23
2 biedermeier voltaires 2 Hollandse mahonie biedermeier voltaires beide bekroond door gestoken
- 1217 KR Hilversum
2 biedermeier voltaires
2 Hollandse mahonie biedermeier voltaires beide bekroond door gestoken kuif en rustend op gebogen poten, 19e eeuw
2 biedermeier voltaires
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands