Remove filter- European porcelain (37)
- Lots with images only,
Duits porseleinen groepje met voorstelling van visser met net, gemerkt: Meissen, 19e eeuw, h. 20
Duits porseleinen groepje met voorstelling van visser met net, gemerkt: Meissen, 19e eeuw, h. 20 cm -kleine restauratie- ...[more]
Hollands porseleinen lampetset, gemerkt: Mol, Loosdrecht, hergedecoreerd ' la Sevres' in de 19e
Hollands porseleinen lampetset, gemerkt: Mol, Loosdrecht, hergedecoreerd ' la Sevres' in de 19e eeuw, h. 25 cm (2 x A/B) ...[more]
porseleinen cakeschaal en 5 bordjes met ;landschappelijk decor, gedateerd 1890 ...[more]
3 Duits porseleinen schoteljes met blauw chinoiseriedecor, gemerkt Meissen, circa 1730, diam.13
3 Duits porseleinen schoteljes met blauw chinoiseriedecor, gemerkt Meissen, circa 1730, diam.13 cm (3 x A) ...[more]
2 porseleinen sculptures met voorstelling van liggende hond, gemerkt: Rosenthal en sculptuur met
Friese aardewerk schotel met decor van bloemen en visvergiet, beide gemerkt: Makkum, Tichelaar,
Friese aardewerk schotel met decor van bloemen en visvergiet, beide gemerkt: Makkum, Tichelaar, diam. 35 cm (2 x A) ...[more]
6 Duits porseleinen beeldjes waaronder Perzische kongen met fruitschaal en knielende dame met
6 diverse porseleinen beeldjes waaronder opa en oma met fruitmand, meisje met pop en konijnen, h.
6 diverse porseleinen beeldjes waaronder opa en oma met fruitmand, meisje met pop en konijnen, h. 5-22 cm (6 x A) ...[more]
lot Herend porselein bestaande uit vaas met floraal bkloemdecor, beeldje met voorsterlling van
lot Deens porselein bestaande uit 6 beeldjes, bord en schaal, gemerkt: Bing & Grondahl en Roral
lot Deens porselein bestaande uit 6 beeldjes, bord en schaal, gemerkt: Bing & Grondahl en Roral Copenhagen ...[more]
Franse porseleinen schaal met polychroom decor van putto bij dame, voorzien van verguld bronzen
stel porseleinen beeldjes met voorstelling van elegante dame en heer, gemerkt: Schwarza-Saalbahn,
stel porseleinen beeldjes met voorstelling van elegante dame en heer, gemerkt: Schwarza-Saalbahn, circa 1900, h. 21 cm (2 x A/B) ...[more]
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès,
8 Frans porseleinen borden met decor van elegante dames waaronder Marie Antoinette, gemerkt: Sevrès, diam. 24 cm (8 x A) ...[more]
lot Frans porseleinen borden bestaande uit serie van serie van 8 en serie van 11 borden met
lot Frans porseleinen borden bestaande uit serie van serie van 8 en serie van 11 borden met floraal decor ...[more]
Duitse porseleinen kop en schotel met polychroom decor van jongen en meisje in landschap, gemerkt:
Duitse porseleinen kop en schotel met polychroom decor van jongen en meisje in landschap, gemerkt: Meissen, 18e/19e eeuw (2 x A) ...[more]
Engels serviesje met lusterdecor van landschappen, 1e helft 19e eeuw ...[more]
5-delig aardewerk kaststel met blauw floraal decor, gemerkt Tichelaar, Makkum en gedateerd 1957,
5-delig aardewerk kaststel met blauw floraal decor, gemerkt Tichelaar, Makkum en gedateerd 1957, h. 33 cm ...[more]
lot Duits porseleinen met zwiebelmuster decor, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
groenglazen zaadfles, 18e eeuw, h. 19 cm ...[more]
collectie porseleinen sculpturen met voorstelling van o.a. ijsbeer, meisje, honden en ganzen, alle
collectie porseleinen sculpturen met voorstelling van o.a. ijsbeer, meisje, honden en ganzen, alle gemerkt: Lladro ...[more]
3 porseleinen sculptures met voorstelling van dansende dames, alle gemerkt: Hutschenreuther, h. 22
3 porseleinen sculptures met voorstelling van dansende dames, alle gemerkt: Hutschenreuther, h. 22 en 23 cm (3 x A) ...[more]
Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van sater met nimfen, gemerkt: Rosenthal, circa
Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van sater met nimfen, gemerkt: Rosenthal, circa 1910, h. 21 cm (A) ...[more]
2 porseleinen beeldjes met voorstrelling van vrouw met ganzen en pottenbakker, beide gemerkt: Bing &
porseleinen zwavelstokhouder met zilveren deksel en montuur, 19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
Duits porseleinen beeldje met voorstelling van Geisha en sculptuur met voorstelling van dame met
Engelse porseleinen kom met polychroom decor van pauw en bloemen, mogelijk Chelsea, diam. 18 cm (A)
Engelse porseleinen kom met polychroom decor van pauw en bloemen, mogelijk Chelsea, diam. 18 cm (A) ...[more]
porseleinen sculptuur met voorstelling van Piëta, 2e helft 19e eeuw, h. 34 cm (A) ...[more]
aardewerk chocoladekan met polychroom decor van dame en heer in landschap, 18e/19e eeuw, h. 17 cm -
aardewerk chocoladekan met polychroom decor van dame en heer in landschap, 18e/19e eeuw, h. 17 cm -restauraties- ...[more]
Hollandse porseleinen kom met goudbeschilderde rand en polychroom decor van bloemen, gemerkt:
3 Duits porseleinen beeldjes met voorstelling van o.a. figuur met druiven en wijn, 19e eeuw, h. 11
3 Duits porseleinen beeldjes met voorstelling van o.a. figuur met druiven en wijn, 19e eeuw, h. 11 cm (3 x B) ...[more]
Duits porseleinen servies, met floraal decor, gemerkt: Rosenthal, jaren '50 ...[more]
Duits porseleinen kop en schotel en coupe met decor van man, rustend op zilveren voet, h. 10 een
Duits porseleinen kop en schotel en coupe met decor van man, rustend op zilveren voet, h. 10 een 18 cm ...[more]
6 porseleinen sculpturen met voorstelling van vogels, gemerkt: Royal Copenhagen, Rosenthal en Bing &
6 porseleinen sculpturen met voorstelling van vogels, gemerkt: Royal Copenhagen, Rosenthal en Bing & Grondahl ...[more]
5-delig Frans porseleinen kaststel met decor van familliewapen in chine-de-commande stijl, Samson,
3 polychrome porseleinen beeldjes met voorstelling van putti, gemerkt: Niderviller, 18e eeuw, h.
3 polychrome porseleinen beeldjes met voorstelling van putti, gemerkt: Niderviller, 18e eeuw, h. 11 cm ...[more]