- Lots with images only,
Chinees Imari trekpotje Chinees porseleinen Imari trekpotje met decor van bloemen opgehoogd met
stel Chinees porseleinen kastkommen, floraal decor, Kangxi stel blauw/wit Chinees porseleinen
6 kop en schotels serie van 6 kop en schotels met famille rose decor van haan en bloemen, 19e eeuw
6 kop en schotels serie van 6 kop en schotels met famille rose decor van haan en bloemen, 19e eeuw ...[more]
2 Chinese dekselpotten blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en vol floraal decor en
lot Chinese kop en schotels 11 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 12 schotels met floraal
lot Chinese kop en schotels 11 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 12 schotels met floraal decor, 19e eeuw ...[more]
ivoren beeld Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van dame, circa 1900, h. 15. -voet missend-
ivoren beeld Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van dame, circa 1900, h. 15. -voet missend- ...[more]
reliëf laqué inro Japanse laqué inro met reliëfdecor van go-spelende figuren in tuin, met koorden
Chinese schotel met restauratie Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van draak en
lot Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder chocoladekan met floraal decor en Imari
lot Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder chocoladekan met floraal decor en Imari schotel, 18e eeuw ...[more]
Imari kom Japans porseleinen Imari kom met decor van granaatappel, vaas en bloemen, 18e eeuw,
Imari kom Japans porseleinen Imari kom met decor van granaatappel, vaas en bloemen, 18e eeuw, diam. 26 cm (A) ...[more]
lot Chinees porselein 2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, 18e eeuw en 6 kop en
lot Chinees porselein 2 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, 18e eeuw en 6 kop en schotels, 19e eeuw ...[more]
5 Chinees porseleinen borden serie van 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor,
4 famille rose borden, trekpot en roomkan serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met
Chinees porseleinen schotel Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van figuren en zotjes
10 Imari borden serie van 10 Chinees porseleinen Imari borden met decor van bloemenmand, Qianlong,
10 diverse Chinese vaasjes 10 diverse Chinees porseleinen vaasjes waaronder 2 stel miniatuur
Chinees porseleinen pot blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw,
Chinees porseleinen pot blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 13 cm (2 x B) ...[more]
Chinese schotel blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van florale motieven, mogelijk 18e
Chinese schotel blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van florale motieven, mogelijk 18e eeuw, diam. 41 cm (A) ...[more]
Chinese vaas, Republiek Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van kwartels bij rots met
okimono figuren Japanse ivoren okimono met voorstelling van zwevende dame met tekstrol en heer met
okimono Japanse ivoren okimono met voorstelling van en Geisha met opgestoken haar, Meiji, 2e helft
okimono Japanse ivoren okimono met voorstelling van en Geisha met opgestoken haar, Meiji, 2e helft 19e eeuw, h. 22 cm. ...[more]
swatow schotel blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van paradijsvogel in landschap
2 celadon schalen Chinees porseleinen celadon schotel met decor van bloemen en idem klein bordje,
Chinese polychrome schotel Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van florale motieven,
Chinese polychrome schotel Chinees porseleinen schotel met polychroom decor van florale motieven, 18e eeuw, diam. 33 cm (A) ...[more]
Chinese laque dekseldoos Chinese laqué dekseldoos met verguld decor figuren en huizen in cartouche
23 stuks Chinees porselein lot Chinees porselein waaronder 3 famille verte kopjes en blauw/wit
18 stuks Chinees porselein 5 Chinees porseleinen capucijner kopjes en 6 schotels met decor van
uitgebreid lot Chinese kop en schotels uitgebreid lot porseleinen kop en schotels waaronder 4 Kangxi
2 Chinese aquarellen 2 Chinese aquarellen met voorstelling van vogels omgeven door bloemen, h. 23,
2 Chinese aquarellen 2 Chinese aquarellen met voorstelling van vogels omgeven door bloemen, h. 23, br. 19, beide in lijst ...[more]
stel Chinees porseleinen drakenvaasjes stel kleine Chinees porseleinen Kangxi vaasjes, de hals
Chinees porseleinen siervaas Chinees porseleinen vaas met uitlopende kraag en decor van krijgers
lot b/w Chinees porselein lot blauw/wit Chinees porselein waaronder serie van 4 bordjes en kommen,
lot b/w Chinees porselein lot blauw/wit Chinees porselein waaronder serie van 4 bordjes en kommen, 18e eeuw ...[more]
5 polychroom Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels 5 polychroom Chinees porseleinen kopjes en 6
2 Chinese borden stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met vol floraal decor, Kangxi, eind 17e
2 Chinese borden stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met vol floraal decor, Kangxi, eind 17e eeuw, diam. 20 cm (2 x A) ...[more]
lot diverse kopjes en schoteltjes lot diverse porseleinen kopjes en schotels waaronder Japans
Chinees porseleinen dekselpotje blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotje met floraal decor, 18e
stel vaasjes met 2 oren stel porseleinen oorvaasjes met groen floraal decor, h. 11 cm ...[more]
4 stuks blauw/wit Chinees porselein blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel, schotel
6 Chinese kop en schotels 6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van vissen,
6 Chinese kop en schotels 6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van vissen, krabben en florale motieven, 19e eeuw ...[more]
lot divers Chinees porselein waaronder kop en schotels en kommen lot Chinees porselein waaronder
lot divers Chinees porselein lot divers Chinees porselein waaronder 3 blauw/witte borden en kop en
lot divers Chinees porselein lot divers Chinees porselein waaronder 3 blauw/witte borden en kop en schotels, hoofdzakelijk, 18e eeuw ...[more]
polychrome kom en 2 celadon kommen Chinees porseleinen kom met polychroom decor van optocht met
Chinese pot vermaakt tot kraankan blauw/wit Chinees porseleinen vaas met decor van bomen en
Chinese kom Chinees porseleinen kom met blauw en ijzerrood decor van florale motieven en lijzen,
5 stuks Chinees porselein stel Chinees porseleinen Imari borden met foraal decor, 3 kopjes en
5 stuks Chinees porselein stel Chinees porseleinen Imari borden met foraal decor, 3 kopjes en schoteltje, hoofdzakelijk 18e eeuw ...[more]
bronzen Boeddha gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van een zittende boeddha, vermoedelijk 18e eeuw, h. 23 cm. ...[more]
Fo-hond Chinees porseleinen blanc-de-chine sculptuur van Foo hond met opengewerkte bol, Dehua,
Fo-hond Chinees porseleinen blanc-de-chine sculptuur van Foo hond met opengewerkte bol, Dehua, Kangxi, circa 1700, h. 7 cm (A) ...[more]
stel Chinese dekselvazen stel blauw/wit Chinees porseleinen dekselvazen met decor van Foo hond en
stel Chinese dekselvazen stel blauw/wit Chinees porseleinen dekselvazen met decor van Foo hond en florale motieven, h. 65 cm ...[more]
Tibetaanse schildering in standaard Tibetaans schilderij met voorstelling van tijger, marouflé op
6 stuks cloisonne 6 Chinese cloisonné vaasjes waaronder met floraal decor en wierookbrander bekroond
Chinese vaas Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van vogels op tak, 19e eeuw, h. 27 cm (
Chinese vaas Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van vogels op tak, 19e eeuw, h. 27 cm (deksel mist) ...[more]
lot divers porselein lot divers porselein waaronder stel Kangxi famille verte miniatuurvaasjes (2
2 ivoren netsukés 2 ivoren sculpturen waaronder met voorstelling van opengeklapte schelp waarin
3 noten netsukés 3 Japanse noten netsukés met voorstelling van fabelfiguur en samouraikrijger,
Arita schenkkan en polychroom schotel Japans porseleinen Arita kan met oor en floraal decor, 17e
bronzen wierookschaaltje bronzen wierookbrander met gebogen oren, gemerkt: Xuande, Ming-dynastie (
bronzen wierookschaaltje bronzen wierookbrander met gebogen oren, gemerkt: Xuande, Ming-dynastie (1368-1644), diam. 14 cm ...[more]