1040
Chinees dekselkannetje blauw/wit Chinees porseleinen deksel met decor van lijzen, zotjes en
- 1217 KR Hilversum
Chinees dekselkannetje
blauw/wit Chinees porseleinen deksel met decor van lijzen, zotjes en florale motieven, gemerkt en periode Kangxi, circa 1700, h. 13 cm (craquelé/barstjes in glazuur)
Chinees dekselkannetje
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands