- Category,
- Item Type
25 diverse oude veilingcatalogi, waaronder, Frederik Muller, E.J. Wisselingh, Notarishuis Rotterdam,
Uitgebreid lot kranten, Het Parool, periode rond de bevrijding 1945 ...[more]
Drie polshorloges, twee gemerkt Seiko, één gemerkt Omega ...[more]
Vier polshorloges, waaronder Seiko en Hislon ...[more]
Horloges, Aristocrat Automatic, Seiko, Swatch, Swiss Army, etc. ...[more]
1e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, Centre Seconds Chronograph, Chester, 1891 - diameter 6 cm.,
1e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, Centre Seconds Chronograph, Chester, 1891 - diameter 6 cm., barstje aan de zijkant van glas - ...[more]
Vier herenpolshorloges, Calibra, Pulsar, Vulcain, Imph en twee dames horloges, Junghans en Merti
Vier herenpolshorloges, Calibra, Pulsar, Vulcain, Imph en twee dames horloges, Junghans en Merti ...[more]
Damespolshorloges. Seiko, Prisma etc. ...[more]
Twee quartz damespolshorloges, QsQ en Luc Desroches, daarbij: geborduurd tasje aan onedele tasbeugel
Twee quartz damespolshorloges, QsQ en Luc Desroches, daarbij: geborduurd tasje aan onedele tasbeugel ...[more]
Diverse quartz horloges, waaronder Luigano, Ancre en Prisma, daarbij: damespolshorloge, Omega -
Groen marmeren asbak met logo van Rolex - afmeting 18.3 x 18.3 cm ...[more]
Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur
Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur pendule in messing kast ...[more]
Vergulde bronzen en messing pendule getooid met allegorische voorstelling van de oogst, adres: CH.
Pendule in mahonie kast met gestileerd geelkoperen ornamenten en wijzerplaat, Art Nouveau, fa.
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15 cm- ...[more]
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten-
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten- ...[more]
Rijkgedecoreerde grote composiet beeldpendule: zittende vrouw, adres: Stockard, Liège, tweede
Rood- en zwartmarmeren penduleklok met witgeëmailleerde wijzerplaat, Romijnse cijferaanduiding,
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm-
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm- ...[more]
Eiken tafelklokje met verzilverde wijzerplaat, Arabische cijferaanduiding, gestoken halfzuiltjes
Notarisklok in mahonie kast, gewichten aanwezig ...[more]
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog-
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog- ...[more]
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstandaanduiding, afbeelding van de Tower
Driedelig pendulestel met verzilverde en messing kast, Duitsland, circa 1915 - H. 30 cm - ...[more]
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde sleutel ontbreekt- ...[more]
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw -H. 40 cm.- ...[more]
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog-
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog- ...[more]
Messing carriage clock met wekkeruurwerk 19e eeuw ...[more]
Pendule in onyx kast versierd met verguld metalen beslag, laat 19e eeuw - H. 25 cm - ...[more]
Messing reisklokje, Angelus Carillon
Messing reisklokje, Angelus Carillon ...[more]
Eiken tafelklokje met messing beslag van twee putti, circa 1890 -h. 16 cm.-, daarbij: Auguste Moreau
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten -65 cm- ...[more]
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl.
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl. slinger en drie gewichten- ...[more]
Staartklok met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast ...[more]
Bakbarometer in eikenhouten kast
Bakbarometer in eikenhouten kast ...[more]
Comtoise met Romeinse cijferaanduiding in emaille cartouches, adres: Baudouin, Mombrier. Slinger,
Friese staartklok in eikenhouten kast ...[more]
Wandklok in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat ...[more]
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig ...[more]
Notenhouten wandklok met gestoken kap ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast, 19e eeuw - L. 145 cm - ...[more]
Friese staartklok met dubbele kap, maanstand en polychroom geschilderd decor. Adres: J. Ratsma,
Wandklokje in gezwart houten kast met glazen wijzerplaat, Duitsland, laat 19e eeuw ...[more]
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm -
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm - ...[more]
Lierpendule in verguld bronzen kast versierd met zwanenkoppen waartussen bloemguirlandes en
Replica Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en zon- en maanstand - L. 87 cm - ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw -defect - ...[more]
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws voorbeeld - defecten - ...[more]
Driepaneels eikenhouten dekenkistje, -breed 124 cm- ...[more]
18kt geelgouden hanger met het nationale embleem van Oman - diameter 4 mm ...[more]
14kt gouden dames polshorloge, Glycine, aan gevlochten 14kt gouden band -knopje ontbreekt- ...[more]
18kt witgouden dames polshorloge, Delray, de kast gezet met 22 achtkant geslepen diamanten in
14kt geelgouden dames polshorloge, Eterna - lengte 17 cm - ...[more]
18kt gouden dames polshorloge, Zenith, gezet met achtkant geslepen diamanten in pavézetting -
18kt gouden dames polshorloge, Zenith, gezet met achtkant geslepen diamanten in pavézetting - diameter 18 mm, lengte 16 cm ...[more]
18kt geelgouden dames polshorloge, Optima - kast 16 mm, lengte 15 cm ...[more]
14kt geelgouden dames polshorloge, Tissot, aan zwart lederen bandje, daarbij; 18kt geelgouden
18kt geelgouden spanghorloge, Turler
18kt geelgouden spanghorloge, Turler ...[more]
14kt dames polshorloge, Prisma - lengte 17,5 cm - daarbij; 14kt damespolshorloge aan onedele band,
14kt dames polshorloge, Prisma - lengte 17,5 cm - daarbij; 14kt damespolshorloge aan onedele band, defect ...[more]
18 kt geelgouden dames zakhorloge in onedele polshouder. Circa 1910 ...[more]
14kt witgouden dames polshorloge, Bulova, aan nylon bandje - lengte 17 cm - ...[more]