Japans lacque dekseldoos Japanse laqué dekseldoos met goudbeschilderd decor van takken in vaas,
Japans lacque dekseldoos Japanse laqué dekseldoos met goudbeschilderd decor van takken in vaas, Meiji, eind 19e eeuw, l. 24 cm ...[more]
2 gestoken Indiase ornamenten stel gestoken houten ornamenten, India, 18e/19e eeuw, h. 33 cm
2 gestoken Indiase ornamenten stel gestoken houten ornamenten, India, 18e/19e eeuw, h. 33 cm ...[more]
Chinese kom blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van figuren in landschap, 19e eeuw, diam. 24
Chinese kom blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van figuren in landschap, 19e eeuw, diam. 24 cm (A) ...[more]
Indische koperen modelboot koperen minatuur van een Indische roeiboot met zonnescherm, gegraveerd
Indische koperen modelboot koperen minatuur van een Indische roeiboot met zonnescherm, gegraveerd met floraal banddecor, l. 71 cm. ...[more]
7-delig gestoken houten gamelan orkest 7-delig houtgestoken Indisch gamelan-orkest, allen met
Balinees gestoken sculptuur van liefhebbend paartje Balinees gestoken djati sculptuur van liefhebbend paartje, l. 40 cm. ...[more]
5 Indische beelden 5 diverse gestoken houten sculpturen met voorstelling van o.a. figuren op karbouw
5 Indische beelden 5 diverse gestoken houten sculpturen met voorstelling van o.a. figuren op karbouw en masker, Indonesie, circa 1930 ...[more]
2 steengoed vaasjes bodemvondst 2 stuks Chinees aardewerk, wrakvondsten, h. 4 en 15 cm ...[more]
2 celadon bordjes 2 Chinese steengoed Celadon bordjes met floraal reliefdecor, Ming (1368-1644),
2 celadon bordjes 2 Chinese steengoed Celadon bordjes met floraal reliefdecor, Ming (1368-1644), diam. 12 en 17 cm ...[more]
lot Aziatica lot aziatca waaronder cloisonne vaas, spekstenen beeldje en lak penselenbeker ...[more]
lot divers lot divers waaronder Chinees porseleinen borden, 18e eeuw, natfruitschaal, gemerkt:
11 b/w kopjes en 2 schotels serie van 11 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 2 schoteltjes met
11 b/w kopjes en 2 schotels serie van 11 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 2 schoteltjes met decor van jagers, 19e eeuw ...[more]
4 Chinese borden serie van 4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom en bloem bij
lot Chinese kopjes en schoteltjes uitgebreid lot Chinese porseleinen kopjes en schoteltjes waaronder
lot aardewerk en porselein lot aardewerk en porselein waaronder Delfs bord met floraal decor, 18e
3 chinese borden serie van 3 Chinees porseleinen borden met polychroom floraal decor, 18e eeuw,
3 chinese borden serie van 3 Chinees porseleinen borden met polychroom floraal decor, 18e eeuw, diam. 21 cm (2 x A, 1 x C) ...[more]
Chinees porseleinen eend Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling van eend, 20e eeuw, h. 29 cm
Chinees porseleinen eend Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling van eend, 20e eeuw, h. 29 cm (A) ...[more]
12 kopjes en 10 schoteltjes set van 12 eierschaalporseleinen kopjes en 10 schoteltjes met decor
Chinese bronzen wierrookbrander Chinees bronzen wierookbrander bekroond door fabeldier, de oren in
2 perzische aquarellen met olifant stel Perzische boekpagina's voorzien van verluchte voorstellingen
map Japanse prenten map met 3 Japanse kleurenprenten ...[more]
Japanse houtsnede ingekleurde Japanse blokdruk met voorstelling van figuren in rivierlandschap,
stel Japans porseleinen dekselvazen stel Japans porseleinen dekselvazen met floraal decor, 19e eeuw,
stel Japans porseleinen dekselvazen stel Japans porseleinen dekselvazen met floraal decor, 19e eeuw, h. 30 cm (4 x A) ...[more]
Satsuma siervaasje Japans Satsuma porseleinen siervaasje met polychroom decor van bamboe, 19e
Satsuma siervaasje Japans Satsuma porseleinen siervaasje met polychroom decor van bamboe, 19e eeuw, hoogte: 16 cm. (A) ...[more]
bronzen wierookpot met cloisonnedecor Chinees bronzen wierookpot met cloisonnedecor, voorzien van
3 borden en 3 kommen wo Swatow lot van 6 stuks Chinees porselein waaronder Swatow kommen, 17e eeuw
3 borden en 3 kommen wo Swatow lot van 6 stuks Chinees porselein waaronder Swatow kommen, 17e eeuw ...[more]
Balinees sculptuur van knielend naakt Balinees djati sculptuur met voorstelling van knielend
Balinees sculptuur van knielend naakt Balinees djati sculptuur met voorstelling van knielend naakt, gemerkt: IMd Cune, h. 31 cm. ...[more]
3 stuks Chinees porselein 3 stuks Chinees porselein waaronder stemcup met blauw/wit floraal decor.
lot divers polychroom porselein lot Japans en Chinees porselein waaronder Chinese terrine op
gestoken Balinees sculptuur van 2 kikkers gestoken Balinese djati sculptuur van 2 parende kikkers,
gestoken Balinees sculptuur van 2 kikkers gestoken Balinese djati sculptuur van 2 parende kikkers, l. 31 cm. ...[more]
gestoken houten relief met voorstelling van Indische man Indisch gestoken reliëf met voorstelling
trekpotje met montuur bekroond door aapje Chinees porseleinen trekpotje met verguld metalen montuur,
Chinese rolschildering Chinese rolschildering met voorstelling van knielende figuur voor krijger
Japanse rolschildering Japanse rolschildering met voorstelling van Geisha met kind en poes,
Chinese schildering Chinese aquarel met voorstelling van zittende man in landschap, h. 117, br.
Chinese schildering Chinese aquarel met voorstelling van zittende man in landschap, h. 117, br. 29, in lijst ...[more]