Remove filter- Möbel, Einrichtung (332)
Remove filter- Fine Art & Antiques (332)
2 armfauteuils 2 beuken armfauteuils bekleed met gebloemde stof, Louis XV-stijl
mahonie klapbuffet Hollands mahonie Louis XVI klapbuffet met 3 laden en stel jalouziedeurtjes,
mahonie empire commode mahonie empire commode met rechthoekig natuurstenen blad, voorzien van 4
8 stoelen set van 8 moderne eetkamerstoelen bekleed met beige linnen
eiken 4-deurs kast eiken 4-deurskast met rechte kap, paneeldeuren en stel laden, versierd met
eiken 4-deurs kast eiken 4-deurskast met rechte kap, paneeldeuren en stel laden, versierd met floraal snijwerk, h. 205, br. 170, d. 54
eiken buffet eiken buffet met gestoken fries, rustend op gestoken balusters, in de onderkast 2 laden
noten armstoel antieke noten renaissance armstoel met rechte rug, voorzien van getorste poten en
noten armstoel antieke noten renaissance armstoel met rechte rug, voorzien van getorste poten en armleggers, 17e eeuw
Engels kabinet Engels eiken kabinet met 2 paneeldeuren versierd met gecontourneerde bogen en 9 laden
boekenmolen beuken boekenmolen met vierkant bovenblad, h. 90, br. 54, d. 54
houten piedestal vierkante grenen piedestal versierd met meanderrand, h. 110, blad:47 x 47 cm
klein kabinet Hollands eiken kabinet met stel paneeldeuren en 3 laden in de gebogen onderkast,
set van 5 mahonie stoelen set van 5 mahonie stoelen met gecontourneerde regel in de rug, bekleed met
mahonie commode met marmer Franse mahonie commode met marmeren bovenblad, 5 laden versierd met
vlinderbank noten vlinderbank met gecontourneerde rug en gestoken kuif, bekleed met blauw velours en
secretaire, 18e eeuwse stijl Franse rozenhouten secretaire a abbatant met gebombeerd front waarin
eethoek E. Saarinen wit beschilderde tafel met rond blad, rustend op trompetvormige poot, h. 72,
4 stoelen 4 zwarte kunststof stoelen met kuipvormige rug en holle voet in Verner Panton-stijl
stoel royale kunststof designstoel met brede rug en bekleed met nubuck
beschilderde klaptafel gezwart houten en beschilderde klaptafel met gecontourneerd opklapbaar
tafel met 6 stoelen mahonie gefineerde biedermeier tafel met rond blad, rustend op kolompoot, h. 76,
stel Willem III nachtkastjes stel noten Willem III nachtkastjes met opstand, laatje en paneeldeurtje, circa 1870, h. 125, br. 40, d. 36
beschilderde Schotse commode zachthouten Schotse commode met 5 laden versierd met knoppen en
kersenhouten tafel kersenhouten tafel met rechthoekig blad waaronder stel laden, rustend op tapstoelopende poten, h. 82, bladmaat: 220 x 98 cm
set van 6 mahonie stoelen set van 6 mahonie biedermeier stoelen met omgeslagen rug en rustend op
set van 6 mahonie stoelen set van 6 mahonie biedermeier stoelen met omgeslagen rug en rustend op gebogen poten, ca. 1840
empire tafeltje mahonie empire tafeltje met rond blad, rustend op balustervormige kolompoot, circa
empire tafeltje mahonie empire tafeltje met rond blad, rustend op balustervormige kolompoot, circa 1820, h. 75, diam. 80
set van 6 iepen stoelen set van 6 iepen boerenstoelen met gespijlde rug en rustend op uitlopende
set van 6 iepen stoelen set van 6 iepen boerenstoelen met gespijlde rug en rustend op uitlopende poten, bekleed met biezen zitting, 19e eeuw
empire consoletafeltje mahonie gefineerd empire consoletafeltje met halfrond marmeren blad en
empire consoletafeltje mahonie gefineerd empire consoletafeltje met halfrond marmeren blad en rustend op klauwpoot, circa 1815, h. 67
Art Deco buffet Fraai Frans noten art deco buffet met marmeren bovenblad, gewelfd front waarin 2
Nieuwe Kunst buffet djati buffet met 2 groen beglaasde deurtjes boven en 2 deuren en 3 laden in de
Amsterdamse School halstoeltje coromandel Amsterdamse School halstoeltje met hoge gecontourneerde
8 stoelen en tafel set van 8 palissander stoelen waarvan 2 mat armleggers, toegescheven aan 't
wandconsole palissander gefineerde wandconsole met halfrond bovenblad, rustend op gestoken poot
eiken kabinet Engels eiken kabinet met geprofileerde kap, met 2 deuren en 3 laden, versierd met
grenen hoekkast grenen hoekkast met geprofileerde kap en deur met beglaasd paneel, 19e eeuw, h. 229,
grenen hoekkast grenen hoekkast met geprofileerde kap en deur met beglaasd paneel, 19e eeuw, h. 229, br. 99
eiken kist eiken kist met 4 panelen in het front, 18e eeuw en later, h. 62, br. 146, d. 58
mahonie haardscherm recht mahonie haardscherm versierd met gros point tapisserie met voorstelling
mahonie haardscherm recht mahonie haardscherm versierd met gros point tapisserie met voorstelling van pastorale scène, ca. 1900, h. 98 cm.
eiken tafel met 4 stoelen vierkante eiken tafel op gedraaide poten en 4 art deco stoelen versierd
glazen tafel met 6 stoelen, Rolf Benz coulissentafel tafel met glazen blad en idem tussenblad op
designbank stoffen designbank met schuine rug en afgeronde hoek, bekleed met bruine hopsak, 1991,
designbank stoffen designbank met schuine rug en afgeronde hoek, bekleed met bruine hopsak, 1991, br. 228 cm.
jaren 60 dressoir gefineerd multiplex sideboard met schuifdeurtjes, jaren '50, h. 58, br. 157, d.
jaren 60 dressoir gefineerd multiplex sideboard met schuifdeurtjes, jaren '50, h. 58, br. 157, d. 30
wortelnoten vitrine wortelnoten gefineerde porseleinkast met gecontourneerde kap, beglaasde deur
lederen neushoorn, Dimitri Omersa bruin lederen ottoman, met voorstelling van neushoorn, ontwerp:
lectuurtafel vruchtenhouten lectuurtafel met geprofileerde rand en 6 opengewerkte lectuurmanden
lectuurtafel vruchtenhouten lectuurtafel met geprofileerde rand en 6 opengewerkte lectuurmanden rustend op gedraaide poten, ca. 1920, br. 90
vergulde consoletafel Franse verguld houten wandtafel met gecontourneerd blad en versierd met reliëf
kist met kerfsnit decor vruchtenhouten kist met opklapbaar deksel en front met gestoken kerfsnit
kist met kerfsnit decor vruchtenhouten kist met opklapbaar deksel en front met gestoken kerfsnit decor, 18e/19e eeuw, h. 36, br. 77, d. 38
Gelderse kussenkast Gelderse eiken kussenkast met geprofileerde kap versierd met gestoken fries, 2
8 stoelen set van 6 eiken stoelen met rechte rug, bekleed met leer en rustend op gedraaide poten,
6 empire eetkamerstoelen set van 6 mahonie sabelpootstoelen versierd met koperen biesintarsia, circa
6 empire eetkamerstoelen set van 6 mahonie sabelpootstoelen versierd met koperen biesintarsia, circa 1820
Engels staand horloge Engels stand horloge in eiken kast voorzien van bronzen wijzerplaat met
tafel met 6 stoelen Hollandse mahonie biedermeier tafel met rond blad rustend op sluierpoot en set
2-zits bankje mahonie Edwardian bank met rechte rug ingelegd met satijnhouten bies, ca. 1900, br.
2-zits bankje mahonie Edwardian bank met rechte rug ingelegd met satijnhouten bies, ca. 1900, br. 118 cm.