Acht wanddecoraties: twee zijdeborduursels, twee fotografische stadsgezichten, gravures, etc.,
Acht wanddecoraties: twee zijdeborduursels, twee fotografische stadsgezichten, gravures, etc., daarbij: vergulde empire lijst ...[more]
Aat Velthoen (1934), zittende naakte vrouw, lithografie, niet gesigneerd -49 x 35 cm.- ...[more]
1e gehalte zilveren vestzakhorlogekast en vijf vestzakhorloges, waaronder zilver - horloges defect -
1e gehalte zilveren vestzakhorlogekast en vijf vestzakhorloges, waaronder zilver - horloges defect - ...[more]
Uitgebreid lot diverse aardewerk bodemvondsten waaronder kleipijpjes, bronzen gesp, Haarlemmer
Soester spiegel -lijst defect-, wandlampjes, platenbijbel, gestoken bordenrek, circa 1900, etc.
Soester spiegel -lijst defect-, wandlampjes, platenbijbel, gestoken bordenrek, circa 1900, etc. ...[more]
Twee lederen kinderstoeltjes, zwart en wit imitatieleder, Style Traders 888, Junior ...[more]
Netherlands - 9 x Siboga Caoutchouc Plantage Mij. ...[more]
Netherlands - 7 x Credietbank voor Nederlandsch Indische Gemeente er Ressorten ...[more]
Netherlands - 5 x Vereeniging tot Exploitatie eener Proefzuivelboerderij, 1900 ...[more]
Netherlands - 36 x Bertels Oliefabrieken ...[more]
Netherlands - 32 x Amstelbrouwerij
Netherlands - 32 x Amstelbrouwerij ...[more]
Netherlands - 27 x Netherlands, some double ...[more]
Netherlands - Dordrechtsche Roei-en Zeil-Vereeniging, 1902 and Koninklijke ... 1929 ...[more]
45 x Alcres Corp. , Gold Bond, all with American fiscal stamps ...[more]
Agaten kralencollier aan 14kt gefaceteerd bolslot, daarbij; glasgranaten collier aan 14kt slotje,
Agaten kralencollier aan 14kt gefaceteerd bolslot, daarbij; glasgranaten collier aan 14kt slotje, defect ...[more]
Vijf 14kt geelgouden trouwringen, één defect ...[more]
25 zilveren lepeltjes, diverse gehaltes, één defect, daarbij; een suikerschepje, diverse items
25 zilveren lepeltjes, diverse gehaltes, één defect, daarbij; een suikerschepje, diverse items sloopzilver ...[more]
Flinke koop koperen centen, diverse jaren ca. 1960/70 in FDC ...[more]
Flink lot diverse zaken, waarbij Nederlands Vredestein gasmasker in tas, Brits zakmes gedateerd