- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
Jef Wauters (1927-2013)
Jef Wauters (1927-2013) Au consultation. Oil on canvas, signed. Op consultatie. Olieverf op doek, gesigneerd. 34 x 41 cm
Jef Wauters (1927-2013)
Jef Wauters (1927-2013) Cheval forain Oil on canvas, signed. Kermispaard. Olieverf op doek, gesigneerd. 22 x 26.5 cm
Piet Van Den Buys (1935)
Piet Van Den Buys (1935) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 99 x 119 cm
Art Nouveau jardinière
Art Nouveau jardinière Art Nouveau jardinière. 57 x 32 x 19.5 cm
Art Nouveau easels and mirror
Art Nouveau easels and mirror Art Nouveau schildersezels en spiegel. H 50 - 61 cm
3 Art Nouveau frames + 2 vide poches 3 Art Nouveau lijsten + 2 vide poches. H 18 cm (largest frame)
Art Nouveau bronze mirror
Art Nouveau bronze mirror Een Art Nouveau bronzen spiegel. H 34 cm
Chiparus
Chiparus A bronze Art Nouveau mirror. Signed Chiparus. Een bronzen Art Nouveau spiegel. Gesigneerd Chiparus. H 64.5 cm
Art Nouveau vase Meibach
Art Nouveau vase Meibach An Art Nouveau vase with elephant trunks as ears. Een Art Nouveau vaas met olifant slurven als oren. H 34.5 cm
Art Nouveau vase Teplitz
Art Nouveau vase Teplitz Marked Teplitz. Een Art Nouveau vaas, Gemerkt Teplitz. H 44 cm
Coffee pot Gallé
Coffee pot Gallé Signed E. Gallé Nancy. Koffiepot Gallé, gesigneerd E. Gallé Nancy. H 33 cm
A pair of Limoges vases
2 Amphora vases
2 Amphora vases Signed on the bottom. Czechoslovakia. 2 Amphora vazen, onderaan gesigneerd. Tsjecho-Slowakije. H 8 - 18.5 cm
A silver suger pot and milk jug
A collection of silverware
Case with cutlery
Val Saint Lambert Jupiter Vase
Val Saint Lambert Jupiter Vase Red Jupiter vase Hand-cut diamond cut. Rode handgeslepen Jupiter vaas. H 38 cm
Val Saint Lambert vase
Val Saint Lambert vase Crystal art deco period. Val Saint Lambert vaas, art deco periode. H 19 cm
Val Saint Lambert vase
Val Saint Lambert vase A blue crystal Val Saint Lambert vase. Een blauwe kristallen Val Saint Lambert vaas. H 30.5 cm
Val Saint Lambert dish
Val Saint Lambert dish A blue crystal Val Saint Lambert dish. Een blauwe kristallen schaal van Val Saint Lambert. H 10 Dia 30.5 cm
Woodchopper on a marble base
Woodchopper on a marble base Art bronze, not signed. Houthakker op marmeren voet. Kunstbrons, niet gesigneerd. 58 x 74 x 28 cm
Wax buste of a crying child
Wax buste of a crying child Een wassen buste van een weenend kind H 33 cm (incl. the base)
P. Morin
G. Carli
Bronze pheasant on a marble feet
Bronze pheasant on a marble feet Not signed. Bronzen fazant op marmeren voet. Niet gesigneerd. 46 x 16 x 21 cm
Piet Heckers (1891-?)
Piet Heckers (1891-?) Bronze buste of a girl. Signed P. Heckers. Bronzen buste van een meisje. Gesigneerd P. Heckers. H 39 cm
Natascha Paschukowa (1950)
Natascha Paschukowa (1950) Oil on canvas, signed and dated 1986. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1986. 92 x 92 cm
Jenny Montigny (1875-1937)
Jenny Montigny (1875-1937) Mother and child. Lithograph 23/45, signed in ink. Moeder en kind. Litho 23/45, gesigneerd in inkt. 32 x 27 cm
Albert Saverys (1886-1964)
Guillaume Montobio (1883-1962)
Guillaume Montobio (1883-1962) Farmhouse in the summer. Oil on canvas, signed. Boerderij in de zomer. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm
Henri Mathy (1897-1978)
Henri Mathy (1897-1978) Summer landscape. Oil on canvas, signed. Zomerlandschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 45 cm
Adolf Willems (1866-1953)
Adolf Willems (1866-1953) Church by the river Scheldt. Oil on canvas, signed. Kerk aan de Schelde. Olieverf op doek, gesigneerd. 55.5 x 40.5 cm
Marcel d'Archembeau
Marcel d'Archembeau Landscape with houses. Oil on panel, signed. Landschap met huizen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 57 x 101 cm
Pieter Gorus (1881-1941)
Roger De Backer (1897-1984)
Roger De Backer (1897-1984) Machelen village. Oil on canvas, signed. Machelen dorp. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 38 and 54 x 73 cm
Herman Verbaere (1906-1993)
Large Japanes cloisonné charger
Large Japanes cloisonné charger Decorated with flower and herons. Een grote Japanse cloisonné schotel versierd met bloemen en reigers. Dia 60.5 cm
Cloisonné ducks (2) and rabbits (2) A lot with 2 cloisonné duck and rabbit boxes. Cloisonné eenden (2) en konijnen (2) doosjes. H 7 - 21 cm
Large Japanese Imari plate
Large Japanese Imari plate With marking on the bottom. Een groot Japans Imari bord met markering onderaan. Dia 62 cm
Large pair of cloisonné vases
Large pair of cloisonné vases Decorated with flowers and birds. Een groot paar cloisonné vazen gedecoreerd met bloemen en vogels. H 83 cm
Bronze chamlevée Japanes vase
Bronze chamlevée Japanes vase Marked on the bottom. Bronzen chamlevée Japanse vaas met merkteken op de onderkant. H 54 cm
2 bronze buddha's, Thailand
2 bronze buddha's, Thailand 2 bronzen bouddha's, Thailand. H 21 - 29 cm
Wood carved Buddha
Wood carved Buddha A wooden carved budha with gold leaf, Thailand. Een hout gesneden Boeddha met bladgoud, Thailand. H 83 cm
Ormulu Louis XVI mantle clock
Antique Louis XVI Style Clock
Napoleon III clock in blackened wood Napoleon III klok in zwart hout. H 49.5 cm
Mantelpiece set with 2 vases
Napoleon III clock in blackened wood Medal marked 1825. Napoleon III klok in zwart hout. Gemerkt 1825. H 44,5 cm
Sèvres coupe
Sèvres coupe Marked Sèvres and handpainted, signed Jeanne. Een handbeschilderde Sèvres coupe, gemerkt en gesigneerd Jeanne. H 38 W 44,5 cm