- Category,
- Item Type
Arie Zonneveld (1905-1941) oostindische kers in een vaas, houtsnede, kleurendruk, gesigneerd -17 x
Arie Zonneveld (1905-1941) oostindische kers in een vaas, houtsnede, kleurendruk, gesigneerd -17 x 11,8 cm.- ...[more]
Zes-persoons verzilverde viscouverts aan ivorine heften met bijpassend dienbestek in mahonie
Old Sheffield Plate ménagère met klassieke medaillons en gegraveerd decor op drie pootjes, drie
Belgisch rood- en cararamarmeren ovale fotolijst, circa 1900 - 25 x 21,5 cm - ...[more]
Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje,
Ovale spiegel in gestoken lijst, facsimile Frisiae, beddenpan, opklapbare wandelstok/krukje, tinnen dienblad, koperen pannenset ...[more]
Germany - lot of 39 Steingutfabrik Coldiz AG, 1000 Mark, decorative ...[more]
18kt geelgouden trouwring met gegraveerd decor, Chester, 1830 - ringmaat 55 mm - ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: visdraagster, lid van de schutterij, paraplu-verkoper en
Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: visdraagster, lid van de schutterij, paraplu-verkoper en driemaster ...[more]
1e gehalte zilveren muntschaaltje met onedele penny, Birmingham, 1919, strooibusje, Sheffield,
Zilveren vaas op ingesnoerde geprofileerde voet en gedreven decor van acanthusbladeren -28 cm hoog-
Zilveren vaas op ingesnoerde geprofileerde voet en gedreven decor van acanthusbladeren -28 cm hoog- ...[more]
Zilveren sigarendoos met geguillocheerd decor, Chester 1930 -17 x 9 x 4 cm, deuken- ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren bloemvazen met opengewerkte rand, meesterteken: Goldsmiths and Silversmiths
1e gehalte zilveren speldenkussen in de vorm van een biggetje, Chester, 1912 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren strooibusjes, voor peper en zout, en mosterdpotje, op ronde voet, Sheffield, 1936 ...[more]
1e gehalte zilveren balustervormige strooibus op voet, Chester, 1925 -h. 19,5 cm.- ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren sauskommen met oor op drie pootjes, Sheffield, 1923 ...[more]
Zilveren zoutvaatje op voet met rankendecor, strooibusje, Sheffield, 1902, houder voor mosterdpotje,
2e gehalte zilveren strooilepel aan gebogen steel, oud-Hollands decor in de bak, circa 1920
2e gehalte zilveren strooilepel aan gebogen steel, oud-Hollands decor in de bak, circa 1920 ...[more]
Infanteriesabel No2 model 1819, gevest gemarkeerd '3 en AG', kling in zeer slechte staat ...[more]