bolvaasje Velsen plateel vaasje met polychroom geometrisch decor, gemerkt: Potterij Kennemerland
Herend kom opengewerkte porseleinen dekseldoos, gemerkt: Herend, diam 19 cm ...[more]
3 plateel siervazen, Plazuid decor: Helene.F stel balustervormige plateel vazen en bijpassende
glazen vaas Val st. lambert geslepen kristallen vaas met groen accenten, gemerkt: Val. St. Lambert, h. 30 cm, (A) ...[more]
kristallen servies kristallen servies bestaande uit water- en portglazen en coupes, allen met
kristallen servies kristallen servies bestaande uit water- en portglazen en coupes, allen met decor van ruitslijpsel ...[more]
Boheemse bowlpot Boheemse glazen bowlpot op onderschotel, versierd met florale emaille beschildering, 19e eeuw, h. 25 cm (A/B) ...[more]
2 diverse glazen siervaasjes gesatineerde persglazen vaas met decor van vogels, circa 1930 en
4-persoons Wedgwood kerstservies 4-persoons Engels aardewerk kerstservies bestaande uit dinerborden,
limonadekan glazen waterkan met gegraveerd lineair decor met ijsreservoir, voorzien van verzilverd
limonadekan glazen waterkan met gegraveerd lineair decor met ijsreservoir, voorzien van verzilverd montuur, hoogte: 27 cm. ...[more]
drinkglas wijnglas, voorzien van stam met knoop en 7 ingesloten luchtbellen, met opschrift:
3 stuks glaswerk glazen spijkerbol met oud roze kern, grijs glazen bloemenvaas, beide, ontwerp: A.D.
aardewerk haringschaaltje Delfts aardewerk haringschaaltje, gemerkt: Porceleyne Fles, circa 1900, l.
aardewerk haringschaaltje Delfts aardewerk haringschaaltje, gemerkt: Porceleyne Fles, circa 1900, l. 28 cm (verkleuringen) ...[more]
lot divers kristal lot diverse kristal waaronder karaffen schalen, zuurstel in verzilverd montuur en
sculptuur, amazone op paard aardewerk sculptuur met voorstelling van amazone te paard, naar Delfts
lot divers Delfts aardewerk, Porceleyne fles uitgebreid lot Delfts aardewerk waaronder schotel,
Ram vaas plateel vaas met geometrisch decor, gemerkt: Ram, Arnhem, Wim van Ham, circa 1930, h. 22 cm
Ram vaas plateel vaas met geometrisch decor, gemerkt: Ram, Arnhem, Wim van Ham, circa 1930, h. 22 cm (C) ...[more]
vaas en doos, ontwerp: Picasso Aardewerk dekseldoos en vaas, uit de serie: 'Artis Orbis', ontwerp
plaquette, Stoke on Trent Engelse aardewerk plaquette met voorstelling van feestende figuren onder
2 Boheemse glazen 2 Boheemse kristallen waterglazen met gegraveerd decor van bok met glas en
4 wijnglazen en 4 champagneflutes 4 wijnglazen met geëtst decor van florale motieven, opgehoogd
cakeschaal met schep in doos porseleinen cakeschaal met verguld decor en bijpassende taartschep,
cakeschaal met schep in doos porseleinen cakeschaal met verguld decor en bijpassende taartschep, in originele kist ...[more]
plateel siervaas plateel oorvaas met polychroom floraal decor op witte ondergrond, gemerkt: Amphora,
Copier vaas rood glazen vaas met reliëfvoorstelling van bladmotieven, ontwerp: A.D. Copier,
Copier vaas rood glazen vaas met reliëfvoorstelling van bladmotieven, ontwerp: A.D. Copier, uitvoering Leerdam, circa 1935 h. 33 cm (A) ...[more]
kristallen sierschaal biedermeier kristallen fruitschaal met decor van ruit- en waaierslijpsel, 2e
kristallen sierschaal biedermeier kristallen fruitschaal met decor van ruit- en waaierslijpsel, 2e kwart 19e eeuw, h. 24 cm. (B) ...[more]
Lalique vaas Riotelets Frans glazen siervaas met gestileerde gesatineerde oren in de vorm van
Lalique, vaas Poivre gesatineerde blankglazen siervaas met decor van peperstruiken, ontwerp R.
Wedgwood servies Engels aardewerk ontbijtservies met floraal decor Mandarin, bestaande uit borden,
5 diverse moderne glasobjecten 5 moderne glasobjecten waaronder steelvaas, gemerkt: B Vallien, Kosta
lot karaffen lot diverse kristallen en glazen karaffen, waaronder met gegraveerd decor van eenden,
5 karaffen 5 diverse glazen karaffen met stoppen waaronder met gegraveerd decor en karaffen gemerkt:
5 karaffen 5 diverse glazen karaffen met stoppen waaronder met gegraveerd decor en karaffen gemerkt: Leerdam ...[more]
siervaas met lusterglazuur iriserende paars glazen vaas met uitlopende kelk, Bohemen, circa 1910, h.
siervaas met lusterglazuur iriserende paars glazen vaas met uitlopende kelk, Bohemen, circa 1910, h. 20 cm (A) ...[more]
Engels aardewerk servies, Wegdwood Engels aardewerk servies, bestaande uit borden, schalen en
3 kristallen dekselpotten 3 biedermeier kristallen dekselpotten waaronder met decor van waaier- en
3 kristallen dekselpotten 3 biedermeier kristallen dekselpotten waaronder met decor van waaier- en olijfslijpsel, 19e eeuw ...[more]
9 kristallen wijnglazen met gouden rand set van 9 kristallen wijnglazen met 6-kantige stam en
stel porseleinen sculpturen, Hutschenreuter stel Duitse porseleinen sculpturen met voorstelling
karaf en 7 glaasjes, De Bazel kristallen karaf en 5 wijnglazen en 2 borrelglazen, gemerkt: K.P.C. de
7 blankglazen ijscoupes, Copier Leerdam 7 blankglazen ijscoupes op ronde voet, ontwerp: A.D. Copier,
7 blankglazen ijscoupes, Copier Leerdam 7 blankglazen ijscoupes op ronde voet, ontwerp: A.D. Copier, Leerdam (7xA) ...[more]
plateel schenkkan en potje plateel oorkan met polychroom floraal decor op witte ondergrond en idem
set van 12 art deco glazen set van 12 Art deco wijnglazen met 6-hoekige stam en rustend op ronde
porseleinen servies, Rosenthal Duits porseleinen servies met goudbeschilderde bies, bestaande uit
vaas en porseleinen sculptuur aardewerk vaas met oren in de vorm van ranken met appels en afbeelding
lot porselein lot divers porselein waaronder dekseldoos en schaal met opengewerkt decor, borden en
lot porselein lot divers porselein waaronder dekseldoos en schaal met opengewerkt decor, borden en vaasjes o.a. gemerkt: Dresden ...[more]
4x divers plateel 4 stuks plateel waaronder oorkan Zuid-Holland (D) en 3 kleine vaasjes met
4x divers plateel 4 stuks plateel waaronder oorkan Zuid-Holland (D) en 3 kleine vaasjes met matglazuur ...[more]
3 potten w.o. De Zwing 3 aardewerk vazen waaronder gemerk: De Zwing, Zaalberg en Westraven, h. 12
3 potten w.o. De Zwing 3 aardewerk vazen waaronder gemerk: De Zwing, Zaalberg en Westraven, h. 12 t/m 16 cm (3 x A) ...[more]
sculptuur Dresden, koets Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van figuren bij draagkoets,
sculptuur Dresden, koets Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van figuren bij draagkoets, Dresden, h. 17 cm (restauratie) ...[more]
10 Copier glazen 10 Annagroene glazen waaronder wijn- en borrelglazen, ontwerp: A.D. Copier,
10 Copier glazen 10 Annagroene glazen waaronder wijn- en borrelglazen, ontwerp: A.D. Copier, Leerdam, circa 1925 ...[more]
plateel vaas, Arnhem plateel oorvaas met polychroom gestileerd floraal decor Lindus, gemerkt:
plateel vaas, Arnhem plateel oorvaas met polychroom gestileerd floraal decor Lindus, gemerkt: Arnhem, circa 1910, h. 17 cm (gelijmd) ...[more]
Copier bolvaas grijsglazen bolvaas, gemerkt: Copier Leerdam, circa 1930, h. 20 cm (B) ...[more]
schaal, Wim Visser gele aardewerk schaal met zwart decor van springende herten, ontwerp: Wim Visser,
4 porseleinen sculpturen 4 porseleinen sculpturen waaronder biscuit sculptuur van paarden en
4 porseleinen sculpturen 4 porseleinen sculpturen waaronder biscuit sculptuur van paarden en sculptuur van koets ...[more]
7 grote en 9 kleine wijnglazen 7 grote en 9 kleine kristallen wijnglazen, mogelijk Muller -2
7 grote en 9 kleine wijnglazen 7 grote en 9 kleine kristallen wijnglazen, mogelijk Muller -2 kleine glazen gechipt aan voetrand- ...[more]
glazen fles royale glazen fles, 19e eeuw, h. 55 cm. ...[more]
3 Perzisch flessen 3 Perzisch flessen, 19e eeuw, h. 23 cm ...[more]
5 aardewerk kommen met lusterglazuur set van 5 aardewerk kommen met floraal decor en luster glazuur,
4 stuks glaswerk 4 stuks glaswerk waaronder kristallen karaf, gemerkt: Baccarat en geëtst glazen
4 stuks glaswerk 4 stuks glaswerk waaronder kristallen karaf, gemerkt: Baccarat en geëtst glazen siervaasje ...[more]