- Books, documents (1)
- Ethnografie (2)
- Furniture, mirrors (3)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (1)
- Militaria: Badges, insignia (1)
- Militaria: Books, documents (2)
- Münzen, Medaillen (1)
- Musikinstrumente (1)
- Rugs and textile (1)
- Silver- and goldplated objects (7)
- Silver, Jewellery (1)
- Smokeables (1)
- Tin, Copper, Bronze (1)
- Toys and Games (2)
- Weights, measuring cups and various (1)
Remove filter- Fine Art & Antiques (27)
Collectie wanddecoraties en één schilderijlijst ...[more]
Zes delen 'Geldersche Volksalmanak, 1835-1840 ...[more]
Ghanees vruchtbaarheidsbeeldje, Ashant, -hoogte 51 cm- ...[more]
Barnsteen sigarettenpijpje in origineel foedraal, lengte 9 cm ...[more]
Verzilverd bestekgedeelte, 49 delig, Sola ...[more]
Menukaarthouders, zoutvaatjes en klontjestang ...[more]
Verzilverde bestekdelen, waaronder 18 kreeftenvorken ...[more]
Verzilverde bestekdelen, druivenschaar en asbakje ...[more]
Zes-persoons verzilverd bestekgedeelte in cassettte, puntfilet, Sola ...[more]
Verzilverd roomkannetje, suikerpot en kandijbakje ...[more]
Verzilverde bestekdelen en wildschaar ...[more]
Engelse pakketweger, ca. 1900 (H. ca. 14 cm.) ...[more]
Antiek tinnen wijwaterbakje - H. 14 cm - ...[more]
Opklapbaar poppenstoeltje - H. 61 cm - ...[more]
Verzameling speelgoed beren en poppen, waaronder gemerkt Steifff ...[more]
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm -
Perzisch tapijtje - 87 x 45 cm - ...[more]
Drieslags vruchtenhouten kamerscherm -Hoogte 176 cm- ...[more]
Grenenhouten ladenkastje -hoogte 80 cm- ...[more]
Schoorsteenspiegel in vergulde pâte lijst -H. 217 cm- ...[more]
Prijscourant der Effecten, gedateerd 8 April 1802 ...[more]
WOII, lot boekjes en literatuur
WOII, lot boekjes en literatuur ...[more]
Naslagwerk 'Nederlandse Vuurwapens, Landmacht en Luchtvaartafdeling, 1895-1940 ...[more]
Naoorlogs, doosje baretemblemen en schouderemblemen ...[more]