- Category,
- Item Type
Lucebert (1924-1994)
Eugène Laermans (1864-1940)
Vic Gentils (1919-1997)
Sanguine drawing Nude
Sanguine drawing Nude academic study of a male nude. Naakte academische studie van een mannelijk naakt. 54.5 x 42 cm
Pjeroo Roobjee (1945)
Germaine Hagemans (1897-1985)
Germaine Hagemans (1897-1985) Lot of 2 drawings, signed. Lot van 2 tekeningen, gesigneerd. 23 x 18,5 en 14 x 12 cm
Cécile Cauterman (1882-1957)
Alfred Ost (1884-1945)
Alfred Ost (1884-1945) A collection of 5 pen drawings. Een verzameling van 5 pentekeningen. 11 x 20.5 cm
Modest Huys (1874/75-1932)
Evariste De Buck (1892-1974)
Walter Sauer (1889-1927)
Alfons Dessenis (1874-1952)
Alfons Dessenis (1874-1952) Hoogstraat in Ghent. Pencil drawing, signed. Hoogstraat te Gent. Potloodtekening, getekend. 47 x 30 cm
Constant Montald (1862-1944)
Constant Montald (1862-1944) St Katherine Godshuis Ghent. Ink drawing, signed. St Katherine Godshuis in Gent. Inkttekening, gesigneerd. 22 x 35 cm
Willem Van Hecke (1893-1976)
Willem Van Hecke (1893-1976) Charcoal drawing. Signed and dated 1950. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd 1950. 26 x 35.5 cm
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002) Drawing on paper. Signed. Tekening op papier. Gesigneerd. 33 x 25.5 cm
Oscar Hoge (1884-1965)
Oscar Hoge (1884-1965) Design drawings for ceiling painting house 1961. Ontwerptekeningen voor plafondschildering woning 1961. 50 x 58 - 50 x 70 cm
Bert De Clerck (1912)
Bert De Clerck (1912) Charcoal drawing. Signed. Houtskooltekening. Gesigneerd. 86.5 x 55.5 cm
Roger Somville (1923-2014)
Félix Timmermans (1886-1947)
Jules Lismonde (1908-2001)
Achille Bentos (1882-?)
Georges Minne (1866-1941)
Georges Minne (1866-1941) Mother and child. Drawing, signed and dated '20. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd en gedateerd '20. 24 x 19 cm
Nikolaas Mathijs Eekman (1889-1973) Ink/aquarel. Signed and dated '43. Inkt/aquarel. Gesigneerd en gedateerd '43. 19.5 x 13.5 cm
Georges Minne (1866-1941)
Gustave De Smet (1877-1943)
Poucette Fauconier (1924-2004)
Frans Van Leemputten (1850-1914)
Frans Van Leemputten (1850-1914) Drawing, signed. Tekening, gesigneerd. 30.5 x 24 cm
Henri Thomas (1930-2016)
Henri Thomas (1930-2016) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 25 x 18.5 cm
Roger Van Gindertael (1899-1982)
Louis Clesse (1889-1961)
Louis Clesse (1889-1961) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 52 x 63 cm
Antiquarian book
Antiquarian book Parlour table book and Sketches Egypt & Nubia. Parlour table book en Sketches Egypt & Nubia. ...[more]
Raymond Van De Waele (1894-?)
Joseph Lacasse (1894-1975)
Dominique Van Den Bergh (1962)
Constant Permeke (1886-1952)
Pol Mara (1884-1959)
Christian Silvain (1950)
Roger Van bulck (1947)
Alphons Vermeir (1905-1994)
Alphons Vermeir (1905-1994) Pastel (3) on paper, signed. Pastel (3) op papier, gesigneerd. 16 x 19 cm
Henry VAN STRATEN (1892-1944)
Oscar Hoge (1884-1965)
Edmond VAN OFFEL (1871-1959)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Pencil drawing Nude Signed in pencil. Potloodtekening Naakt Gesigneerd in potlood. 22 x 32.5 cm
Charles Rousseau (1862-1916)
Charles Rousseau (1862-1916) Pastel, signed and dated 1992. Pastel, gesigneerd en gedateerd 1992. 61 x 46.5 cm
Mathilde Du Monceau De Bergendael (1875-1952) Beguinage. Oil on canvas, signed. Begijnhof. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 98 cm
Alfred Ost (1884-1945)
Alfred Ost (1884-1945) Ink drawing, signed and dated '43. Inkttekening, gesigneerd en gedateerd '43. 39.5 x 49 cm (3x)
Alfred Ost (1884-1945)
Alfred Ost (1884-1945) Signed and dated 1944. Gesigneerd en gedateerd 1944. 53.5 x 71.5 cm
Alfred Ost (1884-1945)
Alfred Ost (1884-1945) Not signed. Niet gesigneerd. 69 x 54 cm
Alfred Ost (1884-1945)
Alfred Ost (1884-1945) 3 Ink drawings. 3 Inkttekening. 28 x 30, 37 x 27 and 17.5 x 28 cm