Rose Marie 'Abstract' olie op doek, ges.,49x40cm
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet omranding sierplaatje en dop Nederlands gekeurd ca .
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet omranding sierplaatje en dop Nederlands gekeurd ca .1870
R.Clarot (1882-1972)'Scheepswerf',olie op doek, ges. en gedat '49,50x60cm
Fraai Fries zilveren mosterdlepeltje met gecontourneerde heft voorzien van stippelgravure in
Fraai Fries zilveren mosterdlepeltje met gecontourneerde heft voorzien van stippelgravure in ruitvorm. Mr. Chr. Brunings, Joure ca. 1870. ca.8gr.
Harry 'Vissersboten op rivier', doek,niet ingelijst,ges.,59x37, beschadiging.
Zilveren gelegenheidsvork met accoladevormige steel aan een stuk gesmeed met initialen op de
Marie- Desiree Bourgoin (1839- 1912) ' Meisje voert de kipjes in de tuin' ingelijste aquarel, ges.
Marie- Desiree Bourgoin (1839- 1912) ' Meisje voert de kipjes in de tuin' ingelijste aquarel, ges. 27x40cm
Fraai Belgisch zilveren couvert met spitse stelen, Mr. Pierre Jean de Keyser, Brussel ca.1850,ca.
Fraai Belgisch zilveren couvert met spitse stelen, Mr. Pierre Jean de Keyser, Brussel ca.1850,ca.122gr
'Stilleven met potten en bloemen', doek,niet ingelijst,onduidelijk ges.,beschadiging,40,5x31cm
Antieke zilveren Friese lepel, steelaanzet enkel- of Amsterdams lof en steeleinde rond model met
Pieter Strobbaerts 'Begijnhof' paneel,
Zilveren mosterdlepel, gecontourneerde steel met rondfilet toegeschreven aan Mr. J.C. Rennefeld
Zilveren mosterdlepel, gecontourneerde steel met rondfilet toegeschreven aan Mr. J.C. Rennefeld Amsterdam anno 1857..ca.12gr
Vermer, ' Storm', doek,ges.,40x30,niet ingelijst,beschadigd.
Zilveren huwelijkslepel, Groningen 18e eeuw met Haags Lofje en inscripte achterzijde steel. Onbekend
Zilveren huwelijkslepel, Groningen 18e eeuw met Haags Lofje en inscripte achterzijde steel. Onbekend meesterteken, is tweemaal afgeslagen.ca 40gr.
Emeri Vercruyssen (1906- 1985) 'Poserende vrouw' ges.
Twee ronde dekseldoosjes, 1 met geslepen maansteen en 1 met fligrain rand en fraai gekleurde steen
Romain Steppe 'Aan de oevers van de Schelde' ges.
Zilveren vleesvork met getorste steel,bekroond met gegraveerd blad. Mr. P. Oosterdam, Schoonhoven
Zilveren vleesvork met getorste steel,bekroond met gegraveerd blad. Mr. P. Oosterdam, Schoonhoven anno 1929. ca 19gr.
Mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen
Rond zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen en fijne parelranden, Mr.C.van Dam Kooiman,
Rond zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen en fijne parelranden, Mr.C.van Dam Kooiman, Schoonhoven anno 1839.ca.25gr
Romain Steppe 'Zeilboten op zee'
Zilveren gembercouvert met fraaie gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. J.H. Eversbag en D. van
Lot zilver incl zilveren pijenkrabber
Stel fraaie Biedermeier vleesvorken 18cm en twee verschillende Biedermeier vleesvorken 1,5cm.
Vlaamse School ,19de eeuw 'Jezus in de Tempel' paneel, 27x23,5cm
Antieke zilveren apostellepel met tweedelige steel voorzien van reliefdecor en bekroond door een
Lot div zilver incl drie roomlepels
Metalen bord 'ARTIS' ca 50x40cm
Antie zilveren mes met zilveren lemmet en streepagaten heft, steelaanzet met florale graveringen.Mr.
Mahonie houten secretaire kast afmetingen circa 103 x 46x 15 cm
Antiek zilveren punchlepel met ovale bak met dubbele schenktuit, getorste steel en walvis baleinen
'Boerderij met hooistapel', olieverf op doek, onduidelijk ges., 30x40,5cm
Belgische zilveren lepel, 18e eeuw, steel rond model met Kon. Stadskeur Antwerpen. Frans de Keyser 2
Belgische zilveren lepel, 18e eeuw, steel rond model met Kon. Stadskeur Antwerpen. Frans de Keyser 2 anno 1774-1778. ca 44gr.
Drie zilveren lepels Haags Lofje voorzien van keur Koninkrijk Holland en oude belastingskeuren.
Decoratief Basrelief met putti's , ingelijst, 31x40cm
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met opvallend diepe ronde bak met schenktuit en lange zware
Indonesische zilveren sieraden of Siam met diverse voorstellingen, 4 stuks, wo. armband ca.19cm.
Indonesische zilveren sieraden of Siam met diverse voorstellingen, 4 stuks, wo. armband ca.19cm. ca.81gr
Friese zilveren suikerschep en een sierlepel
L. Kuijt, 'Het vlakke land', aquarel, ges. gedat. 1963,21x27cm
Geslepen kristallen dekselcompote op onderschotel met geslepen ster op de bodem en beide voorzien
Lot met diverse sieraden wo. zilver, broches, oorhangers, hangers, filigrein haarpennen
Geslepen kristallen potpourri vaas met fraai geetste graveringen op zilveren voet met parelrand en
'Viermaster op zee', paneel,niet ges.,40x60cm
Zilveren lepel 18 e eeuw, rond model met kam, Mr. AJacobus van Wolfsbergen, 's Hertogenbosch.ca
Zilveren lepel 18 e eeuw, rond model met kam, Mr. AJacobus van Wolfsbergen, 's Hertogenbosch.ca 64gr
Glasgranaten collier en oorhangers in pegelvorm, L.42cm
Antiek zilveren Empire zilveren theeschopjemet korte spitse steel en tweemaal afslag oude werken Mr.
Evert PIETERS (1856-1932) 'Schelpenvissers', paneel, ges,15,5x39cm
Antieke zilveren briefopener met fraai heft. Mr. J. Limburg, Amsterdam anno 1877. ca 62gr.
Lot van zeven zilveren filigrain broches
Achtkantige zilveren naaldenkoker met schroefdop voorzien van graveringen, Mr. G. Greup, Schoonhoven, ca 1870. ca.17gr
T. de Rijbel (1927) 'Hooioppers', paneel,ges.,30x40cm
Atieke tafelborstel met 1e gehalte zilveren kap met fraaie scherpe Biedermeier graveringen.Mr. J.
Zilveren collier met zilveren fantasiehanger met edelsteen, ca.75cm lang en een zilver collier met
Zilveren collier met zilveren fantasiehanger met edelsteen, ca.75cm lang en een zilver collier met verguld zilveren hanger afgezet met granaatjes
Geslepen kristallen zoutvat met Russisch slijpsel, gecontourneerde bovenrand en geslepen ster op
Willem Anton Alexander KNIP (1883-1967) 'Boerderij', paneel,ges., 23,5x30cm
Friese zilveren vleesvork met getorste steel, fraai gegraveerd Jugendstil heft. Mr. J.H. Schijfsma, Sneek, anno 1907. ca 50gr.
Lot zilveren sieraden(6) wo. Zeeuws en zilveren armband, ca.19cm
Slacouvert met fraaie zilveren heften voorzien van graveerwerk en medaillons in lauwerkransen.ca.
Slacouvert met fraaie zilveren heften voorzien van graveerwerk en medaillons in lauwerkransen.ca.140gr.
Twee verschillende 18e eeuwse porseleinen kommen met zgn. Amsterdams Bont.