- Category,
10 items
Ontbijtservies Mitterteich Bavaria
Lot 1114
Polychroom beschilderde Delftse bierkan: een bierdrinkende man, gemerkt aan onderzijde AK ( defect)
60x Playmobil classic figuren, jaren 60/ 70
Lot 1166
Twee ingekleurde gravures Middelburg
Diverse prenten , gravures , etsen etc