poster, Hamdorf Laren kleurenlitho, poster, 97 x 76, 'Laren, tentoonstelling Hotel Hamdorff 1916',
Anton Pieck, ets Amersfoort ets, 19 x 33, uitzicht op Onze lieve Vrouwen toren te Amersfoort,
Anton Pieck, ets Amersfoort ets, 19 x 33, uitzicht op Onze lieve Vrouwen toren te Amersfoort, gesigneerd Anton Pieck (1895-1987) ...[more]
W.G. Hofker, ets, Batoe Karoe eigen druk ets, 46 x 29, 'tempel Batoe Karoe', gesigneerd W.G.
2 kunstwerken Fon Klement 2 boardsnedes, 50 x 50, 'Augure en Compendere', beide gesigneerd Fon
G. Sutherland, litho, studies of Rocks kleurenlitho, 54 x 76, 'Studies of Rocks', gesigneerd
Antonio Saura, litho, Dama II kleurenlitho, 76 x 55, 'Dama II', gesigneerd A. Saura '70 (=Antonio
Antonio Saura, litho, Dama II kleurenlitho, 76 x 55, 'Dama II', gesigneerd A. Saura '70 (=Antonio Saura, 1930-1998), oplage 173/200 ...[more]
grafisch, Fon Kelement board snede, 50 x 50, 'Chantement', gesigneerd Fon Klement (1930-2000),
grafisch, Fon Kelement board snede, 50 x 50, 'Chantement', gesigneerd Fon Klement (1930-2000), oplage 28/30 ...[more]
T. Wolvecamp, litho, compositie met rood en zwart gewassen inkt en aquarel, 20 x 29, compositie,
Brood, litho, Testarossa zeefdruk, 35 x 38, 'Testarossa', gesigneerd in de druk Brood (=Herman
Brood, litho, Testarossa zeefdruk, 35 x 38, 'Testarossa', gesigneerd in de druk Brood (=Herman Brood, 1946-2001) ...[more]
Corneille, litho vogel kleurenlitho, 35 x 50, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille 200 (1922-2010)
Corneille, litho vogel kleurenlitho, 35 x 50, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille 200 (1922-2010) ...[more]
Corneille, litho kleurenlitho, 20 x 14, gevleugelde vrouw en halvemaan,. gesigneerd Corneille '93 (
Corneille, litho kleurenlitho, 20 x 14, gevleugelde vrouw en halvemaan,. gesigneerd Corneille '93 (1922-2010), oplage XXXIII/L ...[more]
A. Heyboer, ets ets, 50 x 64, figuren en beest, gesigneerd Anton Heyboer 1954 en 1978 (1924-2005)
A. Heyboer, ets ets, 50 x 64, figuren en beest, gesigneerd Anton Heyboer 1954 en 1978 (1924-2005) ...[more]
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, bloemen, gesigneerd Fon Klement (1930-2000) ...[more]
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Les trois lys', gesigneerd Fon Klement '95 (1930-2000)
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Les trois lys', gesigneerd Fon Klement '95 (1930-2000) oplage 1115/150 ...[more]
serie van 4 litho's, Corneille, oplage nummer 81/200 serie van 4 kleurenlitho's, 23 x 17, vrouwen,
4 litho's, 'De vier jaargetijden', Theo Wolvecamp serie van 4 kleurenlitho's, 38 x 54, 'De 4
zeefdruk, figuur, K. Appel zeefdruk, 72 x 53, kind met bloem, gesigneerd Appel (=Karel Appel, 1921-
zeefdruk, figuur, K. Appel zeefdruk, 72 x 53, kind met bloem, gesigneerd Appel (=Karel Appel, 1921-2006) ...[more]
litho, vrouw en vogel, Corneille kleurenlitho, 95 x 68, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille '88 (
litho, vrouw en vogel, Corneille kleurenlitho, 95 x 68, vrouw en vogel, gesigneerd Corneille '88 (1922-2010), oplage 177/200 ...[more]
litho, vrouw, vogel en kat, Corneille kleurenlitho, 97 x 67, vogel, kat en naakt, gesigneerd
litho, vrouw, vogel en kat, Corneille kleurenlitho, 97 x 67, vogel, kat en naakt, gesigneerd Corneille '92 (1922-2010), oplage 85/200 ...[more]
Jan Sluijters, poster, naar Zuid Amerika kleurenlitho, poster, 83 x 65, naar Zuid-Amerika, ontwerp
Salomon, litho, stieren kleurenlitho, 45 x 69, stieren, gesigneerd Edwin Salomon (geboren 1935)
Salomon, litho, stieren kleurenlitho, 45 x 69, stieren, gesigneerd Edwin Salomon (geboren 1935) ...[more]
J. Toorop, litho fabriek kleurenlitho, 57 x 48, 'De roerkuip', gesigneerd in de druk J. Th. Toorop
J. Toorop, litho fabriek kleurenlitho, 57 x 48, vrouwen in kaarsenfabriek, gesigneerd in de druk
J. Toorop, litho fabriek kleurenlitho, 57 x 48, 'De perskamer', gesigneerd in de druk J. Th.
Marius Bauer, ets ets, 43 x 27, optocht met drummer, gesigneerd M. Bauer (=Marius Bauer, 1867-1932)
Marius Bauer, ets ets, 43 x 27, optocht met drummer, gesigneerd M. Bauer (=Marius Bauer, 1867-1932) ...[more]
2 werken Toon de Jong en ets van hut zwartkrijttekening, 29 x 32 en ets, 18 x 9, plaggenhut en de
Anton Pieck, Ets, Rhenen ets, 36 x 20, Cunera toren te Rhenen, gesigneerd Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck, Ets, Rhenen ets, 36 x 20, Cunera toren te Rhenen, gesigneerd Anton Pieck (1895-1987) ...[more]
Toon de Jong, 2 etsen 2 etsen, 17 x 13 en 18 x 10, oude boer en de Bunschotertjes, beide gesigneerd Toon de Jong (1879-1978) ...[more]
Appel, litho, vogel kleurenlitho, 60 x 84, 'Big bird', gesigneerd Appel '83 (=Karel Appel, 1921-
Appel, litho, vogel kleurenlitho, 60 x 84, 'Big bird', gesigneerd Appel '83 (=Karel Appel, 1921-2006) ...[more]
litho, Anneke Boot offset litho, 39 x 59, 'Au Bord du Lac Leman, Geneve', ges. Anneke Boot (
litho, Anneke Boot offset litho, 39 x 59, 'Au Bord du Lac Leman, Geneve', ges. Anneke Boot (geboren 1945), oplage 9/150 ...[more]
ets, IJ Amsterdam, Jan Sirks ets, 35 x 130, Het Ij te Amsterdam, gesigneerd: Jan Sirks (=Jan
poster carnaval Aruba offset litho, poster, 84 x 61, 'Carnaval Aruba 1994', onbekend ...[more]
Brandenburg, ets Prinsengracht ets, 32 x 23, Speigelgracht, gesigneerd Corn. Brandenburg (=Cornelis Brandenburg, 1884-1954) ...[more]
Engelse litho Engelse lithografische prent met voorstelling van vrouwe justitia, door Edmund
ets, Pieterskerk te Leiden ets, 40 x 29, Pieterskerk te Leiden, onbekend ...[more]
Piet Klaasse, lliho, paarden litho, 45 x 60, paarden, gesigneerd Piet Klaasse '70 (1918-2001),
Piet Klaasse, lliho, paarden litho, 45 x 60, paarden, gesigneerd Piet Klaasse '70 (1918-2001), oplage 60 ex. no. 30 ...[more]
17 stuks divers grafiek lot met 17 stuks grafiek waaronder 'Dakterras', gesigneerd Laetitia de
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Amaryllis', gesigneerd Fon Klement '90 (1930-2000) oplage
Fon Klement, litho boardsnede, 50 x 50, 'Amaryllis', gesigneerd Fon Klement '90 (1930-2000) oplage 10/90 ...[more]
Olav Cleofas van Overbeeke, 2x litho, potten stel litho's, 63 x 47, stilleven met flessen, beide
Markus, druk offset litho, 42 x 35, 'Vrouw, vogel en villa, gesigneerd Ans Markus (geboren 1947)
Markus, druk offset litho, 42 x 35, 'Vrouw, vogel en villa, gesigneerd Ans Markus (geboren 1947) ...[more]
Henry Moore, ets, Pen Excercise nos. XII and XIII ets, 30 x 24, 'Pen Excercise nos. XII and XIII',
2 etsen, Gerritz 2 etsen, 41 x 34 en 43 x 33, bovenwoning op goede stand en 'Pas gewassen zeker'
M Parkes, litho kleurenlitho, 43 x 64, vrouw met zwaan en konijn, gesigneerd Parkes (=Michael
M Parkes, 2 litho's stel kleurenlitho's, 38 x 27, vrouwengans, gesigneerd Parkes (=Michael Parkes,
Mette Koornstra litho en ets Wim Steyn litho, 31 x 42, man tussen bomen, gesigneerd Mt. Koornstra
litho, naakt litho,69 x 49, vrouwelijk naakt, gesigneerd Bruni (=Bruno Bruni, geboren 1935),
litho, naakt litho,69 x 49, vrouwelijk naakt, gesigneerd Bruni (=Bruno Bruni, geboren 1935), oplage X11/XIII ...[more]
aquagravure, abstract aquagravure, 76 x 57, compositie met trechters, gesigneerd Buisson (=Thierry
aquagravure, abstract aquagravure, 76 x 57, compositie met trechters, gesigneerd Buisson (=Thierry Buisson, geboren 1954) 12/75 ...[more]