Fine Arts & Antiques

102 items 102 items
Auction closed (3 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-500)
  • ( Lots: 501-1000)
  • ( Lots: 1001-1370)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Category,
  • Item Type
102 items
Per Page

Art Nouveau easels and mirror Art Nouveau schildersezels en spiegel. H 50 - 61 cm

3 Art Nouveau frames + 2 vide poches 3 Art Nouveau lijsten + 2 vide poches. H 18 cm (largest frame)

Art Nouveau bronze mirror Een Art Nouveau bronzen spiegel. H 34 cm

Wooden maquette of a three-master Houten maquette van een driemaster. H 103 W 134 D 25 cm

Wooden model of a boat Houten model van een boot. 88 x 70 x 28 cm

Flemish dressoir Vlaams dressoir. H 96 W 252 D 49 cm

Flemish 18th century monastery cupboard Vlaamse kloosterkast uit de 18e eeuw. H 240 W 190 D 71 cm

One door closet 18th C. Eéndeurskast,18e eeuw. H 206 W 99 D 63 cm

Renaissance cabinet 17th Century in different types of wood. Renaissance kast,17e eeuw in verschillende houtsoorten. H 96 W 93 D 26.5 cm

Hang display cabinet Hang vitrinekast. H 46 W 122 D 29.5 cm

Antique hallway bench Antieke halbank. H 101 104 D 39 cm

Lounge table with marble top Salontafel met marmeren blad. H 47.5 W 100 D 50 cm

Art Deco card table and 4 chairs seats covered with mohair. Art Deco kaarttafel en 4 stoelen met mohair beklede stoelen. H 73.5 W 90 D 90 cm

Lot 307

Display cabinet

Display cabinet with bronze mounts. Vitrinekast met bronzen beslag. H 135 W 50 D 36 cm

Table in root wood with one drawer. Tafel in wortelhout met een lade. H 74 W 80 D 54 cm

Art Nouveau Chairs 2 chairs and one armchair with leather seat. Art Nouveau stoelen en een fauteuil met lederen zitting. H 95 - 99 cm

Lot 310

Dagobert chair

Dagobert chair copy 19th C. Dagobert stoel. 19e eeuwse kopie. H 115 cm

Lot 311

Rotan chair

Rotan chair Rotan stoel. H 102 W 67.5 D 99.5 cm

Daniel Desitter (XX) Plaster patinated sculpture of a naked man. Signed. Gepatineerd gipsen beeld van een naakte man. Gesigneerd. H 172 cm

Gilded display cabinet with marble top. Vergulde vitrinekast met marmeren blad. H 156.5 cm

Side cabinet with marble top and bronze mounts Bijzetkast met marmeren blad en bronzen beslag. H 102 W 104 D 29 cm

White stained console with one drawer. Wit gebeitste console met een lade. H 77 W 81.5 D 47 cm

Lot with 3 side tables white waxed wood. Lot met 3 bijzettafels. wit gewaxt hout. H 65 until 68,5 cm

Display cabinet Liège 18th century - 1790-1810. Vitrinekast Luik. 18e eeuw - 1790-1810. H 210 W 170 D 45 cm

17thC Trunk + Orientalistic trunk 17e-eeuwse koffer + oriëntalistische koffer. 61 x 26 x 24 and 41.5 x 26 x 24 cm

An antique mirror with metal fittings in a wooden frame Een antieke spiegel met metaalbeslag in houten kader 76.5 x 67 cm

A cave à liqueur with boulle inlay Een cave à liqueur met boulle inlegwerk. 26 x 22.5 x 29.5 cm

Lot 601

Gothic trunk

Gothic trunk Een Gotische koffer. 153 x 62 x 65 cm

Antique English chest of drawers Een antieke Engelse ladekast. 110 x 99 x 54 cm

Oak Cabinet French 19th C. 19e eeuwse Franse ladenkast 127 x 88 x 57.5 cm

Lot 618

2 candlesticks

2 candlesticks 2 grote kandelaars. H 97.5 cm

A pair of 18thC candlesticks with polychrome Een paar houten 18e -eeuwse kandelaars met polychromie. H 84 cm

A collection of 12 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 12 wijwatervaatjes. H 13.5 - 45 cm

A collection of 11 holy-water fonts Added 2 bronze crucifixes. Een verzameling van 11 wijwatervaatjes en 2 bronzen kruisjes. H 13 - 39 cm

A collection of wooden boxes Een verzameling van houten doosjes en een antieke passerdoos.

Lot 707

Antique trunk

Antique trunk Antieke koffer. 38 x 66 x 35 cm

2 bronze firebucks Een koppel bronzen vuurbokken. H 52 cm

A collection of 7 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 7 wijwatervaatjes in biscuit. H 14 - 39 cm

Tobia Scarpa (1935) Knoll Bastiano sofa, marked on the pillow. Sofa van Knoll Bastiano, gemerkt op de kussens. 70 x 148 x 77 cm

Vintage Lounge table with fumed glass. Een Vintage salontafel met geparfumeerd glas. 30 x 124 x 82.5 cm

Emile Veranneman (1924-2004) Corner bench in wood 1950s Houten hoekbank, jaren '50. 85 x 197 x 130 cm

Art Nouveau cabinet Een Art Nouveau kastje. 155 x 120 x 40 cm

Louis XVI seat d'epoque Een Louix XVI zetel d'epoque. H 114 cm

A French pedestal with marble top Een Franse pedestal met marmeren blad. H 48.5 cm

Stone garden flower pots Stenen bloembakken. 52 x 52 x 30 cm

4 display cabinets for netsukes 4 vitrinekastjes voor netsukes. 88 x 39 x 8 and 69 x 46 x 9.5 cm

Antique wooden front of a staircase Een deel van een antieke houten trap. H 115 cm

Wooden pedestal with marble top Houten pedestal met marmeren blad. H 93.5 cm