB, circa 1920, h. 52 cm
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, open mondje en slaapogen, gemerkt AB, circa 1920, h. 52 cm ...[more]
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, merk: Armand Marseille, model: 890, circa 1910, h. 78 cm
Duitse meisjespop met porseleinen hoofd, merk: Armand Marseille, model: 890, circa 1910, h. 78 cm ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten met voorstelling van Belgische gajdes en Hollandse huzaren met
doos met miniatuur tinnen soldaten met voorstelling van Belgische gajdes en Hollandse huzaren met muziekinstrumenten, jaren '20 ...[more]
doos met diverse miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse en Franse Dragonders te
doos met diverse miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse en Franse Dragonders te paard, jaren '20 ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Zouaven en muzikanten, jaren '20
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Zouaven en muzikanten, jaren '20 ...[more]
doos met miniatuur tinnen soldaten, met voorstelling van Engelse Ulanen, jaren '20 ...[more]
uitgebreide treinset waaronder, locomotieven, wagons, rails, en diverse kunststof huisjes en
7 diverse locomotieven waaronder Marklin spoor O ...[more]
blikken speelgoedset, merk: Biller, circa 1950 ...[more]
stel kleine Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 25 cm ...[more]
stel Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 37 cm -beide in originele doos-
stel Käthe Kruse poppen met voorstelling van jongen en meisje, h. 37 cm -beide in originele doos- ...[more]
babypop, merk Käthe Kruse, l. 24 cm -in originele doos- ...[more]
pop met voorstelling van meisje met vlechten, merk Käthe Kruse, h. 46 cm -in originele doos-
pop met voorstelling van meisje met vlechten, merk Käthe Kruse, h. 46 cm -in originele doos- ...[more]
Këthe Kruse pop met voorstelling van meisje in bloemenjurk, h. 51 cm -in originele doos- ...[more]
lot Elastolin soldaatjes en enkele tinnen exemplaren, periode 1920-1940 ...[more]