- Books, documents (2)
- Busts and Statues (1)
- Curiosa (3)
- Design (2)
- Furniture, mirrors (1)
- Glas, Kristall (16)
- Militaria: Awards, Medals (1)
- Militaria: Lots, collections (5)
- Militaria: Swords, daggers (1)
- Porcelain, Pottery (1)
- Schmuck Sonstiges (3)
- Schmuck und Objekte Gold (1)
- Silver, Jewellery (1)
- Swarovski Kristall (9)
- Tin, Copper, Bronze (1)
Remove filter- Glassware (49)
- Category,
- Item Type
D'eerste eeuwe der societeyt Jesu', uitgegeven in Antwerp door Plantijn, 1640, in lederen band,
Boek: 'Die Freien die Welt', Walther Brauns, 1926 ...[more]
Vier parelcolliers, drie cultivé zoetwater en één cultivé zoutwater, alle aan onedele sloten
Vier parelcolliers, drie cultivé zoetwater en één cultivé zoutwater, alle aan onedele sloten ...[more]
Vijf kralen colliers, onder andere bestaande uit hematiet, sodaliet, malachiet en cultivé zoetwaterparels, alle aan onedele sloten ...[more]
Vier colliers, twee bestaande uit agaten en twee uit toermalijnen kralen, alle aan onedele sloten
Vier colliers, twee bestaande uit agaten en twee uit toermalijnen kralen, alle aan onedele sloten ...[more]
Plateel schenkkan, decor: Isphaham, ontwerp: W.J. Rozendaal, uitvoering: Sphinx, Maastricht en
Plateel schenkkan, decor: Isphaham, ontwerp: W.J. Rozendaal, uitvoering: Sphinx, Maastricht en gedateerd 1927 - H. 17 cm - ...[more]
Swarovski, Twee kandelaars om één kaars in te zetten diameter 4 cm., zonder doos en zonder certificaat ...[more]
Swarovski Kogelvis groot en -klein zonder doos, zonder certificaat ...[more]
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart,
Swarovski: Dwergpapegaaien, tak van gematteerd kristal, de snavels zijn oranje en de ogen zwart, in originele verpakking ...[more]
Swarovski: scs - Jaarlijkse Editie2000 - Colombine, zonder certificaat of doos ...[more]
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking
Swarovski: Witte hengst, manen en staart zijn van gematteerd kristal, in originele verpakking ...[more]
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is
Swarovski - SCS - Jaarlijkse Editie 1995 - Leeuw in helder kristal, puntje van de staart is gematteerd - in originele verpakking ...[more]
Swarovski: SCS - Jaarlijkse Editie 1996 - Eenhoorn van helder kristal, de manen en staart zijn
Verzameling geslepen kristallen miniatuur dierfiguren, Swarovski ...[more]
Swarovski jaarstuk, adelaar, opnieuw gelijmd - diverse beschadigingen - ...[more]
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm
Andries Copier (1901-1991), persglazen onderschotel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -14,5 cm doorsnede- ...[more]
Blankglazen vogel met wit golvend decor, ontwerp Oiva Toikka, voor Iittala, gelimiteerde uitgave,
Blauwe met witte glazen kom met witte en oranje druppelvormige ornamenten aan de binnenzijde op rond
Rose- en groenglazen flesje, ontwerp Kjell Engman, polychroom plat glazen flesje, ontwerp Bertil
Glaasje op ronde voet, eind 18e eeuw -h. 15,5 cm.-, daarbij: glas op voet, 19e eeuw ...[more]
Glazen iriserende vaas, gemerkt: Copier Leerdam, circa 1930 - H. 18 cm -, beschadiging - ...[more]
Polychrome glazen vogel met golvend decor, ontwerp Oiva Toikka, voor Iittala -17 x 26 cm.- ...[more]
Blauwe glazen kom met polychroom gevlekt decor op blankglazen standring, Bertil Vallien, Kosta
Blauwe glazen kom met polychroom gevlekt decor op blankglazen standring, Bertil Vallien, Kosta Boda -h. 12cm., diam. 20,5 cm.- ...[more]
Kristallen schaal in originele verpakking, Val Saint Lambert, 2e helft 20e eeuw -24 cm diameter-
Kristallen schaal in originele verpakking, Val Saint Lambert, 2e helft 20e eeuw -24 cm diameter- ...[more]
Groenglazen ribbelvaas, Copier, jaren '50, dikwandige glazen asbakje, Murano, oranje- en paarsglazen
Twee dikwandige glazen asbakken, gemerkt A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1940
Twee dikwandige glazen asbakken, gemerkt A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1940 ...[more]
Twee glazen objecten met reliefdecor van een hert en leeuw, gesigneerd Mats Jonasson - H. 17 en 21
Twee glazen objecten met reliefdecor van een hert en leeuw, gesigneerd Mats Jonasson - H. 17 en 21 cm - ...[more]
Divers glas en kristal, waaronder A. Copier (1901-1991), twee spijkervaasjes, 19e/20e eeuw ...[more]
Divers glas en kristal: windlichten op voet, robijnrood überfangkarafje, vaas, replica's glazen,
Divers glas en kristal: windlichten op voet, robijnrood überfangkarafje, vaas, replica's glazen, façon de Venise, etc. ...[more]
Divers glas en kristal, koektrommels op onderschotel, zuurstel, ménagère, etc., 19e/20e eeuw
Divers glas en kristal, koektrommels op onderschotel, zuurstel, ménagère, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Kavel kristallen en glazen voorwerpen,waaronder Boheems glas, daarbij: marmeren zwavelstokpotje, 19e
Kavel kristallen en glazen voorwerpen,waaronder Boheems glas, daarbij: marmeren zwavelstokpotje, 19e eeuw ...[more]
Achtzijdige groen gepatineerde onderzetter, tonvormig bakje en vogelvormig zoutvat, alle Just,
Achtzijdige groen gepatineerde onderzetter, tonvormig bakje en vogelvormig zoutvat, alle Just, Denemarken, circa 1920 ...[more]
Verzameling verzilverd aardewerk en glas ...[more]
Sierei in de stijl van Fabergé, persglazen vaas met decor van een ram en vogel, in de stijl van
Mieke Groot (1949), zilverkleurig glazen vaasje met helderglazen overlay en zwarte glazen stop,
Gebronsd composiet sculptuur: 'Aurore', naar Rousseau, 19e eeuw - H. 38 cm - ...[more]
Blauwe glazen vaas met gekleurd ingesloten decor, Bertil Vallien, Kosta Boda -beschadiging aan de
Alluminium tafellamp, Verenigde Staten, 3e kwart 20e eeuw -40 cm hoog- ...[more]
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog-
Glas-in-lood hallamp -32 cm hoog- ...[more]
A larger lot with appr. 60 modern pieces USA ...[more]
Een antieke BWGG bril, daarbij; een antieke hoornen bril, één glas ontbreekt ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren tasbeugels, alle eerste helft negentiende eeuw ...[more]
WOII, stormdolk, stootplaat gemarkeerd '6566D', blauwing grotendeels verdwenen doch nog in nette
WOII, stormdolk, stootplaat gemarkeerd '6566D', blauwing grotendeels verdwenen doch nog in nette staat, schede niet aanwezig ...[more]
WOII, lot bestaande uit Kriegsverdienstmedaille, Winterschlacht im Osten 1941/42 en EK2. IJzeren
Modelbouw, schaal 1:72, circa 16 stuks ongebouwde gevechtsvliegtuigen US WOII, diverse merken,
Modelbouw, schaal 1:72, circa 16 stuks ongebouwde gevechtsvliegtuigen US WOII, diverse merken, voor zover zichtbaar alles compleet ...[more]
Modelbouw, schaal 1:72, circa 20 stuks ongebouwde naoorlogse gevechtsvliegtuigen, diverse merken,
Modelbouw, schaal 1:72, circa 20 stuks ongebouwde naoorlogse gevechtsvliegtuigen, diverse merken, voor zover zichtbaar alles compleet ...[more]
Modelbouw, schaal 1:72, circa 8 stuks ongebouwde gevechtshelicopters, diverse landen en periodes,
Modelbouw, schaal 1:72, circa 6 stuks ongebouwde gevechtsvliegtuigen WOII, vijfmaal Italië,
Modelbouw, diverse schalen, voornamelijk Duitsland WOII, veel gevechtsschepen en vliegtuigen,