- Lots with images only,
3-delige Chinese gebeitst zachthouten vitrine met 4 beglaasde deurtjes, omlijst door gestoken en
Chinese sidetable versierd met houtsnijwerk in de hoeken en rustend op opengewerkte gecanneleerde
Chinese sidetable versierd met houtsnijwerk in de hoeken en rustend op opengewerkte gecanneleerde poten, h. 90 br. 285 d.51 ...[more]
Chinees hardhouten tafeltje, rustend op rechte poten verbonden door 2 etages, h. 78 br. 41 ...[more]
polychroom beschilderde Chinese zetel, versierd met gestoken bloemen en planten, h. 168 ...[more]
stel gehamerde Japanse zilveren siervaasjes met reliëfdecor van irissen, Meiji-periode, circa
stel gehamerde Japanse zilveren siervaasjes met reliëfdecor van irissen, Meiji-periode, circa 1890, hoogte 12 cm., gewicht 250 gram ...[more]
2 zilveren Perzische vaasjes met decor van figuren en bloemen -beneden wettelijk zilver gehalte-, h.
2 zilveren Perzische vaasjes met decor van figuren en bloemen -beneden wettelijk zilver gehalte-, h. 26 en 30 cm ...[more]
jade armband met witgouden verbindingen en bezet met 15 diamantjes, diameter: 9 mm. ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 41 cm (A)
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 41 cm (A) ...[more]
grote blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van figuren in interieur en perzikken in
blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van figuren in interieur en perzikken in medaillons
3 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van antiquiteiten, Kangxi, circa 1700, h. 19 en 21
3 blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van antiquiteiten, Kangxi, circa 1700, h. 19 en 21 cm (alle gerestaureerd) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder miniatuur vaasjes, schotel met floraal decor en Amsterdams bont kom,
lot Chinees porselein waaronder miniatuur vaasjes, schotel met floraal decor en Amsterdams bont kom, alle 18e eeuw ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van tabaksbladeren en bord met floraal decor,
2 blauw/wit Chinees porseleinen trekpotjes, Qianlong, 18e eeuw, h. 14 en 11 cm (1 tuit gerestaureerd) ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van dame in boot en theedrinkende
6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van dame in boot en theedrinkende figuren op kade, 17e eeuw ...[more]
stel Chinees porseleinen famille rose assiettes met decor van figuren op boot, Qianlong, 18e eeuw,
stel Chinees porseleinen famille rose assiettes met decor van figuren op boot, Qianlong, 18e eeuw, br. 26 cm (2 x A) ...[more]
gestoken jade sculptuur met voorstelling van foo honden, rustend op bijpassende gestoken houten
gestoken jade sculptuur met voorstelling van foo honden, rustend op bijpassende gestoken houten voet, hoogte inclusief voet: 14 cm ...[more]
Chinees gestoken jade dekselvaasje bekroond door ornamant van foo hond en rustend op houten voet,
Chinees gestoken jade dekselvaasje bekroond door ornamant van foo hond en rustend op houten voet, totale hoogte: 15 cm ...[more]
Chinese spekstenen sculptuur van man op karbouw en jade sculptuur van 2 steenbokken, h. 6 en 4 cm
Chinese spekstenen sculptuur van man op karbouw en jade sculptuur van 2 steenbokken, h. 6 en 4 cm ...[more]
Japanse laqué kist met decor van rivierlandschap, 19e eeuw, h. 16, br. 43, d. 332 ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van huis op berg en hanen op de voorgrond,
6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van huis op berg en hanen op de voorgrond, Qianlong, 18e eeuw ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen Swatow kom met decor van antiquiteiten en florale motieven in
blauw/wit Chinees porseleinen Swatow kom met decor van antiquiteiten en florale motieven in cartouches, 17e eeuw, diam. 31 cm, (C) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder bord, schoteltjes en kopjes, 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen famille jaune vaas met decor van vleermuizen en florale motieven, 19e eeuw, h.
Chinees porseleinen famille jaune vaas met decor van vleermuizen en florale motieven, 19e eeuw, h. 46 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen vaasje met ijzerrood decor van figuren met hert in landschap, circa 1900, h.
Chinees porseleinen vaasje met ijzerrood decor van figuren met hert in landschap, circa 1900, h. 21 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen Kanton kom met decor van figuren in interieur, vlinders, vogels en bloemen,
Chinees porseleinen Kanton kom met decor van figuren in interieur, vlinders, vogels en bloemen, 19e eeuw, diam. 41 cm (C) ...[more]
2 Chinees porseleinen sculpturen/vaasjes met voorstelling van Foo honden, Qianlong, 18e eeuw, h.
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van wijsgeer met staf en foo hond, circa 1920, h.
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van wijsgeer met staf en foo hond, circa 1920, h. 16 cm ...[more]
ivoren plaquette met voorstelling van kraanvogels bij boom, circa 1890, h. 10, br. 26 -met bijpassende houten standaard- ...[more]
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van papegaaien op rots bij bloesemboom, circa 1890, h.
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van papegaaien op rots bij bloesemboom, circa 1890, h. 36 cm ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van figuren aan tafel in medaillon omgeven door
3 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 4 schotels met decor van Quan Yin, Kangxi, circa 1700
3 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 4 schotels met decor van Quan Yin, Kangxi, circa 1700 ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor in vakverdeling, Kangxi, circa 1700, diam.
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor in vakverdeling, Kangxi, circa 1700, diam. 37 cm (B) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotus borden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 22
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotus borden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 22 cm (1 x A, 1 x B) ...[more]
Chinese aardewerk pot met reliefdecor van vogels en bloemen, 19e eeuw, h. 35 cm (B) ...[more]
5 porseleinen Imari borden met decor van o.a. vogel op stok en florale motieven, 18e eeuw, diam.
5 porseleinen Imari borden met decor van o.a. vogel op stok en florale motieven, 18e eeuw, diam. 23 cm (2 x A, 2 x B, 1 x C) ...[more]
6 Chinees porseleinen Imari borden met decor van vazen en florale motieven, 18e eeuw, diam. 22 cm (
6 Chinees porseleinen Imari borden met decor van vazen en florale motieven, 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]
Chinees porseleinen Imari schotel met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 35
Chinees porseleinen Imari schotel met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 35 cm (A/B) ...[more]
Chinees porseleinen Imari kom met decor van antiquiteiten en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23
Chinees porseleinen Imari kom met decor van antiquiteiten en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (A) ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, 18e eeuw ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van florale motieven, Kangxi, 18e eeuw, diam. 22 cm
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van florale motieven, Kangxi, 18e eeuw, diam. 22 cm (2 x B, 1 x C) ...[more]
2 jade sculpturen: vruchten met vleermuis en dieren bij rotspartij, beide op op houten voet, h. 8 en
2 jade sculpturen: vruchten met vleermuis en dieren bij rotspartij, beide op op houten voet, h. 8 en 12 cm ...[more]
Chinese bergkristal sculptuur met voorstelling van vogel, rustend op houten voet, totale hoogte:
Chinese bergkristal sculptuur met voorstelling van vogel, rustend op houten voet, totale hoogte: 13 cm ...[more]
Chinese jade kom met oren versierd door bladmotieven en reliëfdecor van bloemen en planten, br. 29
Chinese jade kom met oren versierd door bladmotieven en reliëfdecor van bloemen en planten, br. 29 cm -1 oor voorzien van ring- ...[more]
6 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 5 schotels met decor van landschappen en planten, 19e eeuw
6 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 5 schotels met decor van landschappen en planten, 19e eeuw ...[more]
lot blauw/wit Chinees porselein waaronder borden en mandje, alle 18e eeuw, diam. 16-27 cm ...[more]
lot Chinees en Japans porselein waaronder Imari borden en kop en schaotels, hoofdzakelijk 18e eeuw
lot Chinees en Japans porselein waaronder Imari borden en kop en schaotels, hoofdzakelijk 18e eeuw ...[more]
Japans porseleinen Imari bord, Chinees porseleinen bord met blauw floraal decor en Kanton bord,
3 diverse Chinees porseleinen borden met floraal decor en Delfts aardewerk bord, 18e eeuw, diam.
3 diverse Chinees porseleinen borden met floraal decor en Delfts aardewerk bord, 18e eeuw, diam. 23 cm ((1 x A, 2 x B, 1 x C) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose trekpot op onderschotel met reliëfdecor van bladmotieven, Qianlong,
stel octagonale Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemen en rolschildering,
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van bloemenmand, Qianlong, circa 1740,
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van bloemenmand, Qianlong, circa 1740, diam. 42 cm (2 x A) ...[more]
Chinees porseleinen kom met polychroom decor van dame met bloem omgeven door figuren in tuin, 189e
Chinees porseleinen kom met polychroom decor van dame met bloem omgeven door figuren in tuin, 189e eeuw, diam. 27 cm (B) ...[more]
stel Japanse porseleinen Imari borden met decor van hengselmandjes, begin 18e eeuw, diam. 27 cm (2 x
stel Japanse porseleinen Imari borden met decor van hengselmandjes, begin 18e eeuw, diam. 27 cm (2 x A) ...[more]
Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van wapenschild bekroond door kattenkop en blauwe
6 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw -beschadigingen- ...[more]
5 Chinees porseleinen Imari kop en schotels, 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen koffie en theeservies met polychroom floraal Lowestoft decor, 18e eeuw ...[more]
4 stuks Chinees capcijner porselein met floraal decor in cartouches waaronder dekselpot en schenkkan, Qianlong, 18e eeuw, h. 7 - 15 cm ...[more]
2 Chinees porseleinen dekselvaasjes met decor van figuren aan tafel en 3 famille rose vaasjes, 18e
2 Chinees porseleinen dekselvaasjes met decor van figuren aan tafel en 3 famille rose vaasjes, 18e eeuw ...[more]