Art, Antiques, Collectibles

24 items 24 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Lots with images only Remove filter

to

  • Lots with images only,
  • Sale Section
24 items
Per Page

lot zilver waaronder schaaltje, anno 1933, 6 theelepels, anno 1906, 4 suikerschepjes, natfruitschep en 2 theezeefjes, gewicht 940 gram ...[more]

Engelse verzilverde bouilloire op bijpassend comfoor, versierd met cannelures en lobwerk, Sheffield 2e helft 19e eeuw, hoogte 35 cm. ...[more]

vergulde metalen sieradenset, bestaande uit bloembroche met kleurstenen, 5 x 53 mm. en stel bijpassende oorclips, merk: Jewel Craft ...[more]

Finse zilveren sieradenset bestaande uit spangcollier met hanger en bijpassende ring, anno 1973, ontwerp Clive Johansson, Helsinki ...[more]