46
bureau Hollands wortelnoten gefineerd bureau met schuingeplaatste schrijfklep, in het enkelgebogen
- 1217 KR Hilversum
bureau
Hollands wortelnoten gefineerd bureau met schuingeplaatste schrijfklep, in het enkelgebogen front 3 laden, versierd met bronzen grepen, 18e eeuw, h. 113, br. 110, d. 58
bureau
Art & Antiques
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands