Oudfriesche Taal- en Rechtsbronnen, uitgegeven door P. Sipma, drie delen in blauwe linnen band, 's-
Oudfriesche Taal- en Rechtsbronnen, uitgegeven door P. Sipma, drie delen in blauwe linnen band, 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1927 ...[more]
Twee veilingposters: Town Hall, Ryde, Messrs, Wallis Riddett & Co, 1918 - 76 x 51 cm - -waterschade - ...[more]
Drie herenpolshorloges aan zwarte rubberen band ...[more]
Twee antieke vestzakhorloges en één polshorloge zonder band, onedel ...[more]
An ancient bronze statuette of a boar, 1 leg missing (length ca. 4 cm.) ...[more]
Familie foto-album in velours band met 2e gehalte zilveren applique met gegraveerde tekst: '25- jaar
Koperen scheepslamp, cardanisch kompas, inktpotje, mes in schede met hoornen heft, vijzel en metalen
Corry van Ammerlaan-Niekerk (1947), bronskleurige plastiek op zwart marmeren basement: twee elkaar
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart
Diamond Chair, ontwerp Harry Bertoia, 1952, uitvoering Knoll International, New York, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen- ...[more]
Notenhouten schildersezel in Louis Quinze-stijl, 19e eeuw -H. 215 cm- ...[more]
Netherlands - 10 x Ned.-Indische Rubben en Hevea Mij ...[more]
Plantagien in de Colonien Rio Essequebo en Rio Demmerary ...[more]
Netherlands - 26 x Meelfabrieken der Ned. Bakkerijs ...[more]
Paar 14kt gouden oorstekers en bijbehorende gouden hanger ...[more]
Kavel diverse 14kt gouden voorwerpen: dasspeld, drie trouwringen, collier, trouwring vermaakt tot
Gouden tientje 1897 in 14kt geelgouden hanger ...[more]
Gestileerde druppelvormige 1e gehalte zilveren hanger, jaren '70 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, meesterteken: A. Kalberg, Den Bosch, 1908-1924
Paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, meesterteken: A. Kalberg, Den Bosch, 1908-1924 ...[more]
Diverse zilveren muntlepeltjes, muntarmband, twee broches en hanger ...[more]
2e gehalte zilveren kandelaar in Louis Quatorze-stijl, Scandinavische merken, 2e helft 20e eeuw -
2e gehalte zilveren kandelaar in Louis Quatorze-stijl, Scandinavische merken, 2e helft 20e eeuw -25 cm hoog- ...[more]
Naslagwerk 'Ridderorden, Eereteekenen, Draagteekens en Penningen' door W.F. Bax ...[more]