- Fine Art & Antiques (821)
- Metalware (97)
- Ceramics (29)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (29)
- Chinese Works of Art (23)
- Models, Toys, Dolls & Games (23)
- Sculpture (22)
- Coins (20)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (20)
- Arms, Armour & Militaria (19)
- Maps (18)
- Vintage Fashion (17)
- Jewellery (14)
- Clocks (11)
- Stamps (10)
- Collectables (9)
- Wines & Spirits (8)
- Books & Periodicals (7)
- Lighting (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (7)
- Ethnographica & Tribal Art (6)
- Silver & Silver-plated items (6)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Furniture (5)
- Textiles (5)
- Watches & Watch accessories (5)
- Glassware (4)
- Japanese Works of Art (4)
- Kitchenalia (4)
- Scientific Instruments (4)
- Sporting Memorabilia & Equipment (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Watercolours (4)
- Bank notes (2)
- Barometers (2)
- Russian Works of Art (2)
- Carpets & Rugs (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Prints (1)
- Tools (1)
- Writing Instruments (1)
- Item Type
Zilveren tafelkandelaar met bewerkte voet, H. ca.8cm en zilveren fraai bewerkt specerijbakje ca.
Zilveren tafelkandelaar met bewerkte voet, H. ca.8cm en zilveren fraai bewerkt specerijbakje ca. 1900-1930
Zilveren schaaltje staand op vier bolle pootjes, gecontourneerde rand en hangsel voorzien van
Zilveren schaaltje staand op vier bolle pootjes, gecontourneerde rand en hangsel voorzien van Biedermeier graveringen.ca.143gr
Zilveren couvert, stelen met puntfilet en achterzijde met monogram. Vork anno 1932, lepel anno
Zilveren couvert, stelen met puntfilet en achterzijde met monogram. Vork anno 1932, lepel anno 1933.ca 106gr
Vijf zilveren theelepeltjes met getorste stelen en florale motieven en suikerschep met vleugelbak en
Zeldzaam 18e eeuws Fries zilveren afroomlepel met grote ondiepe bak en gegraveerde steel met
Zilveren roomlepel gedreven bak met afbeelding van een melkmeisje met koeien, steel cartouche
Zilveren tasbeugel/haak en zilveren miniatuur haardtang, Nederlandse keuren
Antiek zilveren brillenkoker met ribbels en deksel ingelegd met schildpad.Mr. P.L.uriot, Amsterdam
Antiek zilveren brillenkoker met ribbels en deksel ingelegd met schildpad.Mr. P.L.uriot, Amsterdam anno 1856
Vinaigrette voor aan chatelaine met geur rostertje 1840 met rond pillendoosje
Zilveren breinaaldenschede ca.8,5cm met speld, deels achtvlaks en rond met diverse gewalste decors
Zilveren naaldenkoker, L.6,5cm en zilveren lepel met afbeeldingen van het Engels koninklijk huis.
Zilveren naaldenkoker, L.6,5cm en zilveren lepel met afbeeldingen van het Engels koninklijk huis.Nederlandse keuren
Stel zilveren lepels, stelen met puntfilet.Mr.Kon.van Kmepen en Begeer.ca.119gr
Antieke Friese zilveren kinderlepel, steel rond model met kam. Mr. D.Haan, Sneek anno 1828. ca
Antieke Friese zilveren kinderlepel, steel rond model met kam. Mr. D.Haan, Sneek anno 1828. ca 24gr.
Decoratief schilderij 'De ballonvaardges Hoydaz' 26,5 x 21cm
Thee- emmer (onderstel moet worden gerepareerd)
Zilveren lepel 18e eeuw, rond model met kam, MR. Adrianus van de Wetering, 's Hertogenbosch anno
Zilveren lepel 18e eeuw, rond model met kam, MR. Adrianus van de Wetering, 's Hertogenbosch anno 1795. ca 57gr
Twee zilveren botermesjes, 1 met puntfilet anno 1936 en 1 met Haags Lof anno 1935. Beide Mr.
Twee zilveren botermesjes, 1 met puntfilet anno 1936 en 1 met Haags Lof anno 1935. Beide Mr. Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 54gr.
19de eeuwse gietijzeren grape op drie poten
Twee zilveren viscouverts met Haags Lof, Mr.J.A.A.Gerritsen,Amsterdam anno 1921-1923.ca.186gr
Decoratieve etsen Caringto Bowles van Geranium en Polainthus
Hollywood regency blackamoor salontafel
Freise zilveren gelegenheidslepel, 18e eeuw, initialen achterzijde steel. Mr. Johannes de VRies,
Freise zilveren gelegenheidslepel, 18e eeuw, initialen achterzijde steel. Mr. Johannes de VRies, Sneek anno 1763. ca 47gr.
Acht lichts kroonluchter met bladmotief, doorsnede ca 52 cm
Antieke Friese lepel, steelaanzet enkel- of Amsterdams Lof en steeleinde rond model met kam. Mr.
Antieke Friese lepel, steelaanzet enkel- of Amsterdams Lof en steeleinde rond model met kam. Mr. H. Eerdmans Bolsward anno 1851. ca 43gr.
Fries mes voorzien van zilveren heft met C-voluten en vrouwenkopje in contour.Mr.Casparus Seth,
Fries mes voorzien van zilveren heft met C-voluten en vrouwenkopje in contour.Mr.Casparus Seth, Leeuwaarden ca. 1780
Vijf lichts kroonluchter doorsnede ca 52 cm
Gravures in gouden lijst From the original drawings in the collection of the Duke of Devonshire
Decoratief windlichten met metalen voet 27,5 hoog
Zilveren breinaaldenkoker met schuifdop geheel met ribbelpatronen bijzonder tevens te gebruiken
Twee Zittende Thaise Boeddha's, 21 en 18cm hoog
Fraaie florale zilveren filigrain sierlepel,schelpvormige bak,getorste steel met bladeren en
Fraaie florale zilveren filigrain sierlepel,schelpvormige bak,getorste steel met bladeren en bloemen.ca.13gr
Vier stoelen met gestreepte stoffen bekleding
Zilveren lepel 18e eeuw met Haags lofje en steeleinde rond model met kam, Mr. Cornelus Franciscus
Zilveren lepel 18e eeuw met Haags lofje en steeleinde rond model met kam, Mr. Cornelus Franciscus van Straatsburg, Utrecht ca 178 ca 46gr.
Bronzen U-Thong Boeddha 61 cm hoog
Aquarel 'Drukte op het strand' onduidelijk gesigneerd 25 x 30cm
Zilveren gebakschep met fraai gegraveerde bak, getorste steel en heft met parelran.Mr.A.C. Kooiman,
Zilveren gebakschep met fraai gegraveerde bak, getorste steel en heft met parelran.Mr.A.C. Kooiman,Schoonhoven anno 1910.ca.80gr
Perzische tapijt Keshan 142 x 122
Wanddecoratie van Dan Hely, lijsten 25,5 25,5cm
Zilveren huwelijkslepel, Groningen, 18e eeuw uit ??n stuk gesmeed met accoladevormig steeleinde en
Bijzonder zilveren gembercouvert fraai bewerkt en met parelmoer heften. Mr. J.A. Lintvelt, Amsterdam
Bijzonder zilveren gembercouvert fraai bewerkt en met parelmoer heften. Mr. J.A. Lintvelt, Amsterdam anno 1850 en 1851. ca 84gr bruto)
Appelklokje met beschilderde houten wijzerplaat, 34 cm hoog
Damesbureautje met drie lades, 190 br,49 diep x 75 hoog
Perzisch zijden tapijt, weversnaam vermeld, 158 x 97cm
Tondeldoosje in de vorm van een boek, eenzijdig met parelmoer en een ovaal zilveren tondeldoosje met
Tondeldoosje in de vorm van een boek, eenzijdig met parelmoer en een ovaal zilveren tondeldoosje met streepjesdecor, aanstrijkvlak op zijkant
Modulaire engelse boekenkast met afsluitbare deuren 220h x 91br x 38d
Samovar met elektrisch verwarmings element
Antiek voorsnijdcouver met Biedermeier gegraveerd zilveren heften, ca 1870. ca 300 gr bruto