- Show only bulk lots,
moskeelamp Arabische geëmailleerd koperen hanglamp met opengewerkt floraal decor en Arabische
moskeelamp Arabische geëmailleerd koperen hanglamp met opengewerkt floraal decor en Arabische teksten, h. 58 cm. ...[more]
schouwspiegel schouwspiegeltje met geprofileerde lijst en in de hoeken versierd met ovalen, 19e
schouwspiegel schouwspiegeltje met geprofileerde lijst en in de hoeken versierd met ovalen, 19e eeuw, h. 75, br. 40 ...[more]
stel verguld bronzen 4-lichts kandelaren stel verguld bronzen 4-lichts kandelaren met gebogen
stel Franse wandlusters stel Franse empire wandappliques met ring voorzien van 3 lichtpunten,
stel Franse wandlusters stel Franse empire wandappliques met ring voorzien van 3 lichtpunten, circa 1815, diam. 21 cm ...[more]
2 portretminiaturen dubbelzijdige portretminiatuur met voorstelling van Willem de vijfde, Prins
portretminiatuur ovale portretminiatuur met voorstelling van man, voorzien van verguld montuur,
portretminiatuur ovale portretminiatuur met voorstelling van man, voorzien van verguld montuur, circa 1800, h. 5 cm ...[more]
antiek reismes en vork in roggehuid antiek 2-delig reisbestek met agaten heft in zilveren montuur,
likeurkeldertje Frans gefineerd houten likeurkeldertje met 4 karaffen en diverse likeurglaasjes in
3 snuifdoosjes 3 snuifdozen waaronder houten snuifdoos in de vorm van kasteel, voorzien van
3 snuifdoosjes 3 snuifdozen waaronder houten snuifdoos in de vorm van kasteel, voorzien van opschrift 'Wartburg' en kerfsnit tabaksdoos ...[more]
2 handgestoken panelen stel gestoken eiken panelen met voorstelling van portretten in medaillon, 18e
2 handgestoken panelen stel gestoken eiken panelen met voorstelling van portretten in medaillon, 18e eeuw, h, 38, br. 25 ...[more]
messing ophanghaak antieke messing ophanghaak met gegraveerde bijbelse teksten, gesigneerd:
bronzen vijzel, Henryck ter Horst antieke bronzen vijzel met stamper, versierd met florale fries
antieke waaier in lijst antieke beschilderde waaier met voorstelling van figuren in tuin, voorzien
portretminiatuur van dame ovaal portretminiatuur met voorstelling van dame, 19e eeuw, hoogte
portretminiatuur van dame ovaal portretminiatuur met voorstelling van dame, 19e eeuw, hoogte inclusief lijst 11 cm ...[more]
corpus Christi gestoken noten corpus Christi voorzien van schildpad belijmd kruis, Barok, eind 17e
corpus Christi gestoken noten corpus Christi voorzien van schildpad belijmd kruis, Barok, eind 17e eeuw, h. 45 cm ...[more]
3 portretminiaturen serie van 3 ovale portretminiaturen met voorstelling van kind, meisje en dame,
stel empire kandelaars stel vergulde en gepatineerd bronzen 4-lichts empire kandelaars, de armen
stel vergulde empire wandappliques stel Franse verguld bronzen empire wandappliques met ovale rng
stel tinnen kastanjevazen stel beschilderde tinnen kastanjevazen met verguld decor van vogels en
stel tinnen kastanjevazen stel beschilderde tinnen kastanjevazen met verguld decor van vogels en bloemen, begin 19e eeuw, h. 30 cm ...[more]
Weens bronsje bulldog Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van bulldog,
steengoed trekpot, A. De Milde Delfts rood steengoed theepot met floraal reliëfdecor, gemerkt: Ary
ikoon met 8 heiligen Russische ikoon met voorstelling van 8 heiligen, 19e eeuw, 31x27 cm. ...[more]
ikoon Christus Pantocrator Russische ikoon met voorstelling van Christus Pantocrator, 19e eeuw,
ikoon Christus Pantocrator Russische ikoon met voorstelling van Christus Pantocrator, 19e eeuw, 31x26 cm. ...[more]
rokkandelaar Hollandse bronzen rokkandelaar met kaarsenhouder voorzien van rechte gaten, 16e/17e
rokkandelaar Hollandse bronzen rokkandelaar met kaarsenhouder voorzien van rechte gaten, 16e/17e eeuw, h. 11 cm ...[more]
tinnen kan met eikelvormige duimrust tinnen maatkan met deksel voorzien van enkelkakig scharnier
corpus Christi op sokkel gestoken houten corpus Christi op schilpad belijmd kruis, barok, circa
corpus Christi op sokkel gestoken houten corpus Christi op schilpad belijmd kruis, barok, circa 1700, h. 55 cm (schade) ...[more]
Franse bronzen Henri II kandelaar Franse bronzen Henri II kolomkandelaar op ronde voet, 16e eeuw, h.
Franse bronzen Henri II kandelaar Franse bronzen Henri II kolomkandelaar op ronde voet, 16e eeuw, h. 20 cm ...[more]
grape antieke bronzen grape op schuingeplaatste poten, voorzien van ijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 28
grape antieke bronzen grape op schuingeplaatste poten, voorzien van ijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 28 cm ...[more]
meesterstukje directoire secretaire miniatuur mahonie directoire secretaire a abattant, zgn.
stel empire kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen empire kandelaars in de vorm
portretminiatuur Duitse officier ovaal miniatuur met voorstelling van Duitse officier, gesigneerd:
portretminiatuur Duitse officier ovaal miniatuur met voorstelling van Duitse officier, gesigneerd: C. Strubel, eind 19e eeuw, h. 14 cm ...[more]
Weens bronzen snip Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van snip, gemerkt:
Weens bronsje papegaai Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van dwergpapegaai,
stel koperen koelers stel gedreven messing wijnkoelers versierd met leeuwenmascarons en rustend op
stel koperen koelers stel gedreven messing wijnkoelers versierd met leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, 18e eeuw, diam. 25 cm ...[more]
ijzeren kistje Frans ijzeren kistje met halfronde deksel, 16e eeuw, h. 10, br. 12, d. 8,5 -
ijzeren kistje Frans ijzeren kistje met halfronde deksel, 16e eeuw, h. 10, br. 12, d. 8,5 -voorzien van houten voetje van latere datum ...[more]
antieke vijzel met stamper antieke bronzen vijzel met stamper met verticale ribben, Frankrijk, 17e
antieke vijzel met stamper antieke bronzen vijzel met stamper met verticale ribben, Frankrijk, 17e eeuw, h. 8 cm ...[more]
kraagkandelaar antieke bronzen kraagkandelaar gegoten in 2 delen, 16e eeuw, h. 19 cm ...[more]
stel kariatide kandelaars stel gepatineerde bronzen kariatide kandelaars met 6 gebogen armen
7-delige kristallen tafelset antieke 7-delige geslepen kristallen tafelset, bestaande uit stel
kraankan antieke tinnen kraankan voorzien van drie kraantjes, 18e eeuw, h. 48 cm ...[more]
bronzen Indisch kanon Indisch bronzen kanon zgn. Laila, 18e eeuw, lengte: 94 cm ...[more]
Weens bronzen olifant Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van olifant,
Weens bronsje olifant Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van olifant,
ikoon met voorstelling van christus, 19e eeuw Russische ikoon met voorstelling van Christus met bol,
ikoon met voorstelling van christus, 19e eeuw Russische ikoon met voorstelling van Christus met bol, 19e eeuw, h. 34, br. 28 ...[more]
ikoon moeder Gods van Vladimir ikoon met voorstelling van moeder Gods van Vladimir, circa 1900,
ikoon moeder Gods van Vladimir ikoon met voorstelling van moeder Gods van Vladimir, circa 1900, 40x29 cm. ...[more]
Russische emaille beker Russische emaille beker ter gelegenheid van de kroning van Tsaar Nicolaas II
Russische emaille beker Russische emaille beker ter gelegenheid van de kroning van Tsaar Nicolaas II van Rusland, 1896, h. 10 cm ...[more]
marmeren tazza roodmarmeren tazza met ronde bak, rustend op gedraaide poot op vierkant basement,
marmeren tazza roodmarmeren tazza met ronde bak, rustend op gedraaide poot op vierkant basement, h. 26, diam. 43 ...[more]
reisschrijfkist mahonie scheepsschrijfkist met verzonken koperen beslag, voorzien van interieur
stel Franse 4-lichts kandelaars stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 4-lichts kandelaars
stel kandelaars met indianen stel verguld bronzen empire kandelaars met gepatineerde stam in de vorm
stel empire kandelaars stel Franse gepatineerd en verguld bronzen empire kandelaars in de vorm van
Weens bronzen Meyer papegaai Weense koud beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van Meyer
kazuiveldeel naaldwerk met voorstelling van Christus, Rijnland, Duitsland, 15e eeuw, h 39 cm. in
knipkunstwerk 24-delig knipkunstwerk achter glas met voorstelling van dieren, 19e eeuw, in lijst met
knipkunstwerk 24-delig knipkunstwerk achter glas met voorstelling van dieren, 19e eeuw, in lijst met passepartout ...[more]
stel Gotische penkandelaars stel bronzen gotische penkandelaars met gedraaide stam waarop 3
stel Gotische penkandelaars stel bronzen gotische penkandelaars met gedraaide stam waarop 3 knopen, 16e eeuw, h. 41 cm. ...[more]
antieke grape bronzen grape met fraai reliëfdecor van palmetten, schelpmotieven en guirlandes, met 2
Weens bronsje bizon Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van bizon, gemerkt:
Weens bronsje olifant Weense koud beschilderd bronzen sculptuur met voorstelling van speelse