Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

19 items 19 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Remove filter

Filtered by:

  • Category,
  • Item Type
19 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Zes-persoons verzilverde viscouverts aan ivorine heften met bijpassend dienbestek in mahonie cassettte, Walker & Hall, Sheffield, circa 1900 ......

Old Sheffield Plate ménagère met klassieke medaillons en gegraveerd decor op drie pootjes, drie geslepen kristallen strooibussen met verzilverde d...

Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje, tinnen dienblad, koperen pannenset ...[more]

1e gehalte zilveren muntschaaltje met onedele penny, Birmingham, 1919, strooibusje, Sheffield, 1914 en 3e gehalte zilveren beker met gravédecor, O...

Paar 1e gehalte zilveren bloemvazen met opengewerkte rand, meesterteken: Goldsmiths and Silversmiths Company, London, 1912 - H. 20,5 cm - ...[mo...

Zilveren zoutvaatje op voet met rankendecor, strooibusje, Sheffield, 1902, houder voor mosterdpotje, Birmingham, circa 1900 en zoutvaatje, Chester...

Loading...Loading...