- Lots with images only,
2 panelen, 21 x 16, Portretjes van elegante dames, beiden gesigneerd l.o. J. Berti ...[more]
Klaus Staudt (1932-)geometrisch ZERO kunstwerk in driedimensionaal plexiglas object met daarin
groen gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van overpeinzende nomadevrouw met kind,
Anke Birnie (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van zittende dame, gesigneerd op achterzijde: A. Birnie 2005 ...[more]
stenen sculptuur met voorstelling van drie hoofden, gesigneerd op de voet Vibek 1991, h. 13 cm -
stenen sculptuur met voorstelling van drie hoofden, gesigneerd op de voet Vibek 1991, h. 13 cm -collectie M Dressmann- ...[more]
Francesca Zijlstra, bronzen kop, "Kathedraal", collectie M. Dreesmann ...[more]
Huibertje Kant (1957-)variabel beeld in aluminium, gesigneerd op onderzijde: Kant, oplagenummer 2/5,
Huibertje Kant (1957-)variabel beeld in aluminium, gesigneerd op onderzijde: Kant, oplagenummer 2/5, 33 x 24 cm. ...[more]
Kees Verkade (1941-)bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paar, gemonogrammeerd KV '
Kees Verkade (1941-)bronzen sculptuur met voorstelling van indiaan te paar, gemonogrammeerd KV '73, h. 15, br. 26 cm ...[more]
Monica van Dael (1943-)zwart stenen sculptuur met voorstelling van gestileerd hoofd, gemonogrammeerd
Monica van Dael (1943-)zwart stenen sculptuur met voorstelling van gestileerd hoofd, gemonogrammeerd aan de achterzijde MvD, h. 28 cm ...[more]
Mark Hall (1970-)bronzen sculptuur "Fallen Fruit" oplage 7/12, h. 23 cm -collectie M.Dreesmann-
Mark Hall (1970-)bronzen sculptuur "Fallen Fruit" oplage 7/12, h. 23 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
Monica van Dael (1943-)gebronsd stenen sculptuur met voorstelling van liggend naakt, op rechthoekige
Lorenzo Quinn (1966-)bronzen sculptuur met voorstelling van hand met penseel door venster 'The
Floyd Tenison de Witt (1934-2000)bronzen plaquette met voorstelling van staand naakt bij centaur,
Erik Claus (1936-)gepatineerde bronzen sculptuur op integrale voet, getiteld: Il Dottore, h. 38 cm
Erik Claus (1936-)gepatineerde bronzen sculptuur op integrale voet, getiteld: Il Dottore, h. 38 cm ...[more]
Monica van Dael (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van kat op houten stronk, rustend op
Fons Bemelmans (1938-)bronzen sculptuur met voorstelling van hoofd, gemonogrammeerd FB, h. 9 cm -
Fons Bemelmans (1938-)bronzen sculptuur met voorstelling van hoofd, gemonogrammeerd FB, h. 9 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Felix van der Linden (1929-2017)bronzen sculptuur figuren op vogel op rechthoekige stenen voet,
Felix van der Linden (1929-2017)bronzen sculptuur figuren op vogel op rechthoekige stenen voet, gemonogrammeerd, h. 28 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zwangere vrouw, vervaardigd door Joop Stekum, h. 32 cm
bronzen sculptuur met voorstelling van zwangere vrouw, vervaardigd door Joop Stekum, h. 32 cm ...[more]
Karin Beek (1948-)bronzen sculptuur met voorstelling van olifant, gemonogrammerd op de voet, h.
Karin Beek (1948-)bronzen sculptuur met voorstelling van olifant, gemonogrammerd op de voet, h. 6 -collectie M Dreesmann- ...[more]
Loek Bos (1946-)bronzen sculptuur met voorstelling van Europa op stier, gesigneerd aan de onderzijde
Maïté Duval (1944-)bronzen sculptuur van vrouwelijk torso op zwartmarmeren voet, gesigneerd: M.
Anita Nunez Larazbronzen sculptuur met voorstelling van eskimovrouw met vis, gemonogrammeerd AL,
Aart Schonk (1946-2015)bronzen beeldmet voorstelling van vrouw met stier, gesigneerd A. Schonk '
Aart Schonk (1946-2015)bronzen beeldmet voorstelling van vrouw met stier, gesigneerd A. Schonk '96, h. 36 cm ...[more]
Monica van Dael (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van vrouwentorso, gemonogrammeerd MvD
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van zittende figuur op bankje, gemonogrammeerd BM, h.
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van zittende figuur op bankje, gemonogrammeerd BM, h. 19 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van mannelijk naakt, gemonogrammeerd BM, h. 36 cm -
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van mannelijk naakt, gemonogrammeerd BM, h. 36 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van hazewindhond, gemonogrammeerd TRN, onbekend, h. 12 cm -
bronzen sculptuur met voorstelling van hazewindhond, gemonogrammeerd TRN, onbekend, h. 12 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Jan Desmarets (1961-)bronzen sculptuur met voorstelling van 3 hardlopers, gesigneerd: J. Desmarets, afmeting: 19 x 25 cm. ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van moeder en kind, gemonogrameerd aan de achterzijde, H '42,
wit marmeren sculptuur met voorstelling van fabeldier op boek, onbekend, h. 25 cm -collectie M.
wit marmeren sculptuur met voorstelling van fabeldier op boek, onbekend, h. 25 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
Russische bronzen sculptuur met voorstelling van jachthond met buit, gesigneerd en voorzien van
marmeren sculptuur met voorstelling van een zittende uil met glazen ogen, h. 32 cm. ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van elegante dame met bloemen, rustend op marmeren
gepolychromeerde gestoken houten sculptuur met voorstelling van Josef met boek en Jezus, circa 1700,
gepolychromeerde gestoken houten sculptuur met voorstelling van Josef met boek en Jezus, circa 1700, h. 58 cm ...[more]
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, 16e eeuw, h. 44 ...[more]
Franse terracotta sculptuur van 2 putti, op integrale ovale voet, 19e eeuw, h. 28 cm ...[more]
antieke bronzen sculptuur met voorstelling van paard aangevallen door leeuw, naar een bronzen
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -
Duitse gepolychromeerde notenhouten sculptuur van de verrezen Christus, circa 1500, h. 47,5 cm. -defecten - ...[more]
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Christus als man van de smarten, staande op
wit marmeren sculptuur met voorstelling van zittend meisje, gesigneerd J. Hruska, circa 1910, h.
wit marmeren sculptuur met voorstelling van zittend meisje, gesigneerd J. Hruska, circa 1910, h. 50 cm ...[more]
beschilderde Weense bronzen sculptuur met voorstelling van leeuw en leeuwin op stenen rots,
bronzen plaquette met voorstelling van Vertumnus en Pomona, Zuidelijke Nederlanden, circa 1700,
bronzen plaquette met voorstelling van Vertumnus en Pomona, Zuidelijke Nederlanden, circa 1700, diam. 9 cm. ...[more]
Weens bronzen sculptuurtje met voorstelling van 5 Franse Bulldogs op rij, circa 1900, h. 2 cm
Weens bronzen sculptuurtje met voorstelling van 5 Franse Bulldogs op rij, circa 1900, h. 2 cm ...[more]
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van de heilige Johannes, Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw,
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van de heilige Johannes, Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw, h. 30 - restauraties - ...[more]
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, Zuid-Duitsland/Oostenrijk, ca 1700, h.
gepolychromeerde lindenhouten sculptuur van Corpus Christi, Zuid-Duitsland/Oostenrijk, ca 1700, h. 34,5 cm. ...[more]
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.
bronzen plaquette met voorstelling van spelende putti, met de initialen CL en de datering 1778 l.o. - naar Claude Michel Clodion - ...[more]
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm.
Frans ivoren luik van een diptiek, de Aanbidding der Koningen, mogelijk 14e eeuw, 9,2 x 6,7 cm. ...[more]
stel bronzen sculpturen met voorstelling van ruiters naast paard, 19e eeuw, h. 30 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling buffel, gesigneerd op de achterkant en rustend op
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling buffel, gesigneerd op de achterkant en rustend op marmeren voet, h. 25 cm ...[more]
4 gestoken en gepolychromeerde houten beeldjes met allegorische voorstelling van de vier seizoenen, 18e eeuw, h. 17 cm ...[more]