Schwarzwalder klokje doorsneden 28 cm
Zilveren roomlepel ronde bak met gedreven schelpmotief en gekrulde haaksteel met boogschutter op
Zilveren roomlepel ronde bak met gedreven schelpmotief en gekrulde haaksteel met boogschutter op top., Mr.Jorritsma,Franeker 1740,ca.1?gr
Zilveren gedreven roomkom ,bovenzijde met parelrand en verder florale motieven. In voetonderzijde
Zlveren roomlepel met religieuse voorstelling in de ronde,gekrulde bak en gekroonde steel met
Zlveren roomlepel met religieuse voorstelling in de ronde,gekrulde bak en gekroonde steel met eekhoorn in top, Mrteken KD, 1859-1893,ca.23gr
Decoratieve bronzen tweelichts kandelaar naar oud model.
Zilveren gedreven roomkom met florale motieven, en een wapenschild pauwen, Mr.Hendrik Dauw, Leeuwarden, ca 1775. H.ca 7cm,diameter ca.11cm,ca.71gr
Zilveren roomlepel met langwerpige spits toelopende bak met golvende randen en gedreven schelp met
Verzilverde kandelaar,empirestijl, 32cm
Zilveren suikerstrooier met rechthoekige bak, uitgezaagde bodem in waaierpatroon, kruispatroon,
Zilveren gedreven roomkom bovenaan parelrand en florale motieven, parelrand op voet., Mr.Lambertus
Zilveren roomlepel met ronde bak, gedreven florale versiering en gekrulde steel metvogel op top.
Zilveren roomlepel met ronde bak, gedreven florale versiering en gekrulde steel metvogel op top. 18de eeuw, Groningen.ca.20gr
Empire secretaire 1804 - 1815, 86 br x 45 d x 145 h
Zilveren vingerhoed met graveringen en schildje,grote maat,,ca.6gr
Zilveren roomlepel, ronde bak met golvende rand en gedreven versiering met zeilboot, gekrulde
Zilveren sauslepel met schulpenrand bewerkte bak en zilveren steel basis uitlopend in ebbenhouten
Zilveren gedreven roomkom, florale afbeeldingen afgewisseld met gladde druppelvormige ruimten, op
Lot met divers glas en kristal
Zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak, korte gekrulde steel met drakenkop op top. Keurmerken
Zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak, korte gekrulde steel met drakenkop op top. Keurmerken buitenlands.ca. 29gr
Zilveren gedreven roomkom met boven en onder parelrand en bloem en bladmotieven. en vier ovale
Zilveren roomlepel met ronde bak, gegolfde rand en florale gedreven versiering, gekrulde haaksteel
Zilveren roomlepel met ronde bak, gegolfde rand en florale gedreven versiering, gekrulde haaksteel met kip op top. 18de eeuw, Groningen.ca.13gr
Zilveren roomlepel met ronde bak,golvende randen, met gravering van een roeiende man, gekrulde
Zilveren gedreven roomkom met bloem- en acanthusbladmotieven en en vogels,parelrand aan bovenzijde
Zilveren roomlepel met puntig ovale bak met geschulpte rand en uitwaaierende knerren en gekrulde
Toussaint F. (1873- 1956) 'Day Dreaming' schilderij op paneel, gesigneerd, 55x46cm
Zilveren strooilepel met bak opengewerkt met kruisvormig patroon en steel met rondfilet.Jl W=1881.
Zilveren gedreven roomkom met schelp- en bloemmotieven op ronde standring. Mr.David de Klerk,
Zilveren roomlepel,bak met golvende rand en gedreven schelpmotief, gekrulde haaksteel met eend op
Zilveren roomlepel,bak met golvende rand en gedreven schelpmotief, gekrulde haaksteel met eend op top. 18de eeuw, Mr.van Giffe, Groningen. ca.8gr
W.J. Schutz (1854-1933) 'Zeezicht met zeilboten', olie op doek,30x50cm,ges.
Zilveren naaldenkoker 18e eeuws met graveringen van dames en herenhoofd en monogram AC 1793 op dop.
Zilveren naaldenkoker 18e eeuws met graveringen van dames en herenhoofd en monogram AC 1793 op dop.Mogelijk Amsterdam 1793.ca.16gr
Zilveren gedreven roomkom boven- en onderzijde met parelrand en bovenaan bloem- en bladversiering,
Zilveren suikerschep met een kruideniersbak versierd met ribmotief, steel met parelmotief ,Mr.
Zilveren suikerschep met een kruideniersbak versierd met ribmotief, steel met parelmotief ,Mr. Pieter Cool, ca 1825,ca.11gr
Zilveren schaal vijflobbig gescheiden door verticaalgedreven ribben uitlopend naar de bodem. Mr.
Zilveren roomlepel, met langwerpige spitse bak met schelp aan basis en uitwaaierende knerren
Laat 19de eeuws gedreven taste- vin,zeslobbig met scheidingen door U-ribben en fllorale afbeeldingen
Zilveren roomlepel met langwerpige spitse bak , golvende rand en gedreven versieringen, gekrulde
Zilveren theepotje met houten greep en dekselknop, Mr.Francois van Stapele,'s Gravenhage 1726. H.
Zilveren roomlepel met punti uitlopende ovale bak,geschulpte rand,gedeven uitwaaieren knerren,
Friese zilveren strooibus,afneembaar deksel Jl t=1828, Mr. Andreas Rooswinkel, Leeuwarden 1816-
Friese zilveren strooibus,afneembaar deksel Jl t=1828, Mr. Andreas Rooswinkel, Leeuwarden 1816-1848,h.7,5cm, ca.8gr
Zilveren kom op voet, overgang kom /voet met rondom parelmotief.Mr. J.A. Hoeting, belsatingsteken
Zilveren kom op voet, overgang kom /voet met rondom parelmotief.Mr. J.A. Hoeting, belsatingsteken 1906-1953,H.13cm,diameter 23cm,ca.413gr
Zilveren troffel met houten heft, Dirk Engeling, Utrecht ca 1758 met gegraveerde tekst: 'Goris Cruys
Zilveren roomlepel met langwerpige bak met golvende rand en gedreven bloem met slingers en parels,
Twee bijna identieke 19de eeuw, 17.2 cm hoog
Twee balustervormige zilveren theebussen met drijfwerk van schelpen en acanthus bladmotieven.
Zilveren vierkanten cabaret (dienblad) op 4 voeten en opengewerkte opstaande randen met ringmotief
Zilveren roomlepel met ronde bak en golvende rand en gedreven floraal motief op bodem, gekrulde
Twee bijna identieke kandelaars,19de eeuw, 13.2 cm hoog
Zilveren gedreven brandewijnkom met S-vormige voluten uitlopend in bloemen en handvaten in vorm
L.Scheen (1935) 'Schepen op rivier', olie op doek, 18x24cm,ges.
Zilveren suikerstrooier met opengezaagde ronde bak en houten steel, Mr.Rogenik (Middelburg of
Zilveren suikerstrooier met opengezaagde ronde bak en houten steel, Mr.Rogenik (Middelburg of Nijmegen?)ca. 30gr
Goud vergulde kandelaren, 14, 3 hoog
Zilveren brandewijnkom met floraal drijfwerk en dorpsgezichten en opengewerkte voet en platte
Zilveren brandewijnkom met floraal drijfwerk en dorpsgezichten en opengewerkte voet en platte oren, gekroond met wapen.
'Vissersschepen bij de zee', olie op paneel, 12x19cm, niet ges.Aan achterzijde geschreven : Hoppenbrouwers
Zilveren roomlepel met spits toelopende langwerpige bak,gedreven florale afbeeldingen,gekrulde steel
Polychrome sculptuur op console, 49 cm hoog