12 - 13 Jun 2024 13:30 CEST (12:30 BST) visited Fine Arts and Antiques Auction - 12 & 13 June Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets Debaveye Auctions room Harelbeke affiches / foto's / seriegrafieën (7) applieken (1) aquarel (5) Aziatica : Chinees porselein (71) Aziatisch cloisonné (4) Aziatische meubelen (11) Aziatische schilderijen / scrolls e.a. (4) Aziatische sculpturen brons / hout / jade e.a. (11) boeken / strips (2) bouwmaterialen / decoratie / tuinbeelden (14) brocante (15) brons en zamak sculpturen (71) cassolettes / kandelaars / siervoorwerpen (14) decoratieve meubelen (8) design & vintage keramiek (6) design meubelen (16) etnografie (3) ets / gravure (6) faience Delfts, e.a. (8) faience Frans e.a. (4) garnituren / pendules (23) gemengde techniek (4) gesculpteerde meubelen (13) glaskunst (5) glasserviezen (3) + 22 more + 24 more View auction Get approved to bid