- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
- Item Type
2 Chinese carved ivory ladies
Chinese fisherman and Taoist
Chinese fisherman and Taoist Chinees gesneden ivoor van een visser en Taoïst. Met certificaat Arts Ivory Experts. H 10.5 cm (without base)
A collection of 6 Japanse netsukes Een verzameling van 6 Japanse netsukes. Met certificaat Arts Ivory Experts. H 4 - 5 cm
Chinese perfum bottle
A collection of ivory items
2 European ivory cane handles
2 Indo-Persian book cover paintings 2 Indo-Perzische boekomslagen. 22 x 11.5 and 23 x 12.5 cm
A collection of small cloissonné vases and plates Een verzameling van kleine cloissonné vazen en bordjes. H 10.5 cm (tallest vase)
A collection of cloissonné vases, animals and boxes Een verzameling van cloissonné vazen, dieren en doosjes. H 1.5 - 6.5 cm
Modest Huys (1874/75-1932)
Zacharie Noterman (C.1820-1890)
Paul Permeke (1918-1990)
Paul Permeke (1918-1990) Oil on canvas 'T Zwin. signed and dated '79. Olieverf op doek 'T Zwin. Gesigneerd en gedateerd '79. 70 x 100 cm
Jean Vervisch (1896-1977)
Jean Vervisch (1896-1977) Oil on panel Landscape with mill. Signed. Landschap met molen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 55 x 65 cm
Maurice Langaskens (1884-1946)
Maurice Langaskens (1884-1946) Oil on hardboard 'Nude'. signed. Naakt. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 65 x 52 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Cathédrale de Bourges. Etching 1st state, signed. Cathédrale de Bourges. Ets 1e staat, gesigneerd. 50 x 55 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Pont Neuf - Paris. Etching 37/100, signed. Pont Neuf - Parijs. Ets 37/100, gesigneerd. 45 x 56 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Pencil drawing on paper 'Nude'. Signed. Potloodtekening op papier 'Naakt'. Gesigneerd. 39 x 25.5 cm
Raymond Van De Waele (1894-?)
Raymond Van De Waele (1894-?) Portrait of a Lady. Oil on canvas, signed. Portret van een dame. Olie op doek, gesigneerd. 105 x 65 cm
Raymond Van De Waele (1894-?)
Raymond Van De Waele (1894-?) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 80 cm
Karel Heymans (1899-1974)
Karel Heymans (1899-1974) Woman doing the laundry. Oil on canvas, signed. Vrouw doet de was. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 75 cm
Jacques Bergmans (1891-1959)
Paul Permeke (1918-1990)
Octave Soudan (1872-1948)
Octave Soudan (1872-1948) Houses in the snow. Oil on canvas, signed. Huizen in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 63 cm
Jef Wauters (1927-2013)
Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl. Oil on panel, signed. Portret van een meisje. Olieverf op paneel, gesigneerd. 32 x 21 cm
Piet Lippens (1890-1981)
Piet Lippens (1890-1981) Trailers in the snow. Oil on canvas, signed. Aanhangwagens in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm
Victor Wagemaekers (1876-1953)
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) Dorpstraat in Melle. Oil on hardboard, signed. Dorpstraat te Melle. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 45 cm
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) A sight with a mill. Oil on canvas, signed. Een zicht met molen. Olie op doek, gesigneerd. 45 x 60.5 cm
Paul Permeke (1918-1990)
Paul Permeke (1918-1990) A river sight with fishermen. Oil on canvas, signed. Een riviergezicht met vissers. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm
Evariste De Buck (1892-1974)
Walter Sauer (1889-1927)
Jurgen Schneider (1941)
Jurgen Schneider (1941) etching (2), signed in pencil. ets (2), gesigneerd in potlood. 38 x 19 and 39.5 x 32 cm
Camiel D'Have (1926-1980)
Maurice Dupuis (1882-1959)
Japanese Satsuma vase
Japanese Satsuma vase Een Japanse Satsuma vaas with markings on the bottom. Een Japanse Satsuma vaas met merkteken op de onderkant. H 56 cm
Violin and bow Ivan Legipont
H. Muller
H. Muller Bronze buste of Beethoven. Signed H. Muller. Bronzen buste van Beethoven. Gesigneerd H. Muller. H 40.5 cm
H P Moreau
Egide Rombaux (1865-1942)
Egide Rombaux (1865-1942) Eglantine. Bronze patinated buste, signed. Eglantine. Brons gepatineerde buste, gesigneerd. H 62.5 cm
Patinated plaster buste of a Girl signed. Gepatineerde damesbuste. Gesigneerd. H 48.5 cm
Bronze pilgrim Beaugrand
Bronze pilgrim Beaugrand signed Beaugrand sculp. Bronzen pelgrim Beaugrand. Gesigneerd Beaugrand sculp. H 26 cm
Bronze vase
Bronze vase Decorated with medals of figures and lion heads. Bronzen vaas versierd met medailles van figuren en leeuwenkoppen. H 22.5 cm
A patinated plaster sculpture of a child on a pillow Een gepatineerd gipsen sculptuur van een kind op een kussen. Niet gesigneerd. H 40 cm
Charles Catteau (1880-1966)
Charles Catteau (1880-1966) ceramic vase marked D 1165. Keramische vaas, gemerkt D1165. H 40 cm
A bakelite Art Deco table lamp
A bakelite Art Deco table lamp School of Amsterdam. Bakelieten Art Deco lamp Amsterdamse school H 46 cm
Jan Melis & Ben Oostrum - Dark - Crosslight S 3 Crosslights, dated 2002. 3 kruislichten, gedateerd 2002. 38 x 38 x 38 cm ...[more]
A collection of miscellaneous items 2 stamps and 2 silver thimbles. 2 stempels en 2 zilveren vingerhoedjes. H 2 - 8 cm
Ivory triptych Dieppe
Christening dish Dinant
Christening dish Dinant Doopschotel uit Dinant. Dia 63 cm
3 silver price medals Leopold II
A collection of old holy water vessels Een verzameling van wijwatervaatjes. H 16 - 39 cm
Frans Callebaut (1856-1930)
Piet Lippens (1890-1981)
Piet Lippens (1890-1981) City view. Oil on canvas, signed. Stadsgezicht. Olieverf op doek, gesigneerd. 52 x 73 cm
Léon Abry (1857-1905)