- Books, documents (12)
- Curiosa (14)
- Furniture, mirrors (1)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (34)
- Militaria: Books, documents (4)
- Militaria: Lots, collections (1)
- Militaria: Swords, daggers (2)
- Münzen, Medaillen (2)
- Porcelain, Pottery (1)
- Rugs and textile (2)
- Silver (1)
- Silver- and goldplated objects (1)
- Smokeables (1)
- Tin, Copper, Bronze (2)
Remove filter- Maps (78)
Gerard Bergsma ( 1873-1955), gezicht op Zoutelande in de sneeuw, olieverf op paneel, gesigneerd l.
Gerard Bergsma ( 1873-1955), gezicht op Zoutelande in de sneeuw, olieverf op paneel, gesigneerd l.o.-29 x 42 cm- ...[more]
Daniël Been (1885-1967), Zuid-Eurpees kustgezicht, omgeving Antibes, olieverf op doek, gesigneerd - 30 x 40 cm - ...[more]
Cobra - Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski
Cobra - Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski 1992 - ...[more]
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Hollands landschap', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94
Jos Dijkman (1947) Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -48 x 37 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Leidseplein, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Dineke bordurend in de tuin, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), Dineke bordurend in de tuin, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -75 x 100 cm- ...[more]
Jan Sluiters Jr. (1914-2005), 'Het witte huis', olieverf op doek -60 x 80 cm- ...[more]
Johannes Weiland (1856-1909), handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd, aquarel, -40 x 25 cm.-
Johannes Weiland (1856-1909), handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd, aquarel, -40 x 25 cm.- ...[more]
Ingelijste kopergravure: Bergh des Veertigh Daeghsen Vasten, uit: 'Asia : oder genaue und gründliche
Willem Eickelberg (1845-1920), boslandschap, zwart krijttekening, gesigneerd -36,5 x 44,5 cm.-
Willem Eickelberg (1845-1920), boslandschap, zwart krijttekening, gesigneerd -36,5 x 44,5 cm.- ...[more]
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, gesigneerd -38 x 79 cm- ...[more]
Gerard Mutsaers (1952),moderne compositie, gemengde techniek, - 120 x 68 cm - ...[more]
Huub Niessen (1943), 'Mensen werden dieren', 'Olivier/Manie van een vogel' en 'Schaakwedstrijd',
Jan Sluijters Jr. (1914-2005), Leidseplein, aquarel, gesigneerd -29 x 38 cm- ...[more]
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (1891-1975), vijf diverse potloodtekeningen, gedateerd tussen 1911
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (1891-1975), vijf diverse potloodtekeningen, gedateerd tussen 1911 en 1919 - 20 x 14 cm - ...[more]
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (1891-1975), vijf diverse potloodtekeningen, gedateerd tussen 1917
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (1891-1975), vijf diverse potloodtekeningen, gedateerd tussen 1917 en 1945 - ca 20 x 15 en 27 x 21 cm - ...[more]
Map met zes aquarellen, Indische landschappen, diverse signaturen, Nederlands-Indië, 1e helft 20e
Map met zes aquarellen, Indische landschappen, diverse signaturen, Nederlands-Indië, 1e helft 20e eeuw ...[more]
Map met acht litho's met bijpassende gedichten, waaronder werk van Lucebert en Rob Scholten,
Map met acht litho's met bijpassende gedichten, waaronder werk van Lucebert en Rob Scholten, uitgegeven door Museum Kranenburh, 1993 ...[more]
Negen diverse schilderijtjes: stilleven, stadsgezichten en landschappen, waaronder gesigneerd Jan
Negen diverse schilderijtjes: stilleven, stadsgezichten en landschappen, waaronder gesigneerd Jan Beekhout (1937) ...[more]
Jacobus van Dijck (1817-1896), map met uitgebreide verzameling tekeningen: tronies, dieren, anatomische studies etc. ...[more]
Jan Cremer (1940), abstracte voorstelling, zeefdruk, gesigneerd -62 x 44- ...[more]
Jan Montijn (1924-2015), berglandschap, kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1997 - 48 x 40 cm -
Jan Montijn (1924-2015), berglandschap, kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1997 - 48 x 40 cm - ...[more]
Salomon Savery (1594-1683), de stoet van Maria de Medici langs de Haarlemmervaart tijdens haar
Handgekleurde kopergravure: Brabant, Lodovico Guicciardini, uitgave Willem Blaeu, Amsterdam,
Handgekleurde kopergravure: Brabant, Lodovico Guicciardini, uitgave Willem Blaeu, Amsterdam, 1612 - 23,5 x 31,5 cm - ...[more]
Ingelijste kopergravure: Gezicht van het Oost-Indisch-Huys, benevens het Krankzinnigen-huys, te
Hendrik de Leth, Caarte van 't Land van Montfoort, circa 1740 - 16 x 21 cm - ...[more]
Map met grote verzameling gravures, aquarellen en prenten ...[more]
Map tekeningen, aquarellen, etc., waaronder Eugène Rensburg (1872-1956), "St. Martinikerk Groningen"
Map gravures, lithografiën, etsen, etc., historisch, topografisch, etc., 18e/20e eeuw ...[more]
Map met circa 110 diverse gravures, 18e/20e eeuw ...[more]
Aat Veldhoen (1934-2018), map met acht litho's - 44 x 33 cm - ...[more]
Map met diverse aktes, 18e eeuwse gravures, veelal omgeving Utrecht ...[more]
Map met uitgebreide verzameling tekeningen, etsen, prenten etc. ...[more]
BONNE, Rigobert (1727-1794). Atlas de toutes les parties connues du globe terrestre. Geneve, J. L.
BONNE, Rigobert (1727-1794). Atlas de toutes les parties connues du globe terrestre. Geneve, J. L. Pellet, circa 1780 - incompleet - ...[more]
"De Schoonheid Van Ons Land", 8 delen ...[more]
Pieter A. Scheen, Nederlandse Beeldende Kunstenaars, 1750-1950 ...[more]
Boek: Larousse Atlas International ...[more]
12 delen 'De geschiedenis der Waereld', Rollin en Tailhie, uitgegeven : Pieter Meijer, Amsterdam,
12 delen 'De geschiedenis der Waereld', Rollin en Tailhie, uitgegeven : Pieter Meijer, Amsterdam, 1782 ...[more]
De Volmaakte Hollandsche Keuken-Meid vierde druk, Steven van Esveldt, Amsterdam, 1755, -band los
De Volmaakte Hollandsche Keuken-Meid vierde druk, Steven van Esveldt, Amsterdam, 1755, -band los en beschadigd- ...[more]
Blauwe kartonnen map met naturalisatiepapieren van Joan Bernard Theodor Hollefeld, wonende te
Map met gorte verzameling etsen, prenten en gravures ...[more]
Map met grote verzameling landkaarten waaronder handgekleurde, Normandië, Luxemburg, Zwarte Zee,
Map met grote verzameling landkaarten waaronder handgekleurde, Normandië, Luxemburg, Zwarte Zee, etc. 17e, 18e en 19e eeuw ...[more]
Johan Huijsen (1877-1959), twee fotografische kooldrukken: 'Slop Willemsstraat 83-85' uit 'Amsterdam
Map met 10 kleuren lichtdrukken van aquarellen naar Raoul Dufy, Phoebus- Verlag, Basel, 1960 -
Map met 10 kleuren lichtdrukken van aquarellen naar Raoul Dufy, Phoebus- Verlag, Basel, 1960 - matige staat - ...[more]
Polychroom porseleinen beeld: adelaar op basement, Duitsland, circa 1930 -beschadiging aan vleugel, 19 cm.- ...[more]
Twee sigarettenhouders, één verzilverd ...[more]
Verzilverde bestekdelen, waaronder Keltum, in twee mahonie bestekbakken ...[more]
Twee bronzen priesterfiguren, Midden-Oosten, -10 cm hoog- ...[more]
Vergulde, gedeeltelijk geëmailleerde vrijmetselarij draaginsignes, Engeland, 20e eeuw ...[more]
Twee portretminiatuurtjes in been- en ivoor belijmde lijstjes, beide onduidelijk gesigneerd,
Twee krokodillenlederen handtasjes
Twee krokodillenlederen handtasjes ...[more]
10 deels geverfde pauwenveren
10 deels geverfde pauwenveren ...[more]
Twee houten blokschaven en katrol, 19e eeuw ...[more]
Twee avondtasjes, lucifershouder en scheermesjes ...[more]
ANWB, Atlas van Nederland in gezwart blikken behuizing, daarbij: diverse rijwielbelastingplaatjes
ANWB, Atlas van Nederland in gezwart blikken behuizing, daarbij: diverse rijwielbelastingplaatjes ...[more]
Twee geprepareerde slangenhuiden, Nederlands-Indië, jaren '20 ...[more]
Maarten Toonder, Olivier Bommel dagkalender 1993, blikken doosje, agenda 2003, kaarten, facsimile