Special Section of Beatles and POP Memorabilia

58 items 58 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Sale Section,
58 items
Per Page

Lot divers Keuls aardewerk. Waaronder een zoutvat, een cashepot en een vaas. ca. 1900.

Een groot lot Droste aardewerk, "Cacao set" bestaande uit o.a. kopjes, schoteltjes, en een koffieblik.

Een gietijzeren mechanisch spaarvarken,Tammany Bank. Verenigde Staten, eind 19e eeuw.

Een lot bestaande uit een reismicroscoop, een zestraps telescoop kijker, en een horloge standaard.

Een lot bestaande uit een groen glazen sigarenpot en daarbij groen glazen roemers waarop Duitse heraldiek. Ca. 1900.

Een lot diverse koperen kandelaren bestaande uit twee stellen en een losse kandelaar. 19e eeuw.

Een bronzen putto die een fakkel vasthoudt - personificatie van de nacht. Ca. 1880.

Een Frans gepatineerd bronzen beeldje van een Romeinse boogschutter. Eerste kwart 20e eeuw.

Een lot bestaande uit een grote koperen ketel, een mortier, aardewerk, steengoed en een strijkijzer.

Een gezwart houten pied de stal met florale motieven en gecanneleerde zuil. (De voet is gespleten).

Een lot bestaande uit een koperen koebak/ aker, daarbij een kort artillerie zwaard en een sabel. ...[more]

A large polychrome casting of the crucifixion. Part of a Stations of the Cross.H.: 120 cm.

Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.

Een porseleinen inktpot, geveild bij Tokyo Artclub in 1998 (lot 235). Japan, 18e eeuw. Goud restauratie aan hals.

Een porseleinen platte schaal met berglandschap in het centrum en floraal decor, buitenzijde met figuren decor. China, 19e eeuw.

Zilveren 3-delig zuurstel enkel filet, natzuur, sardien en vork Begeer 1e gehalte 1916, 84,4 gr.