Remove filter- Paintings Graphics (365)
- Lots with images only,
Munthe Gehard Morgenstjerne (1875-1927) karton, 20 x 15, bomschuit in de branding, gesigneerd l.
Munthe Gehard Morgenstjerne (1875-1927) karton, 20 x 15, bomschuit in de branding, gesigneerd l.o. '24 ...[more]
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) paneel,15 x 20, jonge vissersvrouw met kind op
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) paneel,15 x 20, jonge vissersvrouw met kind op duintop, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) doek, 80 x 68, rode en witte amaryllis, gesigneerd rechtsboven
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) doek, 80 x 68, rode en witte amaryllis, gesigneerd rechtsboven ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) paneel, 19 x 29, hengelaar in praam, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 30 x 40, landarbeiders in landschap bij ochtendlicht,
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 30 x 40, landarbeiders in landschap bij ochtendlicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Johan Ponsioen (1900-1969) doek, 28 x 35, stilleven met eieren en zoutstrooier, gesigneerd linksboven ...[more]
Frits Fred Klein (1898-1990) doek, 38 x 46, figuren aan het strand, gesigneerd r.o. ...[more]
Cornelis de Bruin (1870-1940) doek, 40 x 60, Harderwijk, gesigneerd l.o. ...[more]
Cor Noltee (1903-1967) karton, 33 x 29, zelfportret met sigaret, gesigneerd r.o. ...[more]
Cor Noltee (1903-1967) doek, 20 x 24, afgemeerd platbodem aan kade van de Merwede, gesigneerd r.o.
Cor Noltee (1903-1967) doek, 20 x 24, afgemeerd platbodem aan kade van de Merwede, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrien Jean Madiol (1845-1892) paneel,56 x 46, jong gezin in interieur bij haardvuur, gesigneerd l.
Adrien Jean Madiol (1845-1892) paneel,56 x 46, jong gezin in interieur bij haardvuur, gesigneerd l.o. 1872 -verfverlies- ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971) paneel 55 x 46, stilleven met anenomen en fruit, gesigneerd r.o.
Matthieu Wiegman (1886-1971) paneel 55 x 46, stilleven met anenomen en fruit, gesigneerd r.o. ...[more]
Nikolaj Nikolaevic Zolotarev (1915-1989) karton 49 x 35 en 35 x 46, landarbeidsters en bouwvakkers,
Nikolaj Nikolaevic Zolotarev (1915-1989) karton 49 x 35 en 35 x 46, landarbeidsters en bouwvakkers, 1 gesigneerd verso ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968) doek, 91 x 111, figuren bij hei stelling aan kade, gesigneerd r.o.
Francois Albert Mooy (1884-1968) doek, 91 x 111, figuren bij hei stelling aan kade, gesigneerd r.o. ...[more]
Dirk Oudes (1895-1969) triplex, 41 x 47, hooitijd, gesigneerd r.o. ...[more]
Johann Georg Caspel (1870-1928) doek 118 x 57, jongensportret van 3-jarige Frankje, gesigneerd r.o.
Johann Georg Caspel (1870-1928) doek 118 x 57, jongensportret van 3-jarige Frankje, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951) karton, 19 x 24, goudvis, gesigneerd l.b. ...[more]
doek, 60 x 90, zeilschepen bij haveningang, gesigneerd r.o. onleesbaar ...[more]
Bart Peizel (1887-1974) doek, 60 x 70, voetgangersveer over het Spaarne te Haarlem, gesigneerd l.o.
Bart Peizel (1887-1974) doek, 60 x 70, voetgangersveer over het Spaarne te Haarlem, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) aquarel, 31 x 47, rustpauze van cavalerie officieren en
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) inkt en aquarel, diameter 26, strijdende cavalerie, niet
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) aquarel,43 x 24, Duitse artillerist, gemonogrammeerd l.o. en
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) aquarel,43 x 24, Duitse artillerist, gemonogrammeerd l.o. en gedateerd 1901 ...[more]
Pieter Willem Sebes (1827-1906) aquarel, 9 x 12, figuren op zandweg langs rivier in heuvellandschap, gesigneerd l.o. ...[more]
Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953) paneel, 18 x 24, vrouw met was bij droogrek, gesigneerd
Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953) paneel, 18 x 24, vrouw met was bij droogrek, gesigneerd r.o. ...[more]
Aris Knikker (1887-1962) marouflé, 16 x 21, vrouw bij roeiboot tussen riet, gesigneerd r.o. ...[more]
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) potlood en pastel, 31 x 19, meisje bij venster, gemonogrammeerd H.J.H. '06 ...[more]
Jan Cremer (1940-) doek, 28 x 36, dennenbomen in besneeuwd landschap, gesigneerd verso '99 ...[more]
Ans Wortel (1929-1996) doek, 24 x 30, 'Moeders handen en handenbinders', gesigneerd linksboven '73
Ans Wortel (1929-1996) doek, 24 x 30, 'Moeders handen en handenbinders', gesigneerd linksboven '73 ...[more]
Ans Wortel (1929-1996) gouache,14 x 20, 'Tussen de bodem en de blauwe lucht', gesigneerd rechtsboven '77 ...[more]
Hermanus Berserik (1921-2002) ets, 30 x 27, 'Grandall's Lively Horseman', gesigneerd r.o., oplage
Hermanus Berserik (1921-2002) ets, 30 x 27, 'Grandall's Lively Horseman', gesigneerd r.o., oplage 40/60 ...[more]
Johan Dijkstra (1896-1978) gewassen inkttekening, 37 x 64, kerkje, gesigneerd l.o. ...[more]
Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) doek, 60 x 90, schepen op rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
David Schulman (1881-1966) triplex, 39 x 60, 'Spakenburg', gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 36 x 56, afgemeerde platbodems, gesigneerd r.o. J. Bieshaar ...[more]
Nicolaas Bruynesteyn (1893-1950) triplex, 18 x 18, steengoed kruik met fruit, gesigneerd rechtsboven ...[more]
Filippus Gerardus Koster (1873-1962) doek, 52 x 52, stilleven met tulpen en fruit, gesigneerd
Filippus Gerardus Koster (1873-1962) doek, 52 x 52, stilleven met tulpen en fruit, gesigneerd middenonder 1917 ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) doek, 60 x 100, bedrijvigheid in Rotterdamse overslaghaven,
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) doek, 60 x 100, bedrijvigheid in Rotterdamse overslaghaven, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) doek, 50 x 70, boer in praam bij boerderij aan water,
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) doek, 50 x 70, boer in praam bij boerderij aan water, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Bosboom (1920-1993) aquarel, 17 x 27, havengezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Marinus Johannes de Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978) doek, 40 x 60, molens aan plas
Marinus Johannes de Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978) doek, 40 x 60, molens aan plas in landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) doek, 60 x 90, houtvesters met tweespan, gesigneerd r.o.
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) doek, 60 x 90, houtvesters met tweespan, gesigneerd r.o. ...[more]
Fedor van Kregten (1871-1937) doek, 66 x 88, koeien bij sloot in landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Felicien Bobeldijk (1876-1964) doek, 107 x 83, aardappelschilster, gesigneerd r.o. ...[more]
Xeno Munninghof (1873-1944) doek,33 x 43, koeien in landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) doek, 50 x 70, houtvesters bij Mallejan, gesigneerd r.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) doek, 50 x 70, houtvesters bij Mallejan, gesigneerd r.o. ...[more]
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941) doek, 65 x 55, schaapsherder met kudde op zandweg, gesigneerd
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941) doek, 65 x 55, schaapsherder met kudde op zandweg, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 52 x 82, visser in praam bij molen aan plas, gesigneerd r.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 52 x 82, visser in praam bij molen aan plas, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 35 x 50, ploegende boer met tweespan op akker, gesigneerd
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957) doek, 35 x 50, ploegende boer met tweespan op akker, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 37 x 47, stilleven met brood, mes en boek, onbekend ...[more]
Jaap Nieweg (1877-1955) doek, 70 x 60, tulpen in aardewerk bak, met initialen r.o. 1944 ...[more]
ovaal pendant, doek, 66 x 51, stillevens met rozen, onbekend, 19e eeuw ...[more]
John Brinkworth (1920-) doek, 60 x 50, bloemstilleven, gesigneerd r.o. nov. Â’69 ...[more]
paneel, 22 x 27, winterlandschap met schaatsers bij stadswal, gesigneerd l.o. W. van Straaten
paneel, 22 x 27, winterlandschap met schaatsers bij stadswal, gesigneerd l.o. W. van Straaten ...[more]
Willem Korteling (1889-1964) doek, 65 x 60, bloeiende boom, gesigneerd r.o.en verso 1929 -defect-
Willem Korteling (1889-1964) doek, 65 x 60, bloeiende boom, gesigneerd r.o.en verso 1929 -defect- ...[more]
Hans Hermann (1858-1942) doek, 50 x 75, Prinsengracht bij Papeneiland te Amsterdam, gesigneerd r.o.
Hans Hermann (1858-1942) doek, 50 x 75, Prinsengracht bij Papeneiland te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Cornelius Wouter Bouter (=pseudoniem C. Verschuur) (1888-1966) doek, 61 x 101, paarden bij voederbak, gesigneerd l.o. ...[more]
Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973) pastel, 36 x 26, boer met kippen bij schuur, gesigneerd l.
Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973) pastel, 36 x 26, boer met kippen bij schuur, gesigneerd l.o. ...[more]
aquarel, 40 x 28, man met hond op bank bij de Plouch Inn, onbekend, gemonogrammeerd l.o. ...[more]
doek, 24 x 55, scenes uit het leven van De Heilige Franciscus: Franciscus ontvangt instructies tot
Frits Schiller (1886-1971) doek, 70 x 111, Amsterdam 's Gravelandse veer in de sneeuw, gesigneerd
Frits Schiller (1886-1971) doek, 70 x 111, Amsterdam 's Gravelandse veer in de sneeuw, gesigneerd l.o. ...[more]