Art, Antiques, Collectibles

913 items 913 items
No Image
room

Art, Antiques, Collectibles

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Lots with images only Remove filter

to

  • Lots with images only,
  • Sale Section
913 items
Per Page

Lot 1

Zes flessen rode wijn o.a. Macon uit 1988 en Rothschild pomerol la bergerie uit 1974.

Lot 2

Diverse schelpen en fossielen.

Lot 3

Verzameling oude sleutels, ongeveer 75 stuks.

Lot 4

Verzameling oude fotokaarten van o.a. de Zeeuwse dracht, 'Corns en Henning'.

Lot 5

Disney theepotten van Mickey Mouse en een kleine theepot van Iejoor.

Lot 6

Zilveren snookermedailles, 11 stuks. Toegevoegd één metaal.

Lot 7

Kruittest pistool, Twigg London, met defecten. Toegevoegd divers aanverwant materiaal.

Lot 8

Mad Hatter theepot en naaimachine theepot, beide Cardew.

Lot 9

Drie theepotten: Fawlty towers, Paddington en Wallace and Grommit.

Lot 10

Divers whiskey: vijf flacons, twee glazen en 21 miniatuurflesjes.

Lot 11

Antieke ski's met stokken.

Lot 12

Negen flessen wijn w.o. Chateau Haut Sarpe Saint-Emilion Grand Cru en Rieussec Sauternes 1978.

Lot 13

Grote verzameling speldjes.

Lot 14

Hoofdijzer met gouden krullen. Gewicht: 41 g.

Lot 15

Zilveren decanteertrechter, Londen. Gewicht: 80 g.

Lot 16

Brons beeldje voorstellende Osiris. H: 13 cm.

Lot 17

Kattekop fles. H: 20 cm.

Lot 18

Kattekop fles. H: 20 cm.

Lot 19

Ijzeren mondharp.

Lot 20

Divers smeedijzer bestaande uit slot met slotplaat, vijf sleutels, drie hangsloten en een schaar.

Lot 21

Fibula, brons.

Lot 22

Diverse rekenpenningen, 13 stuks.

Lot 23

Fotoboekje 'Pendrecht', Eva Besnyo.

Lot 24

Tegelblok van vier tegels met Chinese figuren.

Lot 25

Negen flessen wijn w.o. Chateau Peyre Lebade Baron Benjamin de Rothschild 1988 en Chateau Tour Renaissance Saint-Emilion Grand Cru.

Lot 26

Beeldjes van en met dieren, 18 stuks.

Lot 27

Diverse tegels 18e/19e eeuw, 18 stuks.

Lot 28

Djokja pennenbakje. Gewicht: 124 g.

Lot 29

Zilveren ketting met cachet en hanger. Gewicht: 81 g.

Lot 30

Djokja potpourri bakje. Gewicht: 215 g.

Lot 31

Diverse stenen puddingvormen van o.a. vissen.

Lot 32

Aquarel 'Dorpsgezicht'. Toegevoegd ets W.J. Dingemans. Johannes Frederick Hulk

Lot 33

Matchbox autootjes en motor, series n.o. 4, 19, 28, 52 en 75 incl. doosjes.

Lot 34

Smytegelt predicaten, 1760 uitgegeven te 's Gravenhage en Middelburg, met defect.

Lot 35

Divers Djokja w.o. aansteker, asbak, theezeefje en vaasje.

Lot 36

Globe 'Räds Politischer Erdglobus', jaren '20. Diameter: 53 cm.

Lot 37

Zilveren kurkentrekker, Balhus, 20e eeuw.

Lot 38

Zes diverse ingelijste werken van Zeeland, w.o. ets Stadhuis Middelburg, L. J. Braams.

Lot 39

Verzameling poppenhuis spulletjes.

Lot 40

Gravure van een wereldkaart.

Lot 41

Polychroom tegeltableau: "Die pleit om een koe, geeft er één toe". HxB: 24.5 x 38 cm.

Lot 42

Twee Bohemia beeldjes.

Lot 43

Zes Djokja zilveren messen en twee vorken.

Lot 44

Wandelstok PBX met gouden knop ingezet met robijn en diamant. Toegevoegd twee eenvoudige wandelstokken.

Lot 45

Een bronzen kandelaar in de vorm van een putto.

Lot 46

Witgouden collier, met 18-kt witgouden hanger bezet met robijn en briljant. Gewicht: 3.7 g.

Lot 47

Medicine glass met gravering, in bewaarcylinder.

Lot 48

Glas in lood kerkraam, vermoedelijk van de kerk te Mariekerke. HxB: 58 x 39 cm.

Lot 49

Negen flessen wijn w.o. Chateau Cantemerle Haut Médoc 1989 en Mont Marcal Tinto Reserva 1985.

Lot 50

Drie diverse ingelijst werken, w.o. 'Arm. 5', Jac Prinse .

Lot 51

Imari Koeientheepot.

Lot 52

Gouden slangencollier met bicolor rozethanger bezet met briljant. Gewicht: 6.7 g.

Lot 53

Porseleinen keuken voorraadpotten, zes groot, zes klein, olie- en azijnkan.

Lot 54

Witgouden oorhangers met diamant. Gewicht: 2.2 g.

Lot 55

18-kt witgouden collier, met hanger met briljant. Gewicht: 6.7 g.

Lot 56

Gouden oorknoppen met blauw topaas. Gewicht: 0.8 g.

Lot 57

Lot 58

Zilveren doos met putti.

Lot 59

Diverse toilettafel artikelen, w.o. parfumflacon met zilveren dop.

Lot 60

Divers Djokja w.o. bakje, luciferhouder, spiegel en miniaturen.